Můžu kopřivku mazat Infadolanem?

5642
18. dub 2014

Dobry den,chtela jsem se zeptat,mam 4tydeniho chlapecka a vcera jsem jej koupala v nivea detskem mleku na telo a tvaricky.
Vecer mi zacal mali brecet takovim tim srdce rvoucim placem,myslela jsem ze ma koliku tak sem mu brisko namazala pupikem a vsimla jsem si ze ma na tele vyrazku
prve to bylo jen malo a rano to bylo uz po celem teliicku i hlavicce a tvarickach,
byla jsem u doktorky a dala mi fenistyl kapky,
Ale chtela jsem se zeptat jestli muzu koprivku mazat infadolanem,jestli mu nezpusobim tim jeste vetsi tu vyrazku?Predem dekuji Zeny za odpoved.
Nebo cim urychlit hojeni a jake mate vy zkusenost z koprivkou? 😢 😢 😢 😢 😢

kammka
18. dub 2014

kopřivka je jako rýma.. ta trvá léčaná sedm dní a neléčená týden.. už máte fenistil kapičky, tak bych se na mazání vykašlala, pokud má kopřivku po celém těle, stejně to není u tak malého dítěte vhodné.. a myslím, že patlat na to infadolan steně nemá smysl.. zatím bych ho nedráždila kosmetikou, prostě jen koupat v čisté vlažné vodě bez mýdla a čehokoli, pak namazat čistým olejem pro miminka, slunečnicovým, nebo v lékárně poradí nějaké mazadlo pro alergiky na zklidnění podrážděné pokožky, ale to bude asi dost drahé a hojení kopřivky to taky neurychlí..

katyxq
18. dub 2014

Na kopřivku nic mastného! Jestli je to zarudlé, můžeš dát něco se zinkem - Sudocrem, Bubchen na opruzeniny apod.