Nootropil na rozvoj řeči pomohl?

anag
26. lis 2012

Máme užívat na rozvoj řeči nootropil. Chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti. Děkuji Petra

fass
26. lis 2012

Syn ho dostal ve 3,5 letech také.Nebyl však schopen ho pozřít,dávil se u toho a zvracel,cirkus velikej.Nemá totiž valnou chut.Po 14 dnech trápení nám ho neuroložka vysadila.Tím pádem nevím jaký by měl na synovu řeč vliv.Do ted mluví špatně,ale máme těch diagnoz víc,tak si myslím,že by mu moc extra nepomohl.

ivular
26. lis 2012

@anag Osobní zkušenost nemám, ale četla jsem, že ke zlepšení mozkových funkcí u dětí je vhodnější volit běžnější, volně prodejné preparáty jako je ženšen, gingko biloba a lecitin.

benjik
26. pro 2015

Ač stará diskuze, zkusím ji obnovit.Myslíte,že i rybí olej by mohl Nootropil částečně nahradit? Kuba po něm krvácí z nosu.

anag
autor
4. led 2016

@benjik Ano mohl. Na neurologii nám ho nakonec vysadili a teď užíváme eye q. tablety a jsem více spokojená než s nootropilem.

benjik
5. led 2016

@anag tak to zkusím.Díky.MY u dcery ,ale kvůli jinému problému,používali olej od Nutravity,má vyšší obsah těch látek.Jedno balení ji pomohlo,druhé ji zas způsobovalo problémy s chováním.