Nurofen, jak dlouho ho můžu dávat na noc?

prdecek
30. čer 2013

Nurofen, jak dlouho ho můžu dávat na noc a v jakých dávkách při růstu zoubků? je nám 7 měsíců

speedygon
30. čer 2013

@prdecek na krabičce a lahvičce máš dávkování, tak se podívej...je ale možné, že po těch 4 hodinách nebudeš muset dávat, že bude stačit jedna dávka....ale jinak je taky na růst zoubků dobrý Calgel:chladivý gel, který i tlumí bolest, seženeš v lékárně nebo jsou na to i homeopatika...tak vyzkoušej třeba i to 🙂

prdecek
autor
30. čer 2013

@speedygon calgel máme a nepomáhá právě, i chladivé kousátko, ono přes den není problém moc, spíš v noci, teď jsem mu dala 3 dny po sobě před spaním poloviční dávku a byl klid celou noc

speedygon
30. čer 2013

Jj, u nás to taky přes noc bez Panadolu nešlo...já tedy homeopatika nezkoušela...ale slyšela jsem na ně dost chválu a lékárnice taky říkala, že je maminy dost berou...tak zkus ty...jinak u zoubků jsem dávala plnou dávku, poloviční jsem ani nezkoušela(možná chyba)....poloviční nebo i slabší(jen malilinko) dávám, když má dcerka růstové bolesti nožiček...lupnu jí malilinko Panadolu a spí krásně celou noc.

ivular
30. čer 2013

@prdecek My jsme si se zoubkama užili taky svoje 😝 Gely pomáhaly jen chvíli - a navíc, čím byl syn starší, tím aktivněji se bránil, takže namazání bylo prostě nemožné. Zkoušela jsem homeopatika, ale neviděla jsem žádný efekt. Taktéž Panadol moc nezabíral, takže nejspolehlivějším řešením zůstával Nurofen. Toho jsem dávala ale jen 0,5 ml, později 1 ml na noc - opravdu stačily tyhle nízké dávky. V exponovaných dnech jsem ho ale bohužel opravdu musela dávat často - např. 4 x týdně.. Přeji Vám ať to máte rychle za sebou!

prdecek
autor
30. čer 2013

@speedygon tak se zkusím poptat v lékárně na ty homeopatika, je fakt, že mě na tvorbu mléka pomohly, tak třeba pomůžou malému taky, jinak to na krabičce jsem se toho moc nedověděla, jen když to do tří dnů neustoupí po plném dávkování tak jít k dr., což s růstem zubů si myslím, že není třeba a když dostal třikrát na noc po 1-1,5ml , tak nevím zda to můžu dávat víc dní než ty tři, když je to jen jednou na tu noc
@ivular ono přes den to ani není tak hrozný, kouše hračky, občas naše ruce 🙂 a to chladivé kousátko, horší je to pak v noci, kdy je pořád vzhůru a jen se převaluje a kňourá,ale když mu přes spaním dám trošku toho Nurofenu, tak spí klidně

speedygon
30. čer 2013

@prdecek já dávala i déle, než ty 3 dny...u těch zoubků tj něco jinýho...a co máš dělat, když nic jinýho nezabere?

speedygon
30. čer 2013

@prdecek kňourá? malá teda probrečela bez sirupu dost času....ještěže už nám jsou 3 roky a zoubky máme dávno všechny 😀

prdecek
autor
30. čer 2013

@speedygon no my máme zatím jen dva :(

speedygon
30. čer 2013

@prdecek a jejda...no, fakt zkus ty homeopatika...pokud pomůžou, ušetří vám to hodně bezesných nebo minimálně neklidných nocí

prdecek
autor
30. čer 2013

@speedygon zkusím

dzejnab
2. črc 2013

a co něco z aromaterapie. Já jsem do ní blázen. Uřčitě bych vyzkoušela něco na přořezávání zobků, aby se mrňouskovi ulevilo a něco do odpařovače čí aromalampy na uklidnění, na klidný spánek, popř. i proti horečce. Pokud budete mít zájem, poradím