Panadol nebo Nurofen? Jaké máte zkušenosti?

rennca
11. zář 2010

ahoj maminky...jaké máte zkušenosti s těmito léky?co je lepší na horečku s virozy, na růst zoubku apod.

polkaklarka
11. bře 2014

My Nurofen používáme na vše (viróza,zoubky,po očkování), vždycky nám rychle zabral....obvykle nám klesne teplota rychle,tak do hodiny :o) takže super...

pavlala30
24. bře 2014

Nám doktorka po očkování řekla, ať koupíme Nurofen sirup, kdyby byla reakce... od té doby ho používám, jak na horečku, tak na bolest (při zoubkách). Děti ho snáší opravdu dobře, zabírá rychle 😉

punky
24. bře 2014

my cipky nebo nurofen pokud je to fakt nutny ale nedavame pri kazde zvysene teplote ale mam pocit ze panadol se nesmi davat na horecky po ockovani. ale podle me jsou cipky nejsetrnejsi 😉

pisisvori
24. bře 2014

Panadol i jakýkoli paralen mi přijde i pro mě na nic...takže za mě je určitě lepší Nurofen (rychleji zabírá, má i protizánětlivé účinky...). Panadol jedině při hodně velkých horečkách, kdy je potřeba kombinovat po 3 hodinách (střídání Nurofenu a Paralenu). Samozřejmě nejlepší čípky, ale dcera bohužule od určitého věku bojkotuje...takže dávám spíš v noci nebo při vysokých teplotách, když spí...jinak sirup

petrajurinova
24. bře 2014

Při horečce u dětí v prvním okamžiku volím jiné metody než léky - ponožky namočené v roztoku vody a octu nebo slivovice (poměr ředění 1:1) nebo vlažná sprcha, pokud to nezabere, teplota nepadá pod 38 stupňů a jde jen o horečku bez dalších specifických bolestí, tak dávám tabletku paralenu, při přetrvávající horečce střídám po 4 hodinách s nurofenem v čípku nebo tabletě. Zvýšenou teplotu u dětí do 38 stupňů neřeším. Sirupy nepoužívám, sladká ovocná chuť svádí děti k tomu aby si pletly léky s mlsáním a vymýšlely si bolesti jen pro to aby ten sladký sirup dostaly.

ella110
10. říj 2016

@luthien.k
neco k autorke odporucaneho clanku inac je to obvodacka z Prahy

Pavědecké lži
Názory Elekové však mají od medicíny postavené na důkazech víc než daleko, za což byla v roce 2013 oceněna Zlatým Bludným balvanem
@luthien.k

sarkakubi
6. únor 2017
Uživatel sarkakubi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkakubi.

Maminky, máte zkušenosti s tímto lékem? Brufen Sirup 100 ml pro malou 6 měsíců?

majki636
23. únor 2017
Uživatel majki636 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od majki636.

Ahoj, ano, my ho používáme 🙂 Malé srazí teplotu hned, je opravdu vhodny a dobry 🙂

milito18
15. únor 2024

Mám dceru 4.mesice.
Čím zapíjí Mimi sirupy pokud kojite či jste na umělém mleku?Když je to před kojením tak to zapije z prsu,ale poslední dobou bojkotuje takže dávám umělé.Ale třeba k ránu je to mimo kojeni a nic mi nevezme na zapití.

g_m
15. únor 2024

Rozhodně nurofen, protože je i protizánětlivý