Pomáhá někomu Espumisan na prdíky pro dítě?

15. prosince 2015 
nemam s tim zkusenost,ale doporucili mi kapky Espumisan pro mou 5.mesicni dcerku, ze je to na nadymani,ze to uzivaji i dospeli,ale ja to nikdy nebrala,tak nevim,zda to zabira. Diky
19. led 2012 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Zabírá to stejně jako Sab simplex protože to obsahuje stejnou látku. Možná je ten Espumisan o něco lepší. Ještě se dá použít BabyCalm kapičky
19. led 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
My jsme na Espumisan přešli že Sab simplexu a vyhovuje nám líp. Používáme ale jeste Swiss laktobacilky.
19. led 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj nam espumisan velmi pomohol.
19. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zkusili co se dalo,Baby calm,Sab simplex,Infacol a nic nezabíralo. Espumisan mi byl doporučen tady na koníkovi a zachránil nás.Brali jsme ho od začátku a nedám na něj dopustit.Je nejlepší
19. led 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nám asi taky pomohl(pomáhá)
19. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam Espumisan pomohl super! Bereme ho od zacatku. A jeste laktobacilky kazdy vecer. A prdiky zmizely uplne..
19. led 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám espumisan také moc pomohl. Nedám na něj dopoustit. úleva byla znát již první den. Dávala jsem 5 kapiček před každým kojením.
13. bře 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás Espumisan taky zabíral, úleva byla znát skoro hned..
13. bře 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky ho chválím(e)
13. bře 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My vyzkoušeli taky kde co, Sab Simplex, Baby Calm, Infacol, ale zabral až právě Espumisan. 10 kapek do flašky s mlíkem (nebo na lžičku před kojením) a byl klid
13. bře 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se právě vrátila z porodnice kde se normálně Espumisan dával novorozeňátkům když je bolelo bříško. A mému Kristiánovi taky zabral.
16. bře 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám hodně pomohl. Nic jiného malému nezabralo. Dávala jsem měsíc před každým kojením a pak postupně vysadila a bez jakýchkoliv problémů Ale každé miminko je jiné a každému zabírá něco jiného. Chce to ozkoušet. Když se ti bude zdát, že prckovi nezabral, nechat si doma pro sebe, když budou nějaké obtíže a vyzkoušet jiný preparát
16. bře 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme vyzkoušeli snad všechno možné i nemožné Sab, Infacol,.... ale zabral až Espumisan, 5 kapek před kojením jsme dávali... Za nás mohu jen doporučit a to jsme si s kolikama něco vytrpěli
16. bře 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se také přidávám s výbornou zkušeností s kapičkami od Espumisanu. Dávám jich 5 před kojením, hlavně tím večerním a máme klídek. I když jsem hlídala co jím, pila různé čaje a zkoušela baby masáže bříška, tak nic nezabíralo tak spolehlivě a hlavně rychle
8. dub 2013 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás zabíral jako jediný.
8. dub 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyzkoušeli jsme vše, nám zabral...
8. dub 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam nezabral... Na kazde mimco zabere neco jineho. Nam zabral infacol a pak probiotika.
8. dub 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za me urcite ano, malemu kapky zabraly a pomohly od bolaveho briska.
8. dub 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Za nás Espumisan taky super, účinkuje rychle...dávala jsem do každého mlíčka asi 5 kapiček, lahvička vydrží skoro na měsíc a je za dobrou cenu :o)
1. led 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli s Espumisanem naprosto spokojeni. Užívali jsme skoro ze začátku snad půl roku a bolesti bříška pro chlapečky tolik typické se nám vyhnuly... Takže u nás naprostá spokojenost. Ale ja pravda, že jsme nezkoušeli nic jiného, takže každému zabere asi něco jiného, nám naštěstí hned napoprvé ten Espumisan.
1. led 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam taky dotaz, mohu zaroven s espumizanem pouzovat i laktobacily biogaia?
6. led 2014 ve 14:54  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se po porodu bála tak malinkému miminku dávat nějaké kapičky... ale večerní záchvaty byly kruté:( Kamarádka je doktorka a ujistila mě, že například Espumisan je naprosto bezpečný, působí totiž jen ve střevech. A synkovi opravdu moc pomohl! Dávala jsem pozor na stravu (kojím) a hodně jsme hýbali nožkama, aby měl pohyb
Kombinovat se Espumisan může s čímkoli, s probiotiky ok
30. led 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Určitě se dá používat oboje...nám to tak poradila doktorka...protože náš synek měl hodně silnou koliku, takže kromě Espumisanu (před každým kojením 5 kapek), tak i 1x denně probiotika. Také se snažíme přidat trochu pohybu...a je to o hodně lepší! Snad bude brzy po prdíkách
13. říj 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam taky pomohl jedine espumisan...zkusili jsme baby calm a pak i probioticke kapicky a to nam nepomahalo az nas z toho dostal espumisan:D
31. říj 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, nám bohužel tyto kapky nepomohly. Zabraly až probiotické BioGaia. Ale každé dítko je jiné, takže nejlepší je vyzkoušet (Espumisan je za příznivější cenu).
18. lis 2014 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše dcerka hodně trpěla kolikou už v porodnici, a tak jí sestřičky daly Espumisan a my v tom pokračovali i doma..dceři (i nám) moc pomohl, dokonce dcerce i chutnal :D...je ovšem potřeba pravidelnost - s každým kojením či mlíčkem - 5 kapek.. Také je dobré cvičit nožičkama nebo bříško masírovat, prdíky jsou pak lépe ven
5. srp 2015 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My kombinovali Espumisan a Bio Gaia a prdiky uuuplne v pohode
5. srp 2015 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den mohu tedy dávat dohromady Bio Gaia a espumisan???
18. srp 2015 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, nám Espumisan pomáhal u obou dětí. Dávala jsem pět kapek před kojením na lžičku a pak později přímo kapala do lahvičky s Nutrilonem.
19. srp 2015 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malému zabíral Espumisan perfektně
19. srp 2015 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek