Pomáhá někomu Espumisan na prdíky pro dítě?

beerka
19. led 2012

nemam s tim zkusenost,ale doporucili mi kapky Espumisan pro mou 5.mesicni dcerku, ze je to na nadymani,ze to uzivaji i dospeli,ale ja to nikdy nebrala,tak nevim,zda to zabira. Diky

mmirunda
19. led 2012

Ahojky. Zabírá to stejně jako Sab simplex protože to obsahuje stejnou látku. Možná je ten Espumisan o něco lepší. Ještě se dá použít BabyCalm kapičky 😉

milada2
19. led 2012

My jsme na Espumisan přešli že Sab simplexu a vyhovuje nám líp. Používáme ale jeste Swiss laktobacilky.

ustarana
19. led 2012

Ahoj nam espumisan velmi pomohol.

vonkacka
19. led 2012

my zkusili co se dalo,Baby calm,Sab simplex,Infacol a nic nezabíralo. Espumisan mi byl doporučen tady na koníkovi a zachránil nás.Brali jsme ho od začátku a nedám na něj dopustit.Je nejlepší 😉

kasparci
19. led 2012

Nám asi taky pomohl(pomáhá)

nasekuratko
19. led 2012

Nam Espumisan pomohl super! Bereme ho od zacatku. A jeste laktobacilky kazdy vecer. A prdiky zmizely uplne.. 😉

karbi
13. bře 2013

Nám espumisan také moc pomohl. Nedám na něj dopoustit. úleva byla znát již první den. Dávala jsem 5 kapiček před každým kojením. 🙂

daee
13. bře 2013

U nás Espumisan taky zabíral, úleva byla znát skoro hned..

mami29
13. bře 2013

Taky ho chválím(e)

lck79
13. bře 2013

My vyzkoušeli taky kde co, Sab Simplex, Baby Calm, Infacol, ale zabral až právě Espumisan. 10 kapek do flašky s mlíkem (nebo na lžičku před kojením) a byl klid 🙂

zuzanaa2
16. bře 2013

tak já se právě vrátila z porodnice kde se normálně Espumisan dával novorozeňátkům když je bolelo bříško. A mému Kristiánovi taky zabral.

aideen
16. bře 2013

Nám hodně pomohl. Nic jiného malému nezabralo. Dávala jsem měsíc před každým kojením a pak postupně vysadila a bez jakýchkoliv problémů 🙂 Ale každé miminko je jiné a každému zabírá něco jiného. Chce to ozkoušet. Když se ti bude zdát, že prckovi nezabral, nechat si doma pro sebe, když budou nějaké obtíže a vyzkoušet jiný preparát 🙂

telu
16. bře 2013

My jsme vyzkoušeli snad všechno možné i nemožné Sab, Infacol,.... ale zabral až Espumisan, 5 kapek před kojením jsme dávali... Za nás mohu jen doporučit a to jsme si s kolikama něco vytrpěli 🙂

maryyyp
8. dub 2013

Já se také přidávám s výbornou zkušeností s kapičkami od Espumisanu. Dávám jich 5 před kojením, hlavně tím večerním a máme klídek. I když jsem hlídala co jím, pila různé čaje a zkoušela baby masáže bříška, tak nic nezabíralo tak spolehlivě a hlavně rychle 😉

jenny.kay
8. dub 2013

U nás zabíral jako jediný.

antarres
8. dub 2013

vyzkoušeli jsme vše, nám zabral...

mirusak1
8. dub 2013

Nam nezabral... Na kazde mimco zabere neco jineho. Nam zabral infacol a pak probiotika.

novina
8. dub 2013

Za me urcite ano, malemu kapky zabraly a pomohly od bolaveho briska.

polkaklarka
1. led 2014

Za nás Espumisan taky super, účinkuje rychle...dávala jsem do každého mlíčka asi 5 kapiček, lahvička vydrží skoro na měsíc a je za dobrou cenu :o)

andrejka_86
1. led 2014

my jsme byli s Espumisanem naprosto spokojeni. Užívali jsme skoro ze začátku snad půl roku a bolesti bříška pro chlapečky tolik typické se nám vyhnuly... Takže u nás naprostá spokojenost. Ale ja pravda, že jsme nezkoušeli nic jiného, takže každému zabere asi něco jiného, nám naštěstí hned napoprvé ten Espumisan.

magkot
6. led 2014

Mam taky dotaz, mohu zaroven s espumizanem pouzovat i laktobacily biogaia?

25jaja
30. led 2014

Já se po porodu bála tak malinkému miminku dávat nějaké kapičky... ale večerní záchvaty byly kruté:( Kamarádka je doktorka a ujistila mě, že například Espumisan je naprosto bezpečný, působí totiž jen ve střevech. A synkovi opravdu moc pomohl! Dávala jsem pozor na stravu (kojím) a hodně jsme hýbali nožkama, aby měl pohyb 😉
Kombinovat se Espumisan může s čímkoli, s probiotiky ok 😉

zizalka123
13. říj 2014

Určitě se dá používat oboje...nám to tak poradila doktorka...protože náš synek měl hodně silnou koliku, takže kromě Espumisanu (před každým kojením 5 kapek), tak i 1x denně probiotika. Také se snažíme přidat trochu pohybu...a je to o hodně lepší! 🙂 Snad bude brzy po prdíkách 😝

veroon1
31. říj 2014

nam taky pomohl jedine espumisan...zkusili jsme baby calm a pak i probioticke kapicky a to nam nepomahalo az nas z toho dostal espumisan:D

jana_ul
18. lis 2014

Zdravím, nám bohužel tyto kapky nepomohly. Zabraly až probiotické BioGaia. Ale každé dítko je jiné, takže nejlepší je vyzkoušet (Espumisan je za příznivější cenu).

mamasara
5. srp 2015

Naše dcerka hodně trpěla kolikou už v porodnici, a tak jí sestřičky daly Espumisan a my v tom pokračovali i doma..dceři (i nám) moc pomohl, dokonce dcerce i chutnal :D...je ovšem potřeba pravidelnost - s každým kojením či mlíčkem - 5 kapek.. Také je dobré cvičit nožičkama nebo bříško masírovat, prdíky jsou pak lépe ven 😎

zuzaaanka
5. srp 2015

My kombinovali Espumisan a Bio Gaia a prdiky uuuplne v pohode 🙂

gaba1995
18. srp 2015

Dobrý den mohu tedy dávat dohromady Bio Gaia a espumisan???

breadfish
19. srp 2015

Ano, nám Espumisan pomáhal u obou dětí. Dávala jsem pět kapek před kojením na lžičku a pak později přímo kapala do lahvičky s Nutrilonem.

misulinka44
19. srp 2015

Malému zabíral Espumisan perfektně 🙂