Poradíte dobré vitamíny nebo něco na posílení imunity?

nikitickaa
25. zář 2012

Dobrý den maminky,mám 3.5letého syna od září začal chodit do školky byl tam 14 dní a je marod už druhým týdnem.Jinak by do té doby normálně nemocný(sem tam viroza ATB minimálně)Je mi jasné,že si organismus musí zvyknout,ale poradíte něco na posílení?Styl marťánci,vibovit atd tomu nevěŕím a považuji to za tahání peněz.Chtěla bych opravdu kvalitní funkční výrobek na ceně ani tak nezáleží,ale aby to aspoň fungovalo.Poradíte prosím?Děkuji za vaše cenné rady a názory.

iskis
25. zář 2012

Dobrý den,podívejte se na moje stránky.Jsou tam jak vitamínky (s těmi z lékárny se to vůbec nedá srovnat),dávkuje se jeden za den. A je tam i výrobek na imunitu Faktor base. Ale myslím,že vitamínky by mohly stačit.Já už jsem je také nasadila sobě i dětem 🙂

lamaze
30. zář 2012

ahoj mame zkušenosti s colostrem symbiotic high ig a probiotika od firmy Biopron...také dobré je podávat omega 3....

veruska007
30. zář 2012

Mám super zkušenost s preparátem Multiimun baby. Brali jsme loni od podzimu do jara a malý měl jen jednou rýmu, a to chodil pravidelně do kolektivu.

alicekrumpicova
14. pro 2012

Čaute , mi zabral pro malého stopbacil sirup, dávám mu ho hlavně v chřipkovém období a zvlášť teď co chodí do školky , zabírá a hlavně mu chutná, což jak my maminky víme že s tímto občas bojujeme ☹

renkol
3. led 2013

My kupujeme 5prevemax.

lsx
5. led 2013

Proč nevěříte lékům typu Marťánci, Vibovit..? Já si říkám, že když je to dělané pro děti, že na tom nemůže snad být nic tak špatného...? Poučte mě 🙂

terezale
9. led 2013

@lsx tebou zmíněné doplňky nemůžu hodnotit, protože nepoužívám já ani děti. Nicméně tvůj názor, že když je to pro děti, tak tam nemůže být nič špatného, je podle mě bohužel daleko od reality. Když se jenom dívám, co všechno výrobci nacpou do dětských jogurtů, sladkostí, limonád, všech určených pro děti, tak to je občas smutné. Celkově mám pocit, že výrobci i prodejci prostě zájem spotřebitele řeší fakt málokdy, když si vybavím všechny ty kamufláže s pečivem jako jsou nápisy cereální (= nic neříkající název, že pečivo je vyrobeno z cereálií, což je každé), ve snaze méně znalé přesvědčit, že to je něco jako celozrnné, atd.
Co se týče vitaminových doplňků pro děti, tak my používáme Imugamin effective pro děti, který je z větší části přírodní. Shrnuto, je velmi důležité sledovat složení produktů, ať s tělu prospěšnými látkami neláduješ do dětí ještě spoustu chemie...

lsx
10. led 2013

@terezale Děkuju za info. Ten Imugamin Effective, jak jsi s tím spokojená? Máš pocit, že to opravdu zlepšuje imunitu? Můj problém je v tom, že i když si na zadní straně přečtu, co všechno to obsahuje, tak tomu nerozumím. Kde sehnat info, kde se dočíst víc? Co co znamená, co je špatný, co je chemie atd.? A tyhle přípravky nepodléhaj kontrolám?

wahu
10. led 2013

Na imunitu? Otužovat, nebydlet v paneláku, mít kontakt se zvířaty, nevyhýbat se kolektivu a hlavnět nebrat chemické srajdy.

pepa_pepa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pepa_pepa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezale
15. led 2013

@lsx no, já taky nejsem bůhvíjaký znalec, nemám čas ani energii zkoumat vše do hloubky, ale přeci jen se snažím zajímat o to, co dětem i sobě dávám. Ty přípravky se musí tuším ohlásit na ministerstvu zdravotnictví, ale samozřejmě to podléhá menším kontrolám než léky. S tím Imugaminen spokojená jsem, děti chodí letos druhý rok do školky a nemocnost je zatím - musím zaklepat - výrazně nižší než minulý rok. Ale určitě v tom hraje roli i nějaká promořenost nemocemi z lońska.

langovad
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sobilka
11. únor 2013

Ahoj, souhlasím...Factor Base Kids jsou super🙂)) posilují imunitu nejen u dětí (fungují ve vyšších dávkách i na dospělé při virózách apod.), nám dokonce pomáhají i proti kinetóze (zvracení v autě). Dají se koupit s velkými slevami. Koukněte na www.okg-fit.cz/prozdravi

kajik23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
edtikaaa5
18. kvě 2015

Ahojteee 😲 jelikož trpím chudokrevnosti mám sniženou imunitu na polovic musela jsem každy měsíc řešit chřipku a to v lepším připadě. Už mi to ničilo tělo a šlo to vidět. Potom mi kamarádka nabídla at zkusím senzycol 😎 😎 , mužu zaklepat, že pulroku mi je fajn žádná nemoc nic. Mužu jen doporučit ! mám už 4 balení ! 😀 😀