Poradíte multivitamíny pro 15měsíční dítě?

fideho
2. led 2014

Všeobecně nejsem moc zastánce jakýchkoli doplňků stravy, proto se v nich vůbec nevyznám, ale syn je teď celkově dost vysílen po delší nemoci a ještě odmítá jídlo, tak mě napadlo mu trochu posílit imunitu a dodat sílu nějakými vitamíny navíc - máte s nějakými zkušenost? (Ideláně, aby obsahovaly i vit D, abychom nemuseli dávat Vigantol zvlášť.) Předem děkuji za Vaše rady a nápady.

lucka662006
2. led 2014

ahoj, urcite rybi olej pro batolata, probiotika v mirnych davkach pro batolata, imunita je z velke casti ve strevech, odmita hodne jidlo? snazila bych se spise o pestrou stravu nez o chemicky koktejl vitaminů, ale ty asi take...jak pises

blahova_andrea
2. led 2014

také jsem pro pestrou stravu, ale když nechce baštit...já v takových případech sázela na ten vigantol v kapkách, vitamíny obsažené v UM a dr. nám doporučila na imunitu Aloe drink od firmy LR. syn byl díky starším nevlastním sourozencům nemocný každé dva týdny, co u nás byli ☹ dost se to zlepšilo. teď máme vždy max. obyčejnou rýmu.

katyxq
3. led 2014

já bych dávala vitamín C, vitamín D a betaglukany

andy80
3. led 2014

Ovoce, zeleninu, ryby a probiotika ať už z lékárny nebo jen formou živých jogurtů.

hojda
3. led 2014

Glukánek sirup je už od roku.