Posílení imunity 1,5 ročního dítěte. Jaké tablety?

radkar
16. říj 2009

Ahoj, máte někdo tip na kapky, tablety.. na posílení imunity pro 1,5 roční dítě? Chtěla bych jí něco dávat přes zimu nebo aspoň před a během chřipkové epidemie, která jistě přijde, jako každoročně.

andyalukasek2008
12. lis 2009

Ahoj mamky, začali jsme dávat echinaceový sirupek od Megyfytu... Tak uvidíme, snad nám to pomůže...

bajnokova
13. lis 2009

Ahoj tak mi berem taky ten Imunoglukan berem ho od polovina září tak to ho budem asi muset na chvíli vysadit 😕 a ještě berem sirupy na posílení imunity Alvelo od firmy Akuna berem to od září a zatím musím teda zaklepat ob ě holky jsou zatím v pohodě což nechápu byly neustále nemocní

bajnokova
13. lis 2009

Jo ještě jsem zapomněla když na nás něco leze tak hned nasadíme homeopatika ty nám taky zabírají

hanka001
11. kvě 2010

pro tak malé nevím, imunoglukan je skvělý od tří let, já mám 5leté dítě a dávám curenzym na posílení imunity, na školkové bacily zatím účinkuje.

dvojka
11. kvě 2010

tak musim říct,že nám zbaralo už během několika málo dní colostrum.Nikdy předtím nepomohlo tak dokonale.
Imunoglukan se smí po domluvě s lékařem klidně už od jednoho roku

dvojka
11. kvě 2010

Chtěla jsem napsat,že nikdy dřív nic nepomohlo tak dokonale jako právě kolostrum

lollaj
1. lis 2011

dneska nám p. doktorka doporučila imugamin,máte s ním některá zkušenost?Jen mě zaráží, že ho doporučila,páč synovi je 18m a balíčku je napsáno 3+ 😨

sarinecka61
24. kvě 2012

Dobrý den maminy. Kdyby někdo potřeboval něco proti imunitě pro miminka, tak nám se osvědčil Biopron Junior. fakt jako jedné to zabralo. Vřele doporučuji.

gabriela_x
19. čer 2012

@sarinecka61
Ahoj Sáro. Biopron vám zabral? Tak taky bychom ho mohli vyzkoušet. Malá má stále problémy, taky nevíme už co vyzkoušet. -je volně prodejný nebo na předpis ?

sarinecka61
24. črc 2012

@gabriela_x
ahoj. zabral parádně ;) doporučuju. Já ho objednávala na jejich stránkách tady: http://www.unikatnilekarna.cz/produkt/biopron-j...
Takze určite to bude i volne na prodej, kdyz je to na stránkách ke koupi

mates22
25. črc 2012

@gabriela_x já dávám biopron pořád, teda ten v kapslích, prášek se neosvědčil vůbec, doktorka vždycky po ATB říká ať ho nasadím a já jí dokola opakuju, že to nemůžu, když ho dávám pořád....... a nic moc, ale dávám ho dál, neublíží to...nicméně imunitu nám posílilo až colostrum

laaali
26. lis 2013

@bera28 -chci se jen zeptat ty probiotika může být i ta slavná biogaja? malá má 1,5 a zatím jsem jí dávala jen nějaký sirup marťánci ale taky bych chtěla nějakou prevenci už je nachlazená a měla zánět ledvin tak aby měla silnější imunitu přes tu hnusnou zimu 🙂 diky za info 🙂

cyrilek
2. pro 2013

Dobrý den,
já bych Vám doporučil něčo z tohodle sortimentu, máte to i přehledně dělené
http://www.sos-lekarna.cz/vitaminy-a-doplnky/vi...

kajiinka
3. lis 2014

Zkus bylinkový sirup Stopkašel pro děti, je určený pro děti od 1 roku, je jak na kašel, tak i na posílení imunity, ideálně když ti malý nebo malá začne pokuckávat a potom sirup dobereš až do konce. Tak to teda děláme my a nemocní nejsme tak často. Navíc i chuťově je úplně slaďoučký, takže s užíváním není žádný problém.

marketinkakopretinka
12. lis 2014

ahoj do 3 let by se nic extra nemelo davat, hlavne ne prosim te ECHINACEA ani produkty s ni. Ale ja sama davam Narosan sem tam tablety s kyselinou listovou a sem tam kapsle s rybim olejem a selem, fakt jen kvalitni produkty a navíc jen v polovicnich davkach.

Imunitu třeba posílíš u tak malého dítěte i tymianovym kremkem nebo preventivne se zbavuj bakterii v byte a jinde eucasolem, staci jedno striknuti, co ti zlikviduje 80% bakterii, ale male dite by si mělo aspoň do tech 2 - 2,5 let budovat imunitu a obranne latky, at ho pak vetsi nemoc hned neznici

bluedevils
17. led 2015

Určitě jen něco přírodního. Na posílení imunity používáme rakytníkový sirup od Weledy (celá rodina). Někdy jen tak lžičku sirupu nalačno, nebo dceři (15M) dávám lžičku sirupu do půllitru vody. A případnou rýmu či nachlazení hned v počátcích zaženeme homeopatiky (belladona, nux vomica).

hanickaver
16. črc 2019
Uživatel hanickaver je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od hanickaver.

Já dávám detem celoročně probiotika od Naturevii, LAKTOBACÍLKY BABY. Mužou to děti již od narození. Je to na posílení imunity, protože 70 procent imunity je ve střevech a díky probiotikum je střevo dobře vyživené a má dostatek přátelských bakterii.

terkatqe
18. črc 2019
Uživatel terkatqe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkatqe.

A kde ty LAKTOBACÍLKY seženu, normálně v lekarně? Ta značka Naturevia dřív byla swiss natural ze? To vim že je Kanadská moc kvalitní značka.

hanickaver
20. črc 2019
Uživatel hanickaver je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od hanickaver.

Ano v lekarně. Jsou to tady tyto https://www.drmax.cz/swiss-laktobacilky-baby-cps-601. Ta značka je opravdu moc kvalitní.

adelkawe
23. črc 2019
Uživatel adelkawe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adelkawe.

Já dávám dětem Laktobacílky třesnové. Je super že sou to cucací pastilky, které jim chutnaji a nemusim je do nečeho míchat . Nebo je nutit aby je jedlo, moc to nešlo. Tyhle si samy žádají..

herbinaaa
30. kvě 2020

skus vitam C a probiotika, hodně dobré jsou laktobacilky