• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Posílení imunity 1,5 ročního dítěte. Jaké tablety?

17. ledna 2015 
Ahoj mamky, začali jsme dávat echinaceový sirupek od Megyfytu... Tak uvidíme, snad nám to pomůže...
12. lis 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak mi berem taky ten Imunoglukan berem ho od polovina září tak to ho budem asi muset na chvíli vysadit :confused: a ještě berem sirupy na posílení imunity Alvelo od firmy Akuna berem to od září a zatím musím teda zaklepat ob ě holky jsou zatím v pohodě což nechápu byly neustále nemocní
13. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem zapomněla když na nás něco leze tak hned nasadíme homeopatika ty nám taky zabírají
13. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro tak malé nevím, imunoglukan je skvělý od tří let, já mám 5leté dítě a dávám curenzym na posílení imunity, na školkové bacily zatím účinkuje.
11. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak musim říct,že nám zbaralo už během několika málo dní colostrum.Nikdy předtím nepomohlo tak dokonale.
Imunoglukan se smí po domluvě s lékařem klidně už od jednoho roku
11. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem napsat,že nikdy dřív nic nepomohlo tak dokonale jako právě kolostrum
11. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nám p. doktorka doporučila imugamin,máte s ním některá zkušenost?Jen mě zaráží, že ho doporučila,páč synovi je 18m a balíčku je napsáno 3+ :fearful:
1. lis 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminy. Kdyby někdo potřeboval něco proti imunitě pro miminka, tak nám se osvědčil Biopron Junior. fakt jako jedné to zabralo. Vřele doporučuji.
24. kvě 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarinecka61
Ahoj Sáro. Biopron vám zabral? Tak taky bychom ho mohli vyzkoušet. Malá má stále problémy, taky nevíme už co vyzkoušet. -je volně prodejný nebo na předpis ?
19. čer 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabriela_x
ahoj. zabral parádně ;) doporučuju. Já ho objednávala na jejich stránkách tady: http://www.unikatnilekarna.cz/produkt/biopron-junior-15-sacku-3-zdarma
Takze určite to bude i volne na prodej, kdyz je to na stránkách ke koupi
24. črc 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabriela_x já dávám biopron pořád, teda ten v kapslích, prášek se neosvědčil vůbec, doktorka vždycky po ATB říká ať ho nasadím a já jí dokola opakuju, že to nemůžu, když ho dávám pořád....... a nic moc, ale dávám ho dál, neublíží to...nicméně imunitu nám posílilo až colostrum
25. črc 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bera28 -chci se jen zeptat ty probiotika může být i ta slavná biogaja? malá má 1,5 a zatím jsem jí dávala jen nějaký sirup marťánci ale taky bych chtěla nějakou prevenci už je nachlazená a měla zánět ledvin tak aby měla silnější imunitu přes tu hnusnou zimu :slight_smile: diky za info :slight_smile:
26. lis 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
já bych Vám doporučil něčo z tohodle sortimentu, máte to i přehledně dělené
http://www.sos-lekarna.cz/vitaminy-a-doplnky/vitaminy-pro-deti/
2. pro 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus bylinkový sirup Stopkašel pro děti, je určený pro děti od 1 roku, je jak na kašel, tak i na posílení imunity, ideálně když ti malý nebo malá začne pokuckávat a potom sirup dobereš až do konce. Tak to teda děláme my a nemocní nejsme tak často. Navíc i chuťově je úplně slaďoučký, takže s užíváním není žádný problém.
3. lis 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj do 3 let by se nic extra nemelo davat, hlavne ne prosim te ECHINACEA ani produkty s ni. Ale ja sama davam Narosan sem tam tablety s kyselinou listovou a sem tam kapsle s rybim olejem a selem, fakt jen kvalitni produkty a navíc jen v polovicnich davkach.

Imunitu třeba posílíš u tak malého dítěte i tymianovym kremkem nebo preventivne se zbavuj bakterii v byte a jinde eucasolem, staci jedno striknuti, co ti zlikviduje 80% bakterii, ale male dite by si mělo aspoň do tech 2 - 2,5 let budovat imunitu a obranne latky, at ho pak vetsi nemoc hned neznici
12. lis 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě jen něco přírodního. Na posílení imunity používáme rakytníkový sirup od Weledy (celá rodina). Někdy jen tak lžičku sirupu nalačno, nebo dceři (15M) dávám lžičku sirupu do půllitru vody. A případnou rýmu či nachlazení hned v počátcích zaženeme homeopatiky (belladona, nux vomica).
17. led 2015 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek