Používali jste Imazol na exém? Jaké máte zkušenosti?

vefa
22. únor 2009

Holky poraďte, používali jste imazol na atopický exém? Napsala nám ho mudr, ale silně mu to potom zčervenalo, jaké máte s tím zkušenosti?

bramburka
22. únor 2009

Imazol je na mokvající rány, ne? Nám super pomahal na opruzeniny....

jandalinka
22. únor 2009

vef:nám se udělal ekzén na pusince zhruba kolem 2.měsíce a mudr.napsala Imazol a prý musíme vydržet,že může zčervenat,ale vydržela jsem to 4dny a skončila jsem s ním.Hrozně nám to zčervenalo a zdálo se,že i spálilo pusinku.Nic jsem jí neříkala a použila něco jiného a za půl roku se nám udělal něco podobného na těle a doporučila znovu Imazol,ale já už nedala na její rady.Prostě s Imazolem mám špatné zkušenosti 😉

luucia
22. únor 2009

vefa, nám ho na kožním dr na atopický ekzém taky napsala, ale nedávala sem ho...je to kortikoid a docela se toho bojím 😖

ina.b
22. únor 2009

imazol jsme taky dávaly na mokvavé ranky a pomohl, na ekzém nevím

vefa
autor
23. únor 2009

no nám ho právě napsala a tvrdila, že je nehormonální, tak by to tedy kortikoid neměl být, aspoň v letáčku tam nic nepíší a taky je tam napsané, že je to pro mimina....

binki
23. únor 2009

my dávali na zadeček...

slavistka
23. únor 2009

kortikoid tam neni,ale na ekzem je to dost zvlastni rada,dava se opravdu na mokvajici zanetlive rany,na opruzeniny adpo....au jste neco zkouseli?nejaky maste z lekarny-cutilan je dobry na ekzem,je to mast.zaklad,nekortikoidni.

murin
23. únor 2009

ahoj holky, Imazol jsem na používala, ale na ekzém je super kosmetika robátko-je to z konopí. www.cannaderm.cz S ekzémy máme hodně zkušeností ☹ vyzkoušeli jsme plno mastiček...

ina.b
24. únor 2009

Ten cannaderm také používáme - Robátko a je fakt dobrý, také nám vyhovuje 😉

vefa
autor
24. únor 2009

Tak nám už se to po tom imazolu trochu mizí, tak to ještě zkusíme do konce týdne, taky ho začínám po koupeli mazat obyč. slunečnicovým olejem, to nám taky mudr radila, a kdyžtak zkusím pak to konopí... 🙂

megee
24. únor 2009

imazol nám skvěle pomohl na opruzený zadeček....

bramburka
24. únor 2009

hele nam nejvic pomohla treba 6x denen promazavat modrou obyč indulonou?

megee
25. únor 2009

bramburka souhlasím modrá indulona je nejlepší na všechno...používám od narození hlavně na xichtík jako miminko měl červené suché tvářičky a indulona zabrala asi do 3 dnů 😀

linda02
25. únor 2009

my na lehké lišeje používali INFADOLAN a pomohl rychle 😉

a na suché tvářičky máme osvědčený EXCIPIAL U Lipolotio 😉

marsya
1. bře 2009

Zdravim, moje kamaradka ma dobre zkusenosti s jednim gelem, jeji mimco melo uz od malinka atopicky ekzem a je ted fuc na mail bych mohla poslat i fotky, tak kdyby jste meli zajem tak mi pisnete. jsem vic na mailu tak by to pro me bylo snazsi tam. Amira.Cro@seznam.cz pacik

kacka79
1. bře 2009

My jsme imazol používali na problémy s opruzeninami, na které uz nic nepomáhalo a zabral super, na atop ekzém nevim nevim...

andy80
1. bře 2009

Imazol a Imacort nám dr napsala na opruzeniny, když měla malá průjem. Imacort je ale s kortikoidy, tak jsem nepoužila, ale Imazol byl super.

Jinak na AE jsme používali Excipial, promašťovací mast dělanou v lékárně a krémy a kosmetiku od Seba Med

murin
4. bře 2009

ahoj holky, modrá indulona je fakt super, nám pomohla na ekzém na obličeji, ale na tělíčko už ne. Začala jsem mazat červenou indulonou a dobré. Takže já střídám čer. i modrou indulonu, cannaderm, excipial mastný krém a sebamed kosmetiku.
Jinak olejíčky by se na ekzém používat neměly a do 6měs. olejíčky vůbec. Rady do různých Dr. porod. asistentky i paní ke které jsem chodila s mimčem na masáže.