• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pregnyl na sestoupení varlete. Sleze až po 3 injekci?

19. ledna 2012 
@eloana Ahojky, jdu hledat to cislo a kdyz mu reknes, ze tam chces byt s nim, tak to zaridi, nam taky pomohl, i kdyz rikal, ze prednost maji kojici matky, proto moc nechapu, proc ty by si tam nemohla byt :( Jdu hledat a uzvu se....
11. srp 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@galigula diky ja se jeste pokusim zavolat do motola- oni mi rekli, ze mozna ano, ale pokud bude opsazeno mam proste smulu a vsechny co znam -kamaradky tam splai bud na zidli nebo na karimatce nebo v aute
11. srp 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme byli na operaci teď 2. srpna a bylo pro ně samozřejmostí ubytovat mě s malým, byli jsme v Kolíně...
11. srp 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sabi.m ahoj no ja si to zaridila v Motole -tam to je pry take samozrejmosti, ze je matka s ditetem
11. srp 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana ahoj tak co jak to sváma vypadá,už máte termín operace?
my sme dnes pichli poslední 5 injekci a zatím to je teda bez uspěchu a to Dr říkala že nejvíc se to projeví po skončení ap,likací,tak sem zvědavá,na kontrolu jdem až v listopadu
24. srp 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janculovi
ahoj byli jsme v motole... na operaci to asi bude termin mame 16 ledna....nic mene ted se doktori prou zda udelat obrizku ci ne....kazdy tvrdi neco jineho
25. srp 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana ty jo až 16 ledna :astonished: to jako mají tak narváno a nebo tím že máte eště čas tak to tak nehrotí?
25. srp 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janculovi asi narvano- vice mene to asi nehroti pry to staci do 2 let.... a treba se jeste spusti:slight_smile:
27. srp 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak synovi taky cestovaly varlata, tak nám na endokrinologii úžasná doktorka doporučila pregnylové injekce. Syn má za sebou dvě a varlata se zvětšily (jak byly v tom bříšku, tak byly menší, než mají být) a sestoupily kam mají. Takže za mě injekce super!! Ještě ho čeká třetí, poslední, ale jinak u nás naprostý úspěch. Po poslední injekci se máme objednat na kontrolu na endokrinologii, tak uvidíme na kdy nás objednají, ale jsem ráda, že jsme se vyhnuli operaci :slight_smile: Držím palce, ať to zabere i u jiných :slight_smile:
23. zář 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana ahoj, chtěla jsem se zeptat, čekáte na tu operaci varlete? malej bude muset jít asi i s druhým na operaci, dneska jsme to zjistili u doktorky že se mu taky nedrží v pytlíku. málem mě kleplo. myslela jsem že když je mu už dva a půl roku tak že už se tenhle problém neobjeví. musíme se objednat na urologii do fakultky a tam nám beztak dají už termín operace.
19. říj 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kristipa ahoj ano cekame mame jit v lednu....nic mene malem ma stale dokola rymu a zanet.str. ucha, takze jdeme nejdrive vysŕesit nosni mandli....takze uvidim v utery co nam reknou mozna budeme muset operaciodlozit
20. říj 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už jsme objednaní na urologii koncem listopadu tak pak uvidíme. takže nejdřív půjdete vyndat nosní mandli? to se dělá ambulantně nebo taky budete muset být v nemocnici? tak držím palce ať to dobře dopadne. malej má zas pro změnu zánět močového měchýře takže je ode dneška na antibiotikách.
20. říj 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak nám injekce teda vůbec nepomohly,jak sme byli na kontrolev tom listopadu tak jako Dr říkala že je to takové hraniční a že počkáme do ledna,příští týden jdem zase na kontrolu tak sem zvědavá,ale jako dle mého oka to má pořád stejné,takže mám hruzu že nás operace nemine

@eloana jak vy ste pochodili

@makak21 závidím že vám ty injekce pomohly :wink:
12. led 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janculovi ahoj nastupujeme v pondeli..... tak podam info
13. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana přeju hodně štěstí,at vás co nejdřív pustí domu a vše bez komplikací,pak určitě napiš budu ráda za každé info,dík
13. led 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janculovi :slight_smile: urcite pak napisi..... predoperacni dopadlo dobre,tak muzeme vyrazit-no netesim se
13. led 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janculovi ahoj tak jsme doma:slight_smile: SILENE.... jednim slovem. operace se povedla ....takze dobry, ale jinak motol silene.. 2 dny jsem nejedla nespala.... vekera jidla pro matku byla jinde... cca hodinu se vzdalit,ale dite jsemsi vzit nemohla.. a nechat ho hrat si samo hodinu v herne s tim,ze se mi na nej obcas mrknou mi fakt nestacilo... postel byla pouze skladaci a tu mohla mit vecer.. takze po operci jsem s malym 8 hodin aedala a maly byl
v naruci a nemohla jsme se hnout -mel hodne spatnou reakci na narkozu...
19. led 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana jejda,tak hlavně že už ste doma a operace byla bez komplikací,ted eště aby se to zahojilo a bylo vše Ok
my sme nakonec dostali anginu takže na kontrolu jdem až na konci unora-takže jako fakt supr další měsíc ve stresu
19. led 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek