Pregnyl na sestoupení varlete. Sleze až po 3 injekci?

eloana
27. črc 2011

Ahoj holky- rada bych se zeptala, zda nektera nema zkusenosti ........Syn nema od narozeni sestouple varle....nyni na 13 mesicich dostava pregnylove injekce.... dostal 2 a v pondeli jdeme na posledni treti......varlatko zatim nic, ani naznak
Nemate nektera zkusenost, ze slezlo skutecne az po 3 injekci ??-9.8.jdeme na kontrolu

galigula
11. srp 2011

@eloana Ahojky, jdu hledat to cislo a kdyz mu reknes, ze tam chces byt s nim, tak to zaridi, nam taky pomohl, i kdyz rikal, ze prednost maji kojici matky, proto moc nechapu, proc ty by si tam nemohla byt :( Jdu hledat a uzvu se....

eloana
autor
11. srp 2011

@galigula diky ja se jeste pokusim zavolat do motola- oni mi rekli, ze mozna ano, ale pokud bude opsazeno mam proste smulu a vsechny co znam -kamaradky tam splai bud na zidli nebo na karimatce nebo v aute

sabi.m
11. srp 2011

Ahojky, my jsme byli na operaci teď 2. srpna a bylo pro ně samozřejmostí ubytovat mě s malým, byli jsme v Kolíně...

eloana
autor
11. srp 2011

@sabi.m ahoj no ja si to zaridila v Motole -tam to je pry take samozrejmosti, ze je matka s ditetem

janculovi
24. srp 2011

@eloana ahoj tak co jak to sváma vypadá,už máte termín operace?
my sme dnes pichli poslední 5 injekci a zatím to je teda bez uspěchu a to Dr říkala že nejvíc se to projeví po skončení ap,likací,tak sem zvědavá,na kontrolu jdem až v listopadu

eloana
autor
25. srp 2011

@janculovi
ahoj byli jsme v motole... na operaci to asi bude termin mame 16 ledna....nic mene ted se doktori prou zda udelat obrizku ci ne....kazdy tvrdi neco jineho

janculovi
25. srp 2011

@eloana ty jo až 16 ledna 😲 to jako mají tak narváno a nebo tím že máte eště čas tak to tak nehrotí?

eloana
autor
27. srp 2011

@janculovi asi narvano- vice mene to asi nehroti pry to staci do 2 let.... a treba se jeste spusti🙂

makak21
23. zář 2011

Ahojky...tak synovi taky cestovaly varlata, tak nám na endokrinologii úžasná doktorka doporučila pregnylové injekce. Syn má za sebou dvě a varlata se zvětšily (jak byly v tom bříšku, tak byly menší, než mají být) a sestoupily kam mají. Takže za mě injekce super!! Ještě ho čeká třetí, poslední, ale jinak u nás naprostý úspěch. Po poslední injekci se máme objednat na kontrolu na endokrinologii, tak uvidíme na kdy nás objednají, ale jsem ráda, že jsme se vyhnuli operaci 🙂 Držím palce, ať to zabere i u jiných 🙂

kristipa
19. říj 2011

@eloana ahoj, chtěla jsem se zeptat, čekáte na tu operaci varlete? malej bude muset jít asi i s druhým na operaci, dneska jsme to zjistili u doktorky že se mu taky nedrží v pytlíku. málem mě kleplo. myslela jsem že když je mu už dva a půl roku tak že už se tenhle problém neobjeví. musíme se objednat na urologii do fakultky a tam nám beztak dají už termín operace.

eloana
autor
20. říj 2011

@kristipa ahoj ano cekame mame jit v lednu....nic mene malem ma stale dokola rymu a zanet.str. ucha, takze jdeme nejdrive vysŕesit nosni mandli....takze uvidim v utery co nam reknou mozna budeme muset operaciodlozit

kristipa
20. říj 2011

tak my už jsme objednaní na urologii koncem listopadu tak pak uvidíme. takže nejdřív půjdete vyndat nosní mandli? to se dělá ambulantně nebo taky budete muset být v nemocnici? tak držím palce ať to dobře dopadne. malej má zas pro změnu zánět močového měchýře takže je ode dneška na antibiotikách.

janculovi
12. led 2012

ahoj,tak nám injekce teda vůbec nepomohly,jak sme byli na kontrolev tom listopadu tak jako Dr říkala že je to takové hraniční a že počkáme do ledna,příští týden jdem zase na kontrolu tak sem zvědavá,ale jako dle mého oka to má pořád stejné,takže mám hruzu že nás operace nemine

@eloana jak vy ste pochodili

@makak21 závidím že vám ty injekce pomohly 😉

eloana
autor
13. led 2012

@janculovi ahoj nastupujeme v pondeli..... tak podam info

janculovi
13. led 2012

@eloana přeju hodně štěstí,at vás co nejdřív pustí domu a vše bez komplikací,pak určitě napiš budu ráda za každé info,dík

eloana
autor
13. led 2012

@janculovi 🙂 urcite pak napisi..... predoperacni dopadlo dobre,tak muzeme vyrazit-no netesim se

eloana
autor
19. led 2012

@janculovi ahoj tak jsme doma🙂 SILENE.... jednim slovem. operace se povedla ....takze dobry, ale jinak motol silene.. 2 dny jsem nejedla nespala.... vekera jidla pro matku byla jinde... cca hodinu se vzdalit,ale dite jsemsi vzit nemohla.. a nechat ho hrat si samo hodinu v herne s tim,ze se mi na nej obcas mrknou mi fakt nestacilo... postel byla pouze skladaci a tu mohla mit vecer.. takze po operci jsem s malym 8 hodin aedala a maly byl
v naruci a nemohla jsme se hnout -mel hodne spatnou reakci na narkozu...

janculovi
19. led 2012

@eloana jejda,tak hlavně že už ste doma a operace byla bez komplikací,ted eště aby se to zahojilo a bylo vše Ok
my sme nakonec dostali anginu takže na kontrolu jdem až na konci unora-takže jako fakt supr další měsíc ve stresu

hedusa
Autor odpověď smazal
Zobraz
hedusa
Autor odpověď smazal
Zobraz