Preparáty na podporu imunity dětí, poradíte?

Maminky mám dotaz. Mám děti ve věku 5let, 3roky a 10měsíců, chtěla bych jim koupit nějaký přípravek v lékárně na podporu imunity, teď nemám na mysli marťánky a ty různé gumové vitamíny ale přímo volně prodejné léky.
Doktorka dětská mi neporadila, prý to není zapotřebí ale když mám toho 3letého doma už 6.týden ze školky tak asi něco třeba bude. pořád je nemocný - kašel rýma apod. Ta starší se zatím drží ale chtěla bych jí taky něco dávat preventivně a té nejmladší taky, jen nemám zkušenosti od kolika let ři měsíců se může něco takového dávat, díky moc za radu.
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
michaelanavrc
16. pro 2015
Já mám moc dobré zkušenostis tím imunoglukan. 🙂 dávám malému vždycky když se ze dne na den ochladí, ale většinou začínám dávat už v půlce září na prevenci. Teď jsem koupila i přes dobrou akci na internetové lékárně sleky. Je volně prodejný. 🙂
ilonkakoci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karbi
13. bře 2016
První rok ve školce je vždy nejhorší. Děti chytnou úplně všechno. Já už mám doma pětiletou a v chřipkovém období dáváme preventan quattro. Obsahuje kolostrum a vitamín C. Je tedy až od 3 let.
saruskas
27. kvě 2016
Moje sestra u svých dvou dětí (7, 9) používá co vím taky Jankar Imunilky. Důležité je ale také teplé oblečení, hodně ovoce a zeleniny.
kristova
14. pro 2016
@michaelanavrc a davate ho kazdy den prosim?
tamchynova
23. led 2017
Mám 3 děti, z toho jsou 2 ve školce - na podporu imunity jako prevenci doporučuji přípravek Preventan Junior nebo v případě nemoci Preventan Akut, mám s nimi výborné zkušenosti, dále v létě začít s otužováním a v zimě 1x týdně saunu.
zdenka_novotna
16. únor 2017
@tamchynova Ja davam nasi male ve skolce Echinacinu 🙂
mamasara
13. bře 2017
První rok ve školce je na dětskou imunitu záhul 😞 My jsme nasadili Preventan Junior na doporučení kamarádky a musím zaťukat, že se dcera drží 🙂
Jinak sem tam zajdeme do sauny a jinak klasika - ovoce, hodně pít a mít ruce.
rehora
17. kvě 2017
Mým dětem pomohl Imuregen v kapkách. Doporučila mi to lékařka na podporu imunity, kdyz děti byli často nemocné minulou zimu. Letos to bylo v pohodě
kardol
27. říj 2017
Já mám holčičku od září v první třídě, tak jsem jí začala dávat Marťánky ImunoForte preventivně, abychom v té škole nemeškaly kvůli kdejaké chřipce. Zatím pořád zdravá a to první rok ve školce meškala pořád 🙂
drti
31. říj 2017
Já jsem tedy dceři dávala zpočátku také již několikrát zmiňovaný Imunoglukan, ale pak jsem objevila Marťánky imunoforte, jak píše kardol výše, a přešli jsme na ně. Složení je dost podobné a vychází levněji. Dcera je nemocná minimálně, řekla bych, že právě i díky nim. Teď je zkouším ve formě sirupu první rok i synovi, kterému je 16 měsíců, tak uvidíme, jak na ně bude reagovat on.
dominikaromanova
31. říj 2017
@jetynka,

tak nám pomohl rybí olej, lze zakoupit i v kapslích co vím. Je to sice nedobré, ale z vlastní zkušenosti mohu doporučit.
miisulee
28. pro 2017
Co nám i známým nejvíce zabírá je echinacea sirup HANUS, je pro děti od 6 měsíců, Má jednu nevýhodu, dá se koupit pouze na internetu, ale beru do zásoby a teď už objednáváme společně více mamin dohromady. Když začnou děcka kašlat a soplit 3 dny ráno sirup a je po kašli, dcerka chodí do plavání v tento čas každý druhý nemocný, dávám jí pravidelně tento sirup a drží se. Věřím mu, na posílení imunity, rýmu,kašel a kolektivní předávání bacilů myslím dobře funguje,máme vyzkoušeno. Zkoušeli jsme toho mnoho a tento sirup s námi jde od školky.Neobsahuje cukr takže nekazí zuby a dětem chutná.
deniee
28. pro 2017
Rakytníkový sirup, nejlépe domácí, kde víš, že nejsou přidány zbytečný s*ačky navíc.
Máme to štěstí, že nám ho dává teta a mohu říct, že syn, který byl věčně nemocný, je zdravý jako rybička! (ŤUK ŤUK!)
Podává se 1PL denně. Je jedno kdy.
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další