• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Preparáty na podporu imunity dětí, poradíte?

17. května 2017 
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaelanavrc.
Já mám moc dobré zkušenostis tím imunoglukan. :slight_smile: dávám malému vždycky když se ze dne na den ochladí, ale většinou začínám dávat už v půlce září na prevenci. Teď jsem koupila i přes dobrou akci na internetové lékárně sleky. Je volně prodejný. :slight_smile:
16. pro 2015 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ilonkakoci.
Ahojky, já dávala malé jak nastoupila do školky sirup Stopbacil, který pomáhal a pomáhá i mi. Taky byla první dva měsíce téměř pořád doma a na mě šly mdloby. Pak jsem jí začala dávat 2x denně tenhle sirupek a máme po problémech :slight_smile: Posílili jsme imunitu a je nám fajn :wink:
13. led 2016 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
První rok ve školce je vždy nejhorší. Děti chytnou úplně všechno. Já už mám doma pětiletou a v chřipkovém období dáváme preventan quattro. Obsahuje kolostrum a vitamín C. Je tedy až od 3 let.
13. bře 2016 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje sestra u svých dvou dětí (7, 9) používá co vím taky Jankar Imunilky. Důležité je ale také teplé oblečení, hodně ovoce a zeleniny.
27. kvě 2016 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelanavrc a davate ho kazdy den prosim?
14. pro 2016 ve 23:08  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám 3 děti, z toho jsou 2 ve školce - na podporu imunity jako prevenci doporučuji přípravek Preventan Junior nebo v případě nemoci Preventan Akut, mám s nimi výborné zkušenosti, dále v létě začít s otužováním a v zimě 1x týdně saunu.
23. led ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.
@tamchynova Ja davam nasi male ve skolce Echinacinu :slight_smile:
16. únor v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
První rok ve školce je na dětskou imunitu záhul :( My jsme nasadili Preventan Junior na doporučení kamarádky a musím zaťukat, že se dcera drží :slight_smile:
Jinak sem tam zajdeme do sauny a jinak klasika - ovoce, hodně pít a mít ruce.
13. bře v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mým dětem pomohl Imuregen v kapkách. Doporučila mi to lékařka na podporu imunity, kdyz děti byli často nemocné minulou zimu. Letos to bylo v pohodě
17. kvě ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek