Preparáty na podporu imunity dětí, poradíte?

jetynka
3. pro 2012

Maminky mám dotaz. Mám děti ve věku 5let, 3roky a 10měsíců, chtěla bych jim koupit nějaký přípravek v lékárně na podporu imunity, teď nemám na mysli marťánky a ty různé gumové vitamíny ale přímo volně prodejné léky.
Doktorka dětská mi neporadila, prý to není zapotřebí ale když mám toho 3letého doma už 6.týden ze školky tak asi něco třeba bude. pořád je nemocný - kašel rýma apod. Ta starší se zatím drží ale chtěla bych jí taky něco dávat preventivně a té nejmladší taky, jen nemám zkušenosti od kolika let ři měsíců se může něco takového dávat, díky moc za radu.

michaelanavrc
16. pro 2015
Uživatel michaelanavrc je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaelanavrc.

Já mám moc dobré zkušenostis tím imunoglukan. 🙂 dávám malému vždycky když se ze dne na den ochladí, ale většinou začínám dávat už v půlce září na prevenci. Teď jsem koupila i přes dobrou akci na internetové lékárně sleky. Je volně prodejný. 🙂

ilonkakoci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karbi
13. bře 2016

První rok ve školce je vždy nejhorší. Děti chytnou úplně všechno. Já už mám doma pětiletou a v chřipkovém období dáváme preventan quattro. Obsahuje kolostrum a vitamín C. Je tedy až od 3 let.

saruskas
27. kvě 2016

Moje sestra u svých dvou dětí (7, 9) používá co vím taky Jankar Imunilky. Důležité je ale také teplé oblečení, hodně ovoce a zeleniny.

kristova
14. pro 2016

@michaelanavrc a davate ho kazdy den prosim?

tamchynova
23. led 2017

Mám 3 děti, z toho jsou 2 ve školce - na podporu imunity jako prevenci doporučuji přípravek Preventan Junior nebo v případě nemoci Preventan Akut, mám s nimi výborné zkušenosti, dále v létě začít s otužováním a v zimě 1x týdně saunu.

zdenka_novotna
16. únor 2017
Uživatel zdenka_novotna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zdenka_novotna.

@tamchynova Ja davam nasi male ve skolce Echinacinu 🙂

mamasara
13. bře 2017

První rok ve školce je na dětskou imunitu záhul :( My jsme nasadili Preventan Junior na doporučení kamarádky a musím zaťukat, že se dcera drží 🙂
Jinak sem tam zajdeme do sauny a jinak klasika - ovoce, hodně pít a mít ruce.

rehora
17. kvě 2017

Mým dětem pomohl Imuregen v kapkách. Doporučila mi to lékařka na podporu imunity, kdyz děti byli často nemocné minulou zimu. Letos to bylo v pohodě

kardol
27. říj 2017

Já mám holčičku od září v první třídě, tak jsem jí začala dávat Marťánky ImunoForte preventivně, abychom v té škole nemeškaly kvůli kdejaké chřipce. Zatím pořád zdravá a to první rok ve školce meškala pořád 🙂

drti
31. říj 2017

Já jsem tedy dceři dávala zpočátku také již několikrát zmiňovaný Imunoglukan, ale pak jsem objevila Marťánky imunoforte, jak píše kardol výše, a přešli jsme na ně. Složení je dost podobné a vychází levněji. Dcera je nemocná minimálně, řekla bych, že právě i díky nim. Teď je zkouším ve formě sirupu první rok i synovi, kterému je 16 měsíců, tak uvidíme, jak na ně bude reagovat on.

dominikaromanova
31. říj 2017

@jetynka,

tak nám pomohl rybí olej, lze zakoupit i v kapslích co vím. Je to sice nedobré, ale z vlastní zkušenosti mohu doporučit.

miisulee
28. pro 2017

Co nám i známým nejvíce zabírá je echinacea sirup HANUS, je pro děti od 6 měsíců, Má jednu nevýhodu, dá se koupit pouze na internetu, ale beru do zásoby a teď už objednáváme společně více mamin dohromady. Když začnou děcka kašlat a soplit 3 dny ráno sirup a je po kašli, dcerka chodí do plavání v tento čas každý druhý nemocný, dávám jí pravidelně tento sirup a drží se. Věřím mu, na posílení imunity, rýmu,kašel a kolektivní předávání bacilů myslím dobře funguje,máme vyzkoušeno. Zkoušeli jsme toho mnoho a tento sirup s námi jde od školky.Neobsahuje cukr takže nekazí zuby a dětem chutná.

deniee
28. pro 2017

Rakytníkový sirup, nejlépe domácí, kde víš, že nejsou přidány zbytečný s*ačky navíc.
Máme to štěstí, že nám ho dává teta a mohu říct, že syn, který byl věčně nemocný, je zdravý jako rybička! (ŤUK ŤUK!)
Podává se 1PL denně. Je jedno kdy.

katerina896
27. bře 2018
Uživatel katerina896 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katerina896.

Svým dětem dávám pravidelně produkty od moringy karibské. Od té doby si ze školky nedonesly žádnou chorobu. Pro info: https://www.moringacaribbean.cz/

janabratanova
23. črc 2018

Prosím vás nemáte někdo zkušenosti s https://drkh.cz/kategorie-produktu/cela-rodina/ ? Budu si to objednávat protože to vypadá kvalitně ale zajímal by mě každý detail, předem děkuji.

whocares
23. črc 2018

Já čekám na září druhé dítě, takže jsme už teď celá rodina nasadili rybí tuk a otužování, abysme se vyhnuli nemocem. Rybí tuk máme od Mollers, my s manželem bez příchutě a syn ovocný. Do nedávna byl kojený a nemocný skoro nebýval, tak uvidíme, co bude dál.

kviti_s
15. říj 2018
Uživatel kviti_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kviti_s.

Já dávám dceři s nástupem do školky sirup Sambucol. Bere ho preventivně, když vidím, že jí začíná rýma, dáme vyšší dávku a je to v pohodě. Od začátku září ještě nebyla nemocná. Minulý rok byla nemocná pořád.

maminkaadela
30. lis 2018

Od té doby co moje děti chodí do školky, jsou neustále nemocné. Mám tři školkové děti, tak si asi umíš představit co je to za mazec. Nedávno mi kamarádka doporučila Immunotrofinu. Vyzkoušela jsem ji a zdá se, že se to hodně zlepšilo.

darija06
8. bře 2019

To je to co právě teď řeším. Dcerku jsem dala do školky a učitelky mě hned upozorňovaly na to, že se může stát, že mi ji vrátí nemocnou, z důvodu chřipkové epidemie, tak abych se pak prý nedivila. Už jsem tu i založila diskuzi na toto téma, tak snad mi nějaká mamča poradí, jak tady těm bacilům předejít.

doubrafka
11. bře 2019

Máte zkušenosti někdo se žvýkacími bonbóny na posílení imunity pro dětí od 4let prosím?

darija06
25. bře 2019

@doubrafka To dělá jaký výrobce ? Já teď právě koukám na kozí kolostrum od Betuli, protože se mi o něm zmínila jedna maminka a docela važuju tady nad tím.

lucasice
5. zář 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

@darija06 Je super, my ho bereme a můžeme doporučit.

lecimdeti
7. zář 2019

Milé maminky, jsem dětská lékařka a píši blog o zdraví dětiček. Také jsem psala o imunitě a její podpoře: zde je odkaz: http://www.lecimdeti.cz/imunita-u-deti-jak-ji-p...

Budu vám moc vděčná za sledování a sdílení mého blogu. Najdete ho na FB i na Instagramu.
Krásný podzim🙂
MUDr. Tereza Filová

peula116
23. říj 2019

Ja muzu doporucit Sanimun sirup obsahuje jak betaglukany,tak i vitamin D,C, Zinek uzivame ho uz rok a velka spokojenost 🙂

peula116
23. říj 2019

@doubrafka Ahoj zkus Sanimun sirup vrele doporucuji 🙂

lecimdeti
23. říj 2019

@peula116 Milé maminky, jsem dětská lékařka a píši blog o zdraví dětiček. Také jsem psala o imunitě a její podpoře: zde je odkaz: http://www.lecimdeti.cz/imunita-u-deti-jak-ji-p...

Budu vám moc vděčná za sledování a sdílení mého blogu. Najdete ho na FB i na Instagramu.
Krásný podzim🙂
MUDr. Tereza Filová

peula116
25. říj 2019

@lecimdeti Stranky mate moc hezke,ale Imunoglukan jsem davala obema detem a nulovej vysledek nemocnost stale stejna az Sanimun nam pomohl za minulou sezonu jen jednou nemocny coz povazuji za uspech

darija06
21. bře 2020

Ty sirupy se mi na dětech taky neosvědčily, takže jsem jako poslední zkusila betulu a zatím musím zaklepat, že děti nestonaly a doufám, že to tak zůstane i tady v tom velmi špatném období, kdy by měl každý dávat velký pozor na své zdraví a chránit se co nejvíc to jde.

sabca21
30. čer 2020

já mám osvědčené takové žvýkací tobolky, jsou ve tvaru ryb a obsahují omega 3, tak s tím jsem spokojená, dyštak pošlu odkaz 😉