• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Preventan na posílení imunity u dětí, máte zkušenost?

6. července 2014 
Ahoj, protože náš syn často marodí a zkusila jsem už dost různých léků na imunitu a vitamínových přípravků pro děti, tak by mne zajímaly názory ostatních maminek ohledně léků na imunitu. Zeleniny a ovoce syn jí dost s tím potíže nemá, ale hlavním spouštěčem jeho potíží je nosní mandle, která půjde pryč. Co říkáte např.na Preventan? Má někdo s tímto zkušenosti? Děkuji za názory.
26. čer 2014 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Já na to příliš neverim , ten přísun zeleniny a ovoce by to mel pokryt..chválí se Imunoglukan. Já dávám jen probiotika, sem tam.
26. čer 2014 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
26. čer 2014 ve 23:52 • zibrunak
Já jsem holce dávala taky kde co a je to všechno na prd. Ve 4 letech jsem jí nechala odstranit nosní mande a od té doby nebyla nemocná. Nemá ani rýmu a to vitamíny žádné nejí a ovoce a zeleninu jen sporadicky.
27. čer 2014 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím, mě tu byl smazán příspěvek, jen jsem chtěla říct, že jsem nenabízela žádnou spolupráci v MLM, ale pomoc a radu. Já s těmito vitamíny Faktor Base Kids mám dobré zkušenosti, tak nevim, proč bych to nemohla doporučit dál, když to ostatním může pomoct také
1. črc 2014 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak já taky už nedávám žádné vitaminy. holky to začaly samé odmítat. pokud má dostatek ovoce a zeleniny, tak mu to bude stačit a nasilu bych do těla víc nedávala. stejně to tělíčko vyloučí bez užitku. zkusila si třeba nějakou desinfekci nosní dutiny. třeba sprej s mořskou vodou? já mám ráda takovou, kde je i měď, ta je totižto desinfekční. stríkáme to i do krku, je to prostě slaná voda, jakoby kloktaly vincentku. zkus, třeba to pomuže. :slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nepovolená reklama. ”
3. lis 2014 ve 14:28 • zuuzannka
Tvůj příspěvek