Probiotické kapky BioGaia. Kde je sehnat na Slovensku a kolik stojí?

mfleur
20. čer 2011

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se probiotické kapky BioGaia prodávají normálně v lékarně a kolik stojí na Slovensku?

ingrid77
20. čer 2011

Kupovala som si ich asi pred pol rokom v lekarni bez predpisu a stali okolo 5 eur, IK

crca
20. čer 2011

@mfleur Bio Gaia u nás v lékárně měli jen na objednání a za 580kč 😠 Tak jsem je pak začala kupovat přes net za 260kč 😕 ,ale je to už skoro dva roky 😒

crca
20. čer 2011

@mfleur http://www.mimidekor.cz/detail.php?zbozi=3225674 tady jsou ,ale už stojej koukám 400kč ☹ já to brala teda po 3 lahvičkách,takže se mě to stejně vyplatilo 😅

janulabj
20. čer 2011

ahoj, ja som kupovala stale v lekarni, stoja od tych 11 eur a viac....pozerala som tiež aj cez net, ale mala som strach, lebo všade píšu že maju byt v chlade, v chladničke.tak lekaren to vyriešila 🙂

crca
20. čer 2011

@janulabj tak já je objednávala právě z toho viz.nahoře odkazu a posílali je s takovou to chladící plastovou tabulkou a ještě v polystyrénových drtích a doma byli buď druhý den,nebo až další,podle toho jak jsem objednala,jestli večer,nebo ráno 😉

janulabj
20. čer 2011

@crca tak to je super, vidš, toto som sa ja nedočítala pri objednavani...parada 🙂 tak to ma byt 🙂pa

koniarova
20. čer 2011

V každej lekárni na SK, cena okolo 10 eur.

katuscakzms
20. čer 2011

ahoj ja som ich kupovala bezne v lekarni a stali okolo 10 eur

strunka
20. čer 2011

ahoj, ja som najlepsiu cenu nasla v lekarni Dr. Max v kauflande aspon co sa ZA tyka, a vravela ze tam chodia aj z ciech brat po viac kusoch, tam su skoro raz take drahe....

jop
20. čer 2011

V lékárně se prodávají (aspoň teda v Brně bežně), ale v Česku za nehoráznou sumu cca 600 Kč. Manžel pro ně jezdil na Slovensko, nemáme to daleko, tam to stojí kolem těch 10 eur, jak tady už nekdo psal. Jinak jsem je kupovala párkrát i na http://www.raj-plinek.cz/, ale zdá se mi, že je tam už nevedou.

estterka
20. čer 2011

@crca a cez net ti to ako donesu? lebobez chladu v nich umieraju tie kuluturi,ja ich kupujem v lekarni a nosim okamzite do chladnicky domov

monr
20. čer 2011

biogaia vydrží mimo chladu cca týždeň, majú to napísané v knižke, čo vydali priamo o biogai. čiže prevoz nie je problém, tak isto aj poslanie poštou zvládnu.

crca
20. čer 2011

@estterka tak jak píše @monr,posílají to hned,takže do 24 hodin je to (bylo to) u mě a ta chladící destička byla ještě studená,posílají to PPL,ale až po tom jsem si přečetla tento název diskuze,takže ze Slovenskem nemám zkušenost 😅

estterka
20. čer 2011

@monr vies,aby to nebol reklamny tah,ako zistis,ze v tom tie kulturi uz neziju? ked to napisu takto,viac predaju. som nedoverciva voci farma biznisu 😉

blanka.k
20. čer 2011

Ahoj, jen vás upozozňuji, že v 99% v těch inzerátech na MMB (na BioGaia z Polska či Slovenska) se jedná o balení 5ml (za cca 250-300,-), kdežto v lékárně seženete běžně (kupovala jsem kdekoliv, když mi zrovna došly, nekoukala jsem po nejlevnějších) 10ml kolem 600,-, takže to vyjde úplně stejně jako z netu (když ještě připočítáte poštovné) a máte aspoň větší záruku, že to neleží nikde týden v teple na poště atd. 😉 Vypadají na první pohled stejně, až na to malé písmo 5ml vs. 10ml , tak jen bacha na to, mě se skoro všichni divili, že normálně to kupuju za draho, když oni "levně" objednávají...no, že je to poloviční balení se nikde samozřejmě nepíše 😉

weri1
20. čer 2011

tak já kupovala v lékárně za 580,- byly fakt super, pomohly, takže jsem nelitovala a vydržely 2 měsíce- při 5. kapkách denně takže cena si myslím není až tak hrozná

weri1
20. čer 2011

@monr asi bych nevěřila . I v té lékárně to mají v ledničce

mfleur
autor
23. čer 2011

JJ, to je pravda, na Slovensku ty kapky stojí 10 EUR,ale je to jen 5ml, dneska jsem si jich tam kupovala. A v ledničce by být měly.

kutina
24. čer 2011

Ahojte maminy, som na koni po skoro 4-roch rokoch, ako vidím stále funguje. Počas celého materstva študujem všetko možné pre zdravie a výchovu dieťaťa. Založila som s kamoškami aj materské centrum, kde sa venujeme (teraz už popri zamestnaní ) deťúrencom a tehulkám no postupne prichádzam na to, že je treba sa venovať všetkým 🙂
Ak máte niečo rada poradím. Pošlite mi prosím však ak máte konkrétnu otázku do IP, tu nie je možné vkladať odkazy......
Teším sa 🙂
robím takú menšiu "vzburu" - resp. osvetu niečomu inému
ak Vás zaujíma alternatíva, pozitívne myslenie, spôsob výchovy na dohode a kopec iného veľmi rada sa podelím.
Papa

fiallinka
24. čer 2011

POZOR, souhlas s Blankou - už se moc nevyplatí to kupovat v Polsku nebo Slovensku, od tohoto roku zavedli pro Český trh balení 10 ml za cca 600 Kč a to už vychází velmi podobně (pro první dítko jsem je kupovala ještě na Slovensku, teď už to smysl moc nemělo 🙂)

karol84
27. čer 2011

@blanka.k
@fiallinka
v polsku uz vedou i 10ml baleni... za stejnou cenu jako bylo puvodne 5ml baleni. v cr je to stejne - puvodne bylo 5ml baleni a nyni za zhruba stejnou cenu 10 ml

fiallinka
28. čer 2011

@karol84 tak to je dobrá zpráva pro všechny, asi pružně zareagovali na změny 🙂. No, my už jsme začátky s kapičkami odkroutili, takže sjem po tom dál nepátrala 🙂

karol84
28. čer 2011

@fiallinka my už naštěstí také další balení kupovat nebudeme 🙂

venuss
15. pro 2011

dobrý večer přeji všem. Pročetla jsem si diskuzi a stále nevím, kde mohu probiotické kapky bio gaia 10ml objednat a za kolik.Prosím mohli byste mi tady vlozit nejake stranky? Dá se koupit na Slovenksu 10 ml balení za 10eur? pochopila jsem to správně? nemohli byste mě prosím navíst?Děkuji moc.