Probiotické kapky BioGaia. Máte zkušenost?

grisgot
16. srp 2009

Ahoj všem..prosím o Vaše zkušenosti s těmito kapkami..? Naší malé je sotva týden a už jsme měli dvě velké noční koliky..chtěla bych ji nějak pomoci. Vše ostatní znám od prvního syna..masáže, klubíčkování, sap simplex..baby calm..ale tyto kapky jsou pro mě novinka. Jsou dost drahé, tak by mě zajímalo, zda jsou k něčemu? 😉

valentinuska
5. srp 2010

@marketecka no tak to přeju, ať se to brzy zlepší! spurtíku se trochu obávám, abych to všechno zvládla a hlavně poznala - často také nevím, jestli to je kolika nebo si chce jenom povídat. Už ale začínám poznávat, že obrovský křik budou určitě prdíky, to pak nereaguje vůbec na nic ☹
Až se dáš dohromady ty, tak se to určitě zlepší. To jsou nepříjemné komplikace - ale zase jsem slyšela, že pokud má maminka teploty, tak kojení by to ovlivnit nemělo ...

muckacek
2. říj 2010

Ahoj holky, chci se zeptat jestli jste to za těch 200-300 kč kupovaly 10 ml nebo 5ml. Protože na probiotickekapky.cz píšou, že nově je 10ml za cenu 5ml. Tak, jestli se to pořád vyplatí nebo už ne... Moc by nám to pomohlo, dík

palma111
2. říj 2010

Ahojda, tyhle probiotika jsme neměli, ale měli jsme BIFIFORM - taky probiotika - na 14 dní vyjdou cca na 250 Kč. V lednici být nemusí a zlepšení po nich jsme zaznamenali. 🙂

palma111
2. říj 2010

ještě k tomu BIFIFORMU - sice píšou, že je až od 1. měsíce, ale my ho používali cca od 14ti dnů (na radu doktorky) 🙂 a bylo to OK

tital
2. pro 2010

Hojda vsem,
mam doma 2 baleni, nova neotevrena, s dlouhou expiraci, dovezene z Bratislavy, cena za jedny 5 ml by byla 260 Kc, my uz je nepotrebujeme, nastesti 🙂, tak kdyby nekdo z Prahy mel zajem o osobni odber - musi byt ulozeny v chladu, coz by se v tomto pocasi dobre predavalo 🙂

jajkaz
30. pro 2010

Ahojky, holky, prosím vás, jak dlouho vám vydrží kapičky BioGaia? 5 nebo 10 ml. Děkuji

weri1
4. led 2011

@jajkaz 10 ml, 2 měsíce

tali28
4. led 2011

v Polsku jsou mnohem levnejsi!

jarunice
5. led 2011

ahoj, Olík měl první 2 měs. taky problémy, ale sab simplex vůbec nezabíral, baby calm ano, ale musela jsem ho dávat při každém kojení i mezi, a tyhle probiotika jsou podle mě super, dávám je preventivně pořád i v 6 měsících. Akorát u nás jsou dražší, nechávám si je vozit z Polska, tam stojí 230-250,-Kč.

jajkaz
5. led 2011

@jarunice Moc dík za odpověď. Jak velké jsou ty kapky v Polsku? 5 nebo 10ml?

jarunice
14. led 2011

5ml- nejlevnější se mi povedlo v jedné lékárně sehnat i za 195 Kč

lidiab
14. led 2011

@jajkaz Prvni 10ml baleni jsem koupila 16.9 (napsala jsem si to na krabicku, proto to vim) a druhe maly dobral pred dvema dny. Takze dve baleni vychazeji zhruba na 4 mesice.
Nam moc pomohly, za tyden bylo po kolice a maly prdel jako dospely chlap 😀
Ted jsem na doporuceni kamaradky koupila Bifiform, davam teprv druhy den. Uz je ale kupovat nebudu...baleni je jen na 14 dnu a stoji 250kc. Na dva mesice je to tisicovka, Bio gaya vyjde na 650kc!
Chvalu jsem slysela i na Laktobacilky Baby, mozna take vyzkousim. Jinak ale planuji probiotika davat do roka.

jajkaz
15. led 2011

@lidiab Moc děkuji za odpověď. My jsme koupili ty velké a taky můžu říct, že tam je vidět změna - k lepšímu, samozřejmě 😵

weri1
15. led 2011

nám stačily do těch 3 měsíců je používat, teď je malej v pohodě, ale při příkrmech chci používat laktobacílky, ale jen jestli bude mít problémy jinak ne

monikamuhrova
8. únor 2011

lidičky měl někdo špatné zkušenosti s kapkami baby gaya, dávám to malé už přes týden a má velké křeče většinou k večeru ale i přes den, začala mi hodně plakat, víc než když měla prdíky, a když si prdne, tak začne hodně plakat. Dávala jsem ji pět kapek na lžičku s mojím mlékem, včera jsem slyšela, že kamarádka dávala po jedné kapce na bradavku, zkusila jsem to dneska ráno, ale za půl hodiny mi začala zase plakat a uklidní se až v kočárku venku, poraďte mi prosím

bera
8. únor 2011

@jarunice můžu se zeptat v jaké lékárně jste je sehnali za tuto cenu? díky 😉

jarunice
9. únor 2011

@bera ahojky, já to kupovala v polsku ve Wroclavi nebo taky v Klodsku, vždycky to byla lékárna v nákupáku, ale název už nevim..

melusenka
16. únor 2011

Ahojky holky tak chci jen napsat ze jsme vyzkousela kapky Bio gaia 5ml za 250kc a jsou perfektni maly mi hodne trpel vyzkousela jsme vsechno a nic nezabralo az ted ty kapky.Sehnala jsme je pres internet krabicka je Polska takze tam budou urcite jeste levneji u nas v lekarne 5ml vubec nejsou a 10ml stoji 650kc.Na interenu sezenete 10ml za 500kc ty mensi od 250kc mela jsme osobni idber takze super

imzadi
13. bře 2011

ahoj, setkal se nekdo s prujmem po te, co jste zacli davat tyto kapky? dik

kutcher
13. bře 2011

Já dávám pikovit prebio a je to fak super.

lucipuci21
14. bře 2011

Já bych prosím chtěla kontakt na tu paní sháníme kapky a nemáme nikoho kdo by je dovezl ze SR nebo z Polska. Nebo poradíte někdo kde je sehnat levněji než u nás?

hlavinka
8. srp 2011

Ahoj holky, prosim, za jak dlouho zabraly kapky u deti s problemem s nafouklym briskem? diky moc

radanar
9. srp 2011

osvědčily se mi kapičky od Espumisanu, zabraly víceméně ihned, bylo to hned znát, jak se malá zklidnila a přestala se kroutit 🙂

jankadudova
9. srp 2011

Holky, Espumizan a probiotika je opravdu rozdil🙂 Espu zabere hned, ale nni to trvale reseni. Probiotika zaberou az za delsi dobu, nekdo uvadi i mesic, ja videla efekt az tak za sest tydnu. A k te cene - dejte pozor na mnozstvi. Na Slovensku je sice seznete levneji, ale take polovicni mnozstvi. U nas se prodavaji 10ml.

hlavinka
10. srp 2011

@jankadudova az 6 tydnu? neee, to nevydrzime 😲 ( 😀 )

jankadudova
10. srp 2011

@hlavinka VYdrzite🙂 My mame kluka a cele tri mesice to bylo peklo. S briskem se toho moc nenadela. Ale probiotika jsou prospesna.

evaviki
10. srp 2011

@hlavinka nam nezabralo nic, koliky mal do 6.mesiaca, bolo to peklo, vyskusala som vsetko, co existuje a nepomohlo nic... takze 6 tyzdnov je kratka doba 🙂))

@jankadudova tie kvapky na slovensku su rovnako velke ako v cechach.. kupovala som ich najprv v prahe, potom uz iba na slovensku..

jankadudova
10. srp 2011

@evaviki No tak asi ted treba uz ano nebo jak kde. Kdyz jsem je shanela a chtela jsem vyzrat na ceskou cenu, tak v Blave mi je nabizeli, ale baleni 5ml🙂

radanar
12. srp 2011

Nám na koliky u malé pomohly kapičky od Espumisanu. Sab ani fenyklové čaje nic a po tomhle se malé viditelně ulevilo. A nám taky 🙂

barley
15. srp 2011

Mám výbornou zkušenost s kapkami Espumisan. Jsou to jediné kapky, které malému opravdu zabraly. Než jsme je objevili, Beník mi proplakal kolik hodin, ale teď máme konečně klid. 😎