Probiotické kapky BioGaia. Máte zkušenost?

grisgot
16. srp 2009

Ahoj všem..prosím o Vaše zkušenosti s těmito kapkami..? Naší malé je sotva týden a už jsme měli dvě velké noční koliky..chtěla bych ji nějak pomoci. Vše ostatní znám od prvního syna..masáže, klubíčkování, sap simplex..baby calm..ale tyto kapky jsou pro mě novinka. Jsou dost drahé, tak by mě zajímalo, zda jsou k něčemu? 😉

kamesa
22. bře 2016

My sme baby calm prave kapali a podkednich par dni ho nejak prohnal prave.tak sem ho zkusila ja a taky sem dobihala tak tak 🙂 tak ted kapu 2 kapky probiotik a sobe calm a malej spi 10 hodin a neplace je vic v klidu

isabella2016
29. bře 2016

Kapky biogaia objednáváme přes eshop Dr.Maxe a vyjdou na 450,- 10 ml

martaseli
16. čer 2016

prosím o radu, nemohu nikde dohledat, od kterého týdne se můžou kapky Biogaia novorozenci podávat?? díky

laisobel
16. čer 2016

Ahoj, my zkusili Sabsimplex. BabyCalm a Espumisan a bylo nam to k nicemu. Az Bio Gaia zabrala. Ja na ni nedam dopustit.
Ze zkusenosti ostatnich okolo mne davaji holky uz v porodnici. Aby nez to za tech par dni zabere byl klid co nejdriv 🙂

kamesa
16. čer 2016

@martaseli myslim ze jsou od 1 mesice

lenjii
16. čer 2016

@martaseli ano, od prvního měsíce.
http://www.ewoshop.cz/zazivani/17-biogaia-prote...
Dceři Teda vůbec nepomohli. Takže pro mě zbytečně ztracené peníze.

kaaaczenka7
16. čer 2016

My používali a neprostá spokojenost, máme v plánu opět používat 🙂

arnaska
24. črc 2016

@kaaaczenka7 Zrovna je chci zase pořídit ;) Tobikovi taky zabraly 🙂

kaaaczenka7
25. črc 2016

@arnaska Já už mám jedny doma v ledničce, a budu dávat hned, jak přijedeme z porodnice 😉

barunaberuna
26. črc 2016

Ahoj holky 🙂 za nas naprosta spokojenost. Mala má 11 týdnů a průběh byl takový - začala jsem dávat bio gaia v 5. týdnu a dlouho se nic nedělo, tak jsem pořád čekala, jak se říká, že to začne až dýl, dávala jsem ještě espumisan. Chvilku jsem měla pocit, že po espumisanu pěkně prdí, ale to byly tak dva, tři dny a pak zase ani prd a pláč. Po šestinedělí vidíme postupně obrovskou změnu. Takže podle mně bio gaia zabrala. Navíc beru probiotika já (biopron forte) a kapeme baby calm. Malá spí, krásně kaká a prdí. Nikdy by nás doma nenapadlo, jakou může mít člověk radost z prdu 🙂 Takže za mě - bio gaiu budu aspoň do třetího měsíce kapat dál, u dalšího miminka stopro taky.

pajalex
9. srp 2016

Ahoj devcata jsem tu nove...jelikoz mého skoro 2mesicniho chlapecka taky trapi brisko. Kouoili jsme taky kapicky BioGaia a prekvapilo me ze se tu pise ze se skladuji v lednici. V pribalovem letaku pisou, ze skladovat v suchu do 25° :-/

ladymck
14. zář 2016

Nam BioGaia pomohly, skladuji se normalne do 25 st.C a do 3 mesicu se maji spotrebovat. Davam je od 2-3 tydne, krasne prdime i kakame 🙂 davkuju jak si vzpomenu, treba 3x denne kapku nebo dve na dudlik, nekdy zapomenu, ale vubec to nevadi, zadna pravidelnost se nevyzaduje. Urcite vyzkousejte, jsou sice drazsi, ale nedavate detatku nic spatneho, ba naopak, je to olejova substance jen s 1 konzervantem, zadna silena chemie.

ladymck
14. zář 2016

Mimo to jsem vyradila ze stravy jogurty, mleko, smetanu, hodne drazdi pri lakto-intoleranci. Piju kefir a acidofilni mleko.

kk2016
3. říj 2016

@crca A pres jake stranky prosim? Aby to prislo s tou chladici podlozkou? Noc dekuji 🙂

crca
26. říj 2016

@kk2016 to já už si nepamatuju 😀 to už je 8 let 😀

katkaitalka
16. lis 2016

Ahojda, to neznám. Já používla pro prvního prcka Biopron Junior a osvědčil se mi. Teď v lednu čekáme druhého prcka a nemůžu se dočkat. Uvidíme, jestli bude potřebovat probiotika i on .... Jsem trochu mámá šílenka, protože stačí když má teplotu první a nespím...

lecisecka
30. lis 2016

@romankav
Nám bylo v lékárně řečeno, že tyhle kapičky do lednice nepatří. Že se maji uchovávat v pokojové teplotě.

kk2016
30. lis 2016

@lecisecka oni jsou ted totiž novější Protectis myslim je na nich napsano a na tech uz to neuvadej. Ale radeji to v lednicce mam, aby ty mrchy tam nepochcipaly 😂.

anomisv
23. pro 2016

@kk2016 dnes sem koupila, nepíšou ze mají byt v lednici..uvadí do 25 stupnu.. za jak dlouho zacaly fungovat?? díky

anomisv
3. led 2017

@laisobel po jaké dlouhé době zabrala? u nás to bude ve čtvrtek dva týdny a furt nic.
diky

weriniki
23. led 2017

@pajalex taky jsem na to koukala,protože v pri slovem letáku o tom nic nepíší. tak doufam,ze to bude mit účinek

jenn36
16. dub 2017

Kapky jsme dostali na vyzkouseni,kdy maly proplakal 4 dny a nic na koliku nepomahalo,az na tyto kapky. Takze za me naprosto perfektni investice 👍

kexina
9. kvě 2017

BioGaia jsou dobré tak akorát pro zlost. Naplno řečeno, mám sto chutí omlátit tenhle předražený šmejd výrobci o hlavu. Zatím je malému dávám 10. den, s prdíky nepomohly ani symbolicky, zato má teď poslední dny problémy se vyprázdnit. Takže jediné, co tenhle šunt umí způsobit, je zácpa. Teď řeším akorát jedno - jestli je vysadit hned ze dne na den, nebo raději postupně snižovat počet kapek.
Ale každopádně BIOGAIA NIKDY! Jsou to jen vyhozené peníze, nic víc.

cherrinka87
12. zář 2017

Koukám, že jsou tady jenom dobre hodnocení. Dávám je malé 5 dnů a prořve mi skoro cely den. Dneska jsem si je dala já a pěkně mi kručí střeva a nemohla jsem si prdnout tak hodinu - omlouvám se za takový popis 😀, ale co to musí byt teprve pro malou. Božatko se mi krouti a nejde to ven. Až za nějakou dobu. Takže já je vymenim zpět za swiss. Nebudu ji trápit.

cherrinka87
13. zář 2017

Tak teď nevím. Dneska byla malá hodna a neplakala, prospala skoro cely den. Je možné ze zabraly az po 4 dnu a ty 4 dny ji delaly takové problémy? Budu je teda dávat dále a uvidím. Kezby zabraly.

sarkalukes
18. led 2019

Ahoj dnes jsem koupila kapky Biogaia a píše se tu ze skladovat do 25stupnu na suchem místě a vy tu píšete v lednici tak to teď nechápu děkuji

evcaadelka
22. led 2020

@sarkalukes Taky sem dnes koupila a v lékárně mi řekla že ne v lednici ale v pokojové teplotě, tak nevím proč všichni píšou v lednici 🤷‍♀️

monika132465798
12. srp 2023

Prosím vás kapky jsem zakoupi a je tam ze se muzou skladovat do 25 C . Neni tam napsane ze maji byt v chladu. Tak jak je to s tim ?

uzivatelkapetra
12. srp 2023

@monika132465798 no když to tam nepíšou tak v chladu být nemají...