Probiotické kapky BioGaia. Máte zkušenost?

grisgot
16. srp 2009

Ahoj všem..prosím o Vaše zkušenosti s těmito kapkami..? Naší malé je sotva týden a už jsme měli dvě velké noční koliky..chtěla bych ji nějak pomoci. Vše ostatní znám od prvního syna..masáže, klubíčkování, sap simplex..baby calm..ale tyto kapky jsou pro mě novinka. Jsou dost drahé, tak by mě zajímalo, zda jsou k něčemu? 😉

belleelle
9. črc 2014
lucyanek
21. črc 2014

Hm, testovali šarže 2DT.. a 3DT... My máme doma 4DT. Oba vzorky odebírali v lednu. Ten vitamín D je docela problém, protože třeba pro kojence do půl roku je to strašně moc velká dávka (navíc když se ještě bere Vigantol) - to pak snad tím musí být předávkovanej... Tak co s tím? Nevím, jestli se to může týkat i dalších šarží? Té kterou máme doma? Na jednu stranu se mě zdá, že mu kapičky pomáhají, ale za tuto cenu bych mu je teda nedávala. Jenže jak mám vědět, že to tam je nebo není?? Jste na tom někdo stejně?

lujza999
27. črc 2014

@grisgot ahoj, my sme ich pouzivalia boli naozaj super, je pravda ze nie su lacne ale aspon nam pomohli. musis ale pocitat s tym ze ucinok sa prejavi minimalne az po tyzdni pravidelneho pouzivania, je to dost dlho ale oplati sa. nam este pomohli aj espumisan kvapky pre kojencov a samozrejme nosenie na rukach, ktore potom vystriedala adamo hojdacka prefektna vec na koliku, reflux - teda aspon u mojho syna fungovala super.

ladatko
10. srp 2014

Nám tyto kapky bohužel nepomohly...

alcar
10. srp 2014

Tak v prvni rade si je treba uvedomit, ze tyto kapky nejsou primo na plynatost. Jsou na zlepseni mikroflory ve strevech a na podporu imunity. Proto je vhodne je podavat do roka i presto, ze nezabiraji nebo nema dite prdiky. 😉

38blondie
25. lis 2014

probitiocké kapky za 200 kč z Polska misto drahých BIO GAIA http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=p...

annika2
3. pro 2014

Ahoj holky.Mám doma 8 týdenní holčičku. Kapky dávám 12 den. Po týdnu užívání pláč skoro ustal. S pláčem však ustalo i vyprazdňování stolice. Malá dřív kakala po každém přiložení k prsu. Po týdnu užívání měla stolici 1 krát za den. Nyní se pláč znovu objevuje a na stolici nebyla už skoro 3 dny. Máte s tím některá zkušenost? Plyny přitom odchází za doprovodu pláče.

elada27
27. led 2015

Ahojte Baby bydlím v cz ale jsem slovenka..jesti máte zájem ja vám tie kapky kúpim. chodím na slovensko tak 1 měsíčne teď jedu na týden od 7.2 cca do 15.2. u nás stojí v lékarne okolo 10,28 Eur jsem je naposledy kupovala.my je taky používame ..

elada27
27. led 2015

teď koukam..že na internetu jsou 10 ml za 349 Kč a u nás stojí 5 ml 10,28 !!!! t.z poloviční množství a cena kolem 280 Kč tak to se oplatí ty za tých 349 Kč.

mamkazvysociny
28. led 2015

ty kapky musí být v lednici?Já je mám od švagrové a ta mi řekla že ne,na kapkách je napsáno do 25stupňů,takže když je mám doma na polici tak jsou na prd?

pomykalovak
28. led 2015

Nám probiotika BioGaia velmi pomohly, když už Espumisan nezabíral při kolikách ;) Dávám je i dále na zlepšení stolice a posílení imunity, ale od minulého měsíce jsme přešli na levnější variantu Biopron a taky spokojenost! 🙂

mamkazvysociny
28. led 2015

ty kapky musí být v lednici?Já je mám od švagrové a ta říkala že ne,že je tam nemá tak je mám doma na polici v kuchyni,takže jsou mi na prd?V příbalovém letáku je do 25stupňů.Takže jak?

telci
25. bře 2015

@mamkazvysociny My jsme kapky taky dávali a zabrali nám. Jsou dva typy, oboje BioGaia. Jedny musí být v lednici a je to na nich i napsané, že jsou myslím do 5 stupňů a druhé nemusí být a jsou do 25 stupňů.

luft
20. dub 2015

probiotické kapky BioGaia - nejakostní zboží viz odkaz
http://www.potravinynapranyri.cz/Detail.aspx?id...

strusi
26. kvě 2015

Přeji krásný den, asi už mi leze mléko na mozek. Jak je podáváte dětem (malý 6týdnů)? strašně rychle to kape, někdy nestíhám ani počítat. Mám strach, abych ho nepředávkovala. Když mu to dávám na lžičce, tak tam většinou ještě něco zůstane.

bartijana
31. kvě 2015

Ahoj, taky Berem biogaia kapičky , od 2,5 měsíce , nyní je to 3 týdny užívání. Je vidět velké zlepšení. Nemohly jsme kakat a prdíky zlobily kolem toho druhého měsíce to začalo. Už tu někdo psal, chce to počkat ,nám za braly asi po 4 dnech. U Dr.Maxe byly kolem 500 Kč.Uchovávat mám v letáčku napsané do 25 °C. Jinak cvičit s nožickama- po hledej cviky na internetu a dávat chvilkové na bříško a taky nosit do klub íčka a tygříka. Video nošení je na internetu- při tom pří jako starý chlap a pak i krásné kaká .

luuku
4. črc 2015

@grisgot
ano, původní bio gaia kapky se musí skladovat v lednici. Takže i objednávka přes eshop je riskatní (kvůli teplotě než se přepraví). Proto se začaly vyrábět kapky bio gaia protectis. Tyto už se v ledničce skladovat nemusí. Samozřejmě v létě při velkých teplech lednička neuškodí🙂
Nejčastější otázky a nejasnosti kolem bio gaia kapek jsou popsány pěkně tady http://prujemudeti.cz/biogaia-nejasnosti-otazky...

reenaataa
25. zář 2015

My používáme enticon. Ten je podstatně levnější ;)

lucienn5
10. říj 2015

My máme zkušenosti s kapičkama ColiPrev a rozhodně bych neměnila. Navíc je stačí skladovat na suchém místě do 25 stupňů, takže nevyžadují žádné speciální prostředí.

lilliana32
25. lis 2015

My používáme taky kapky Coliprev a večer po koupeli vždy namasírujeme bříško ve směru hodinových ručiček a malej se úplně srovnal.

lenista78
14. led 2016

Nám kapky Biogaia nezabraly, tak jsem začala prckovi dávat už od dvou měsíců dvě tři lžičky šťávy ze švestek nebo z jablíčka na doporučení pediatra (dřív se to prý dělalo hned po šestinedělí), výsledek byl okamžitě vidět. a funguje to i teď na půlročního. Je to levnější a určitě přírodnější způsob

gracinka7
15. led 2016

@lenista78 A tu kupuješ kde?

lenista78
15. led 2016

@gracinka7 pro uplneho prcka jsem davala stavu z doma zavarenych svestek (proste narovnas do sklenicky, nic nepridas a pul hodiny zavarujes) nebo rozvarit jablko v trosce kojenecke vode a tu stavu mu das. Ve tretim mesici jsem me pak davala uz i par lzicek te duziny.

kamesa
18. bře 2016

Ahoj holky.nemuzu se nepridat.kapky bio gaja sou super meli sme koliky a po nich nic.ale malej mel hned po prvnim podani prujem a zs 14 dni nam doktorka rekla ze pribral jen 50g a musime do nemocnice.tak sme kapky vysadily prdy se vratili ted kvuli nim nespime ale malej pribira a nemocnice se nekonala diky bohu.

pajulax
18. bře 2016

Nám pomohli až kapky Biopron, Biogaia nezabírala. 🙂

kamesa
19. bře 2016

A ten biopron kapete a nejakyma jinyma?me se ted malej zhorsil a to davam je baby calm.je mozne zr ho to nutivic kakat?prijde mi ze ma i prujem

pajulax
19. bře 2016

Dávám Biopron 🙂 a ob kojení Espumisan.

kamesa
21. bře 2016

Zkusim dneska plakal 2 krat v noci a to normalne spava celou noc.chudak se svijel.

danuskahe
21. bře 2016

Doporučuji kapky babycalm. Jsou levné a od té doby co jsme je nasadily malá na prdiky už netrpí a moc jí chutnají. Kapky jsou přírodní!

kaccistar
21. bře 2016

podľa mňa sú zbytočne drahé a úplne neúčinné. U nás teda rozhodne žiadny rozdiel zaznamenaný nebol. Používali sme Saab simplex a ten sa mi zdal, že má pozitívny účinok. A ku koncu baby calm, síce nezdalo sa mi, že účinkuje, ale malému chutnal a vždy ho to tak nejak ukľudnilo. Ale zloženie ma výborné, takže tam by som verila, že je účinný.