Probiotické kapky. Jaké máte zkušenosti?

vefa
6. pro 2007

Ahojky, jaké máte zkušenosti s probiotickými kapkami?

jola2
22. dub 2009

markchina:ona se mi pokadila až ten druhý den čtyřikrát a tak to bylo ještě druhý den a pak se tu ustálilo že kaká do teď dvakrát denně, ale o to kakání zas tak nejde když je v poho a nebolí bříško horší je když má bolení nám to pomohlo hl. na to a zlepšilo se nám při tom i to kakání.
smajlik:moje první holčička mi kakala až po 16ti dnech dr. mi řekl že když je plně kojená tak to skoro vše vyčůrá a malilinkatý kousíček jí jde do stoličky. Mi jsme si taky užili s rektální rourkou aspoň si trochu ulevila prdíkem když se to povedlo nejhorší byl ten 14tý - 16tý den. Do 1h do noci jsme drndali a uspávali když se zadařilo tak na dvě hoďky zaspala a pak na novo kroutila se bolestí a plakala až byla úplně fialová. Přešlo to až v 8 m. a to začaly růst zuby tak to bylo v bledě modrém. ☹ Nikdy se nám nepovedlo aby se zbudila a broukala si nebo něco ještě měla zavřené oči a už plakala bolestí. Teď jak máme druhou princeznu tak ta si brouká, brble, a směje se to jsme vůbec neznali tak si to moc užívám.
😵

smajlik
22. dub 2009

holky tak včera mi malá plakala v noci, naříkala, tak jsme rourkovali a má zácpu 😲 , tuhá hovínka. Nevíme zda jsme jí to nezpůsobili my tím, že jsme jí nerourkovali celých těch 11 dní (neměla problémy a doktorka právě říkala že u kojených dětí to může být)....

markchina: povzbudila jsi mě, děkuju 🙂

markchina
22. dub 2009

smajlik: nemas zac 😉 🙂 , tohle forum je hlavne k povzbuzování 😉 , jinak bychom to asi psych. nevydrzely 😀 .
Navic jsem dnes zaznamenala malou pozitivni zmenu. Po dlouhe dobe, kdyz jsem kojila, maly zatlacil a pekne to v pline zarachtalo. Behem dne se mi to stalo 2x, vzdycky pri kojeni. Tohle se mi dlouho nestalo, ze by zacaly ty homeo ucinkovat? 😲 No uvidime, kazdopadne mi svitla nadeje. Prestala jsem mu ode dneska davat lefax a baby calm a zustanu jen u PK a tech homeo, uvidim, co to s nim udela, kdyztak mu to zas nasadim. Kdyby se mi rozkakal, tak by to bylo supeeer. Holky, drzte pesti, zitra zas napisu, jak jsme prozili den. Navic se blizime stale vic k 3. mesici 😎 . Drzte se!!!

jola2
30. dub 2009

Tak už bereme druhé balení Probio. kapeček a myslím že je to v poho a když je nejhůř tak dáme ty homeo.
markchina: a co vy? Co Vojtíšek? zabírají vám kapečky a dáváš ještě ten Baby Calm,...

saturnin
16. kvě 2009

my zatím s probio kapkama budeme začínat, malý má 4 týdny a můžou se až od jednoho měsíce, zatím jsme brali sab simplex a po něm se to torchu zlepšilo, nevíte, jestli se ty dvě věci můžou kombinovat, nebo sabík vysadit, když nasadíme probio?
a ještě chci poradit, vím, že se tu píše, že na slovensku vyjsou levnějí než u nás, tak stejné je to i v Polsku, tam nás vyšly na 255,- za lahvičku, takže pokud máte někdo blízko do Polska, sjeďte si do lékarny tam

petrach
16. kvě 2009

saturnin mužou se oboje zaroven,na PK zabrali hned,nedam na ne dopustit,za ty peníze to stojí,sabky jsem už nedavala,nam nezabrali nic moc,akorat ted 2 dny ma zas problemy,nevím co jsem snedla,tak davam i sab kapky

holky ty homeo jsou jake,mate s nima skušenosti??

petreva
25. kvě 2009

Ahoj holky, prosím vás, kde se dají v Čechách sehnat? V lékárně mi řekla, že to objednat nelze... ☹

shaula
25. kvě 2009

Petreva, co je to za nesmysl? Nám je v lékárně normálně objednávala. Jedině že by momentálně byly vyprodané a ani výrobce neměl zásobu, ale to se mi moc nezdá.

petreva
25. kvě 2009

Shaula, nevím, taky se mi to zdálo divný, zkusím tojinde 😉

kremca
25. kvě 2009

petrach: jestli myslíš baby calm, tak na někoho zabírá na někoho ne. Nám například přitížil stejně jako sab. Pomohly jedině probio kapky.

leonik
25. kvě 2009

my jsme před měsícem kupovali poslední balení PK, ale taky jsme měli velkej problém je sehnat 😖 Objeli jsme několik lékáren, naštěstí v té jedné je ještě měli. Nebyly prý zásoby..

petka28
25. kvě 2009

Jen chci napsat že i v Polsku jsou probiotické kapky levnější, ted jsem tam kupovala 2 balení a jedny mě vyšly na 245 kč 😉

ygreen
25. kvě 2009

od 4 měsíce můžete užívat i třeba Probian mimi, apod. Ale ze zkušenosti (syn hodně trpěl na koliku, průjmy, apod) nám FAKT pomohly až bílé activie 😉

leonik
25. kvě 2009

petka: já jsem měla strach jak to budou třeba ze Slovenska posílat, mělo by to být do určité teploty. Jinak to ničí ty bakterie. Pak jsem si tady někde v diskuzi přečetla že pár dní to do těch 25 st vydrží. No ale to už bylo pozdě, co jsem na to přišla, zrovna jsme s nima končili 😖 Já za ty tři balení u nás dala skoro 2 tis. 😠

andykov
25. kvě 2009

já jsem s pk taky velmi spokojená, ale účinnost až tak za týden 😉 v polsku jsou, ale magistry tam jaksi nevědí na co se používají. mý tchýni řekla, že jsou jen na těžké koliky a problémy se střevy, že proháněj...no a ta se lekla a od té doby mám na talíři,co malý cpu 😠 na to ji její neteř řekla, že to jsou jen multivitamíny...haha, tak já nevím proč tak pomáhají a hlavně malá po nich rozhodně nemá hnačku nějakou... 😒

shaula
25. kvě 2009

Leonik, nebyla bych si jistá, že to vydrží... V lékářně to měli v ledničce a vyloženě mi řekli, doma hned šup do ledničky. Teplo ty bakterie zabíjí, aby z toho pak nebyla jen drahá voda...

petrach
25. kvě 2009

holky tak za 2 ks na slovensku jsem dala 520kč 😉
jsou fakt super,ted jsme je tyden nemeli a byla to hruza,malí pořad plakal bolestí,takže už jen probio kapky
a převažet se opravdu mužou bez chladna,ptala jsem se lekarnice,nebo by šlo je převezt v termo tašce,pokud se jede autem

jola2
25. kvě 2009

Čauvec holky já jsem slyšela že PK teď distributor přestal dovážet!!!!? ☹

Nám pomohly tak na půl zpravilo se kakání (malá mi kakala 1krát za osm dní) teď kaká dvakrát denně. Ale má i boleníčko musím si hodně dávat pozor co jím! 😖

vladka1
25. kvě 2009

chtěla bych se vás zeptat.....jak dlouho vám ta jedna lahvička vydrží?

kremca
25. kvě 2009

nám vydržela asi měsíc

leonik
25. kvě 2009

my dávali pět kapek denně a vydržela nám necelý měsíc 🙂

vikula
26. kvě 2009

Ahojky holky,

já jsem nakoukla a chci vám napsat,že já mám s prckem strašné boje ohledně prdíku.Už jsem zkusila snad všechno ☹ Probiotika dobrý,ale potom jsem měla pocit,že už to nezabírá( cca 2 měsíce užívání)
Sab simplex dávám na tuny,ale spíš jen na uklidnění 😒
Po třech měsících se zdálo,že to je pryč a teď týden je to strašné a to i v noci 😖 Tak jsem koupila na doporučení od jedné paní kapičky LEFAX a mohu zatím říci,že jsou super 😀 V noci spinkal a ráno se probudil po dlouhé době v dobré náladě.Stojí asi 110kč

ferinka
26. kvě 2009

Nám vydrží cca 3 týdny 😉
Holky a co ty homeopatika jak se jmenují a jdou u nás v pohodě sehnat?

leonik
26. kvě 2009

vikula: a ty kapičky Lefax jsou taky probiotika? Já když kupovala probiotické kapky malému, tak mně v lékárně řekli že pro malé mimi jiná probiotika nejsou 😕 že je to všechno až od 4.měsíce.

petrach
26. kvě 2009

holky my jsme skoušeli homeo chamomila vulgaris,než došli ty PK a po jedne davce byl klid a spal krasne,je top na víc vecí,i na zuby,na celkove uklidnení a jsou neškodne,akorat se musí nechat rozpustit bud v mlice,nebo čaji
stojí cca 80kč

rrenatkaa
27. kvě 2009

Ahojky, od kolika se mohou dávat probiotický kapky a ty homeopatika jak píše petrach.
Díky

jola2
27. kvě 2009

rrenatkaa: obojí od narození 😉

vikula
27. kvě 2009

Ten lefax je prý to samé co sab simplex,ale mě to teda nepřijde a je tam lepší dávkování.Sap používám hlavně před spaním 😉
Malej je od té doby v pohodě používám dva dny a dnes se pokadil jako blázen jupíí.Jo a asi to měl po mléčných výrobcích.Pila jsem každé ráno jogurtový nápoj a jedla pořád sýry a plakal a plakal.
Užívání tam píší od třech měsíců,ale po dohodě s dr. se může i dřív

petrach
27. kvě 2009

reni na tech PK je psane od 1 mesíce,ale my jsme nedonošením a brali jsme je dřív a dobré,zeptej se dr,myslím že ti řekne že mužete dřív,tím neublížíš,ani nepředavkuješ

ty homeo od narození

fifa79
6. čer 2009

Ahoj holky,
kdy je nejlepší podávat probiotické kapky? Ráno nebo večer?Děkuji za odpověď