Probiotické kapky miminkům. Jak jste je vysazovali?

Krásný den všem příchozím. 🙂

Prosím o zkušenosti těch, kteří užívali (resp. jejich miminka, že jo... 😃 ) probiotické kapičky, kdy je přestali užívat a jak je vysazovali (např. razantně prostě přestali dávat nebo třeba postupně přecházeli na dávku jednou za dva dny a pak třeba jen jednou týdně či tak něco) a jaké byly reakce miminka - změnilo se bolení bříška? Vrátilo se? Co kakání? Bylo méně pravidelné nebo stejné jako za užívání?...

Prostě zajímá mě vše. x-) My je užíváme, jsou nám už 3 měsíce, kapičky máme ještě v balení tak na 14 dní... tak přemýšlím, co dál, jestli další nebo je přestat dávat nebo jak... =-)

Díky všem za příspěvky. 🙂
berenika39
27. lis 2008
ahoj, používala jsem je celé první tři měsíce, pak bříško jakoby zázrakem pohoda, tak jsem dala obden, pak tak za 3-4 dny a ted uz nedávám. Jsme tak deset dní bez kapiček a je to dobrý, jasně že si ještě zaknourá, když prdíkuje, ale už to umí a zatlačí a zanadává si a je to. Petásek kaká od začátku strašně málo, ted už asi pět týdnů pije 3:3, kojíme třikrát a třikrát 180ml Sunaru a kaká tak co třetí den. Kupodivu umí flašku i prso, tak mám radost, přibírá, tak to chci vydržet co nejdéle.
evikuu
27. lis 2008
TO MĚ TAKY MOC ZAJÍMÁ,DÁVÁM DENNĚ MANŽEL NÁM DOVEZE JEŠTĚ NĚJAKÉ ZE SLOVENSKA ALE TAKY BYCH STÍM CHTĚLA POMALU PŘESTAT,NĚKDE JSEM ČETLA ŽE JE DOBÉ DÁVAT JE NEŽ ZČNOU PŘÍKRMY.....V PONDĚLÍ SE JEŠTĚ ZEPTÁM DOKTORA.
dukieautor
27. lis 2008
berenika: Díky za zkušenost. 🙂

eviku: Tak když si vzpomeneš, tak pak pisni, co Ti doktor na to pověděl... budu ráda. 🙂
petule.h
27. lis 2008
taky jsem poioužívala 3 měsíce.....nekojila jsem teda obě děti od 2m,takže pomohla lahev avent, ale od 3 měsíců už nedávám, jen ráno na lžičku s vigantolem, pak už vůbec né...dávala jsem před každým jídlem
monika6e
27. lis 2008
Ahoj holky, my je dávaly poměrně dlouho, začínali jsme na 1x denně, pak jsme je dávaly 2-3x denně, pak zase 1x denně až jsme s nimi skončily úplně. Malá měla do půl roku šílené koliky, pak jsme stejně museli k lékaři. Zjistil z čeho to je a kromě probiotických kapek doporučil ještě Hipp probiotické mléko - má totiž stejného lactobacila jako ty kapky. Hipp papáme dodneška a nedávno jsme měli problém, tak jsme jedno balení kapek využívalï. Jsou fakt dobré!

Začni psát odpověď...

Odešli