Probiotické kapky. Opravdu pomohly

kacula77
19. kvě 2008

Ahoj maminky!
Dneska jsem tu prvně. Důvodem je hlavně to, že mám doma 8t chlapečka a celou tu dobu válčíme s kolikou. Zkoušeli jsme všechno možný, abychom malému odpomohli od bolestí, ale marně. Až jsem dala na rady maminek z nějaké internetové diskuse a kupila jsem neuvěřitelně drahé (asi 620,-Kč/5ml) Probiotické kapičky. Maminky, které mají stejné potíže asi chápou, že v jistých situacích člověk udělá skoro všechno, aby mimčo přestalo plakat nebo v tomto případě řvát. Nechci propagovat tento výrobek, ale je pravdou, že po jeho podávání se malýmu strašně ulevilo. Neříkám, že nemá vůbec žádný bolení, ale je to o 100% lepší než to bylo. Dávám mu je asi týden. Současně mu teda do lhave (je na UM) přidávám i kapičky Baby Calm. Myslím, že se tato investice opravdu vyplatí. Ale pozor, účinek není okamžitý. Trvalo to možná 3-4 dny, než se dostavilo klidnější bříško. Teď jsem fakt mnohem spokojenější maminka. Jestli to někoho zajímá, tak se kapičky podávají 1x denně 5 kapek.

janahakova
20. kvě 2008

Ahojky, nám taky zabraly - doporučila nám je dětská doktorka. U nás stojí dokonce 679 Kč. Už máme druhou lahvičku, dáváme na lžičce ráno před kojením.Nám to trvalo víc jak týden, než se to urovnalo.

jjaanca
20. kvě 2008

Nám to trvalo déle než 14 dní, tak ani nevím jestli zabraly ty kapky nebo to polevilo samo, ale dávám je pořád.

kacula77
autor
20. kvě 2008

Jsem ráda, že je nás víc, kdo má dobrý zkušenosti. Myslím, že pro rodiče, kteří už nevědí kudy kam, je to dobrá investice. Fakt doporučuji. 🙂

krista
20. kvě 2008

Ahojky jestli můžu poradit kupte je na Slovensku až budou k dostání, ta cena je o 50% lepší 😉 Ale těžko říct kdy je budou mít a člověk nechce a nemůže čekat 😒
http://www.mojalekaren.sk/biogaia-probioticke-k...

makinka.1
20. kvě 2008

Ptala jsem se na ne lekarky,ale rikala,ze by byla radeji opatrna,preci jen je tam hodne tech laktobacilu a pry je mozne,ze si imunita zvykne na "doping"a zlenivi.Pry dopredu nikdo nevi,jak se zazivaci trakt zachova po vysazeni...No,ja zatim mam Sabik,Maxik je malickej,boleni sice ma,ale zatim se to da resit trubickou a masazi...Treba,az budu polosilena,tak je koupime taky. 😀 Jen jsem citovala svoji Mudru....

listicka77
20. kvě 2008

Holky a v čem jsou tyhle superdrahé lepší než nějaké levné, třeba Hylak? Ten stojí asi 60,-

krista
21. kvě 2008

Listicka lepší jsou v tom že zaberou, co platný že máš levnější kapky když neučinkují 😅
Nám nezabralo na prdíky naprosto nic - Baby Calm, Sab Simplex, masáže, fenyklový čaj, cvičení ... prostě nic, ty probiotický jsem chtěla objednat, ale když je neměli tak jsem vychladla a teď už se s tím malá umí docela vyrovnat sama, i když si ještě někdy pořve 🙂

sisstin
21. kvě 2008

krista: zkoušela jsi Lefax? To jediný nám pomohlo 😉

krista
21. kvě 2008

Siss myslím že Lefax je od 3. měsíce ne? Nezkoušela, ale už se to dá vydržet 😀 😅

sisstin
21. kvě 2008

krista: ono je všechno od 3.měsíce 😉 i ten Sab...se jen výrobci kryjou..nic se nestane 😉

krista
21. kvě 2008

Siss je tak to je dobrý že jsem to malý cpala 😅 😔
Naštěstí ten Sab jsem dávala jeden den, z toho mi příšerně zvracela!!! 😒

jjaanca
21. kvě 2008

Sisstin Sab je určitě od 3. TÝDNE, tady to píšou http://www.lekarna.cz/sab-simplex-sus-1x30ml/#u...

krista
21. kvě 2008

Já jsem si říkala, že vždycky čtu příbalový letáky 😉 No tak hlavně že jsem neudělala nějakou pitomost 🙂

sisstin
21. kvě 2008

krista: nesmíš to tak prožívat...i kdyby to bylo od toho 3m. jsem si fakt myslela, že jo..tak by jí to fakt nezabilo 😅 😅 😅 😅

kacula77
autor
21. kvě 2008

Ahoj! U Sabíku píšou od 3 týdnů, ale už jsem se setkala i s tím, že ho dávají dětem už i v porodnici. Prý se nic nestane. My ho taky zkoušeli už od 2.týdne, ale bohužel nezabral. Ty Probiotický kapky jsou už od 1.měsíce narozdíl od těch jinech probiotik. 😉 A kdo má třeba strach dávat Sabíka, tak je taky ten Baby Calm, který je čistě přírodní. Ale jak říkám, nám zabraly jen ty probiotika. Určitě je ale každý bříško jiný, tak zkoušejte. Snad to po těch uváděných třech měsících skončí!!!!!
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s tím, jak dlouho se ty Probiotický kapky mají dávat?

sisstin
21. kvě 2008

kacula: no nás to přešlo někdy v 6měsících až..a ani ted to není stoprocentně dobrý..ale už to ujde 😔

jaku
21. kvě 2008

Ahoj, já jsem vypoužívala 2 balení, pak bylo po kritických 3 měsících, dost se to zklidnilo, ale pak asi po 14 dnech se prdíky vrátily, sice ne už tolik, ale přesto-trápí ho to dodnes, ale teď už dávám rozpustný prášek Probian- třeba obden - je to něco podobného jako ty kapky, stojí kol 200,- na 15 dávek - ale lze to od dokončeného 4.měsíce. Řekla bych, že je to hodně dobrý, chválila mi to i lékárnice, že je to lepší než podobný Biopron a lze užívat dlouhodobě, ničemu to prý nevadí. Přesto se snažím nedávat každý den.

markyfrana
22. kvě 2008

ahoj
tak my je ted podáváme 3 den, a taky malá méně pláče. už jenom pobrekává a není to hysták, který se byl hrozný. 😀 taky dávám i babycalm.

jjaanca
24. kvě 2008

Takže já jsem na začátku psala, že nám kapky asi pomohli, ale včera se to zase vrátilo. Malá plakala asi od 18 do 22 hodin. Vůbec nic nepomáhalo. Takže kapky asi nezabrali. Spíš asi moje dieta. A včera jsem jedla buchtu od mámy takže tak. ☹

agatka77
26. kvě 2008

tak my Probiotické kapky taky jeden měsíc používali a bylo to mnohem lepší.teď jsou nám 3 měsíce a skoro 2 týdny a už nás trápí jen prdíky (občas), takže jen sabíkujeme 🙂 .ale kdo měl s mimčem tu tříměsíční koliku,tak udělá cokoliv, my jsme toho zářný příklad, těch peněz absolutně nelituju.podotýkám,že jsme měli hylak,lefax,sab,rourku,třešňové pecky v polštářku, zahřívací lahev,fenkylový masážní olej, gel Pupík,cvičili jsme nožičkama,ale to je vše na prdy,na koliku podle mě nezabere téměř nic, udává se,že to je nezralostí nerv.systému,takže jen vydržet,uf! 🙂

krista
6. čer 2008

Holky chtěla jsem poprosit někoho kdo má zkušenost s objednáním těch probiotických kapek na Slovensku jestli by se mi mohl ozvat do IP, potřebovala bych poradit jak přesně na to 😅 Díky 🙂

krista
6. čer 2008

Jo samozřejmě se to týká objednání na Slovensku a dodání do ČR 😉

monika6e
6. čer 2008

Nam ty kapicky vozi ze Slovenska manzeluv bratranek, ale vim, ze kamaradka to zkousela objednat pres ten web a dosla ji odpoved, ze dodani do CR neni mozne... Jinak financni rozdil je velkej - my je mame za 299,-

luciv
28. čer 2008

ahojky holky davam male ty kapičky probiotické už 4 den a připada mi že se mala začala nějak více trapit, po sabíku a baby calmu se sice kroutila že nemohla prdět ale při tom když si prdla se aspon vykadila do plenečky ale od včera se mi kroutí stále ale ted musí s větším usílím tlačit, předtím měla spíše průjem u toho když jsme nedavali jeste probiotika a najednou to ma hustší tu stolici a musela jsem ji dnes dokonce pomoct trubičkou protože od včera to byla hruza s ní nespala pořádně a kroutí se doted. Za jak dlouho kapky zabraly vám???????a jak to bylo se stolici u vás, navíc mi připada že ve stolici je více pěny než předtím

zuzik03
28. čer 2008

luciv, já koupila tyto kapky právě kvůli tomu, že malá kakala pořád a jedině pěnu. teď se to po třech dnech kapek trochu spravilo, už je v tom trochu těch žmolků a kadí 3 - 4x denně. ale je fakt, že prdí míň než předtím.

luciv
28. čer 2008

zuzik: a přestala se ti mala kroutit???? mi totiž připada že se po baby calmu se to břiško spravilo ale ne až tak že bych nezkusila něco dalšího a ted se kroutí a zase je až ruda jak tlačí připada mi že předtím právě prděla a u toho byla i stolice že to pro ní bylo snažší i když měla prujem než ted jak ji jde těžko se vykadit.

pavlinasp
10. črc 2008

Ahoj holky, taky se jdu podělit o mou zkušenost. Adíček mi pořád plakal, ale takovým jiným způsobem,kroutil se, bolelo ho bříško. Na tip od kamarádky a taky po vaší zkušenosti jsem vyzkoušela Probiotické kapky a musím říct, že zabraly. Fakt všem moc děkuju. Pláči je konec! 🙂

ceeruti
22. črc 2008

Holky,je možné,že by ty kapky mohly naopak uskodit??Mala ma už asi 3tí den vodovou stoličku,příšerne smrdí,prdí jak zbesila,place a je schopna se pokajdit i 5x deně ☹

tigr21
22. črc 2008

ceeruti-myslím,že ne,upravuje mikrofloru na optimální,nejenom že pomáhá na prdy.podle mě to bude něčím jiným

markyfrana
22. črc 2008

ceeruti - my jsme to ze začátku měly taky, ale asi po týdnu se to zpravilo. před tím měla zelenou stolici a ted jsou to "vajíčka", ono totiž chvíli trvá než se ta mikroflora v těle dá na optimální.