Probiotické kapky. Opravdu pomohly

kacula77
19. kvě 2008

Ahoj maminky!
Dneska jsem tu prvně. Důvodem je hlavně to, že mám doma 8t chlapečka a celou tu dobu válčíme s kolikou. Zkoušeli jsme všechno možný, abychom malému odpomohli od bolestí, ale marně. Až jsem dala na rady maminek z nějaké internetové diskuse a kupila jsem neuvěřitelně drahé (asi 620,-Kč/5ml) Probiotické kapičky. Maminky, které mají stejné potíže asi chápou, že v jistých situacích člověk udělá skoro všechno, aby mimčo přestalo plakat nebo v tomto případě řvát. Nechci propagovat tento výrobek, ale je pravdou, že po jeho podávání se malýmu strašně ulevilo. Neříkám, že nemá vůbec žádný bolení, ale je to o 100% lepší než to bylo. Dávám mu je asi týden. Současně mu teda do lhave (je na UM) přidávám i kapičky Baby Calm. Myslím, že se tato investice opravdu vyplatí. Ale pozor, účinek není okamžitý. Trvalo to možná 3-4 dny, než se dostavilo klidnější bříško. Teď jsem fakt mnohem spokojenější maminka. Jestli to někoho zajímá, tak se kapičky podávají 1x denně 5 kapek.

qitecek
15. pro 2011

V čem jsou ty kapky ze Slovenska levnější? Stojí 300Kč, ale vždyť je tam jen 5ml.. tady stojí od 580Kč, ale velké 10ml balení.. 😉 navíc když to objednáte do své lékárny, tak máte jistotu, že budou po celou dobu dobře uchovávány, čili v chladu 🙂 Po cestě přes bazar či od holek ze Slovenska nikdy nevíte, jak cestou s balíkem zacházeli třeba na poště, zda nebyl u topení, apod.

nae
15. pro 2011

@qitecek Musim ti oponovat, kupovali sme kvapky aj v lekarni v Brne (670 Kc) a potom na Slovensku (11 E), jednalo sa o tu istu firmu a balenie 5 ml...

qitecek
15. pro 2011

@nae To je zvláštní, nějaká předražená lékárna 😒 Včera jsem kupovala za 600,- 10ml balení... v kamenné lékárně... Tady jsou taky všechny 10ml okolo 6 stovek http://prujem.heureka.cz/probioticke-kapky-pro-... 😉

nae
16. pro 2011

@qitecek Bolo to pred dvomi rokmi, asi si uz zrovnali ceny. Tak to je fajn, ze sa daju zohnat uz za taku dobru cenu, ako na Slovensku, dakujem za info!

qitecek
16. pro 2011

@nae No to víš, když to ti lidi potřebují a jsou ochotní za to dá občas jakoukoliv sumu, tak co by je nevyždímali 😀 Nejlépe se ždímou maminky, co by pro ty svoje drobečky snesly modré z nebe... 😖 😉

nae
16. pro 2011

@qitecek Presne tak!

lida4321
16. pro 2011

Ahojky holky, mám taky zkušenost s tím, že každá lékárna má jinou cenu. Jenou jsem je koupila za 590,- jednou za 620,-. Ale je to už to dvojnásobné balení. Mají to i na stránkách, kde jsem se dočetla i spoustu užitečných informací ... www.probiotickekapky.cz . Navíc jak píšete, že by matka zaplatila cokoliv, tak na jednu stranu ano, pokud to zabere. Já mám tedy pozitivní zkušenost a dala jsem na radu známých. Jinak když si to spočítáte, že vydží až 2 měsíce, tak 620/60 dní není vůbec tolik. Kamarádka zkoušela jiné kapky, čaje, masáže ... a nic nezabíralo, jen vyhozené peníze. Ten klid a pohodlnost za to určitě stojí.

lu777
16. pro 2011

hm tak nám zrovna tyhle nezabraly vůbec... a to jsem v ně tak doufala když byly tak drahé

telosanka
2. zář 2012

@kacula77 Zdravím Tě a zároveň i všechny, které sem nahlížíte 🙂 Já mám vyzkoušené probiotické kapky za 280,- Kč nevím přesně od jakého výrobce, jen že je to žlutobílá krabička s miminem a normálně u nás v Ústí v lékárně ... a fakt super .... až si vzpomenu, tak vám dám vědět ... !

hanule_le
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaffefilka
17. únor 2013

Ja som našla nejaké české probiotiká, nie sú veľmi drahé, od 100 do 400 korún, rôzne druhy. Volajú sa biopron, ale nemám ich odskúšané. Nemáte niekto skúsenosti?

travka
13. bře 2013

Ahoj chtela jsme se zeptat.Probiotik se davala a zda se mi ze se stopla stolice,Mate nekdo z tim zkusenosti??Ted teda jsem je od pondeli vysadila,ale zase detska dr rikala ze davat.Ma za tyden 2 mesice a je plne kojen..neplace,spokojene spi..plyny odchazi..Zcpane ditko asi vypada jinak🙂)tak nevim..ale sam nekadi cca 5 dnu a musim pomoc rourkou..ikdyz i ted ta rourka nema zadyn efekt.

kamulin
19. lis 2014

Jak už jsem psala s podobné diskuzi, já malému dávala probiotické kapky od biopronu, které mi pro něj prodali v lékárně, a skutečně nám pomohli. Původně jsem mu je začala dávat na imunitu, protože má často laringitidy, takže jsem mu potřebovala tu imunitu posílit, ale pak jsem zjistila, že mu hodně pomáhají i na prdíky, takže i v tomto směru je můžu doporučit. Ale je fakt, že mám kamarádku, která kapičky malému dávat nemohla, protože je nechtěl, takže ta mu kupovala nějaký prášek biopron respiron, ale ono je to ve výsledku asi jedno - probiotika jako probiotika 🙂

terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz