• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Probiotické kapky v Polsku. Dají se tam koupit?

25. července 2012 
Ahojky holky, v sobotu se chystáme na nákupy do Polska - Kudowa zdroj a našeho malého zrovna trápí prdíky!!!! Kapky Baby-calm nám nepomáhají. Nevíte, kde se dají v Polsku koupit ty jejich probiotické kapičky, co tady stojí asi 600,- Díky za odpovědi a za rady!!!
16. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud myslíš tyto: http://lekarnaexpres.cz/eshop/produkt/probioticke-kapky-pro-kojence tak by je měli mít, od nás maminy jezdí do Walzbrychu a Klodska, tam mají.-) V Kudowě v lékárně ve městě myslím, že budou mít taky :wink: My(Češi) jezdíme do lékárny do PL teď často i pro drogerii a potřeby pro děti(kosmetika atd...)
16. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mi je kupovala kamarádka v Polském Těšíně normálně v lékárně, přišly 5ml na 250Kč necelých.
16. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky je mame z polskeho tesina,je tam hnedka nekolik lekaren ale nam teda nepomohly
16. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my používali lacidofil a bylo to v pohodě, tak bych prvně zkusila ten, používá ho i lékárnici pro své mimi.
16. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si je kupovala přes paní na mmb, kupovala je v lékárně v ČT.
Nám teda ale nezabrali, užíváme jiné :slight_smile:
16. lis 2010 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to v tom Polsku moc neušetříte, když jsou tam ty kapky poloviční než u nás :wink: .Čet jsem několik diskuzí jak to je v PL levné a u nás drahé, ale nikdo si nevšim detailu, že u nás je 10 ml a v Pl 5 ml :grinning:
26. říj 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V Kudowě se dají koupit v lékárně a není pravda, že by byly menší. jsou to úplně stejné kapky jako v čechách. 10 ml, stejná krabička, akorát napsáno probiotyczne krople a cena nesrovnatelně nižší. podle kurzu, okolo 270 Kč.
1. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To balení je opravdu poloviční
2. čer 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ano, taky jsem slyšela, že jak na Slovensku, tak i v Polsku jsou poloviční (BioGaia), jen 5ml. Navíc je musíte mít pořád v lednici, i nenačnuté, co se týče převozu a tak. Jinak bakterie zemřou a kapky pak těžko pomůžou.
Ale jdou prý dobře nahradit probiotickými kapkami Bifiform asi za 250Kč a ty v lednici být nemusí.
2. čer 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, cena je opravdu poloviční, oproti cenám u nás. Bohužel, musí být nestále v lednici. Pokud to máte kousek do PL, tak není problém - sestra je kupovala pořád pro svou dceru a teď se jí narodila další, tak jeli pro další várku :grinning:

Mým holkám způsobujou probiotika naopak zácpu, tak je nepoužívám.

Na delší vzdálenost bych Vám doporučila tu přenosnou ledničku. Jinak my nakupujem v PL pořád - cena vlhčených ubrouskou (u nich chusteček), umlělého mléka, čajů, kaší ... je nesrovnatelně nižší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte odvahu, já bych v Polsku nekoupila nic!!!
2. čer 2012 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no poloviční cena není jak tu někdo píše u nás 10km stojí 600 a v polsku jak tu uvadějí cca 250kč ale jen 5ml tak výjde to levněji ale jako o stovku je to dost ale nevyplatí se tam jed jen pro kapky a nám moc pomáhal a stále pomáhá biogaia zkoušela sme to bez nich ale po měsici se zase vrátila:slight_smile:)
4. čer 2012 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl ted nekdo pro biogaia v polsku? Jak je na tom cena, velikost? Prosim zpravu do ip.. Dekuji!
25. črc 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek