Probiotika pro děti. Máte zkušenost?

peige
19. říj 2007

Obracím se na vás, zda nemáte zkušenosti s probiotiky pro děti, které jsou vhodné pří léčbě antibiotiky? Mám dceru, která bere antibiotika, má zápal plic. Koupila jsem ji Nutrolin B pedtabs, ale ty jí moc nechutnají. Chtěla bych jí trochu pomoc, aby se po antibiotikách, rychleji "vzpamatovala".

peige
autor
19. říj 2007

Mám na mysli tu čtřletou 😉

dermajetics
22. říj 2007

ahojky,já tedy s probiotiky nemám zkušenost,ale teď jsem měla malého nemocného,bral antibiotika,měl angínu.Tak mi doktorka říkala,aˇˇt mu nasadím multitabs pro děti,jsou to vitamínky v kapkách a musím říct,že docela dobré. A to malý má 19měsíců...

peige
autor
23. říj 2007

Dermajetics, děkuji za příspěvek, podívám se na ty multitabsi na netu, vítamínky budu muset i v této formě do ní dostat, protože je teď hodně oslabena ☹

dermajetics
24. říj 2007

No s Ondrou jsem byla ještě na krevním obraze,nevím,jestli po té nemoci,nebo jak to s ním je,ale má málo železa,takže nám paní doktroka napsala ještě aktiferin v sirupku.Je to dobré,slaďoučké,takže nemá problém to zpolknout. Tak přeji hodně štěstí, ať už máš dítko v pořádku 😉

musko
24. říj 2007

Skús dať Actimel 😉

peige
autor
24. říj 2007

Dermajetics, ten aktiferin barví zuby, tak pořádně čistite zoubečky 😉 , toď moje zkušenost. A ať se vám to brzo srovná 🙂

brundik
24. říj 2007

Peige, tohle jsou asi ty tabletky o kterych psala dermajestic. Ty muzou byt dobre.
http://www.lekynainternetu.cz/vitaminy-a-minera...
Ale jinak pomuzou i jogurty s probiotickou kulturou nebo probio napoje, nemusi se jednat nutne o Actimel, daji se sehnat i levnejsi vyrobky. Ted je toho spousta.
Dermajestic, kdyz jsem chodila davat krev a zhorsil se mi krevni obraz, doktor mi kvuli vysokemu obsahu zeleza doporucil susene merunky-ty by detem taky mohly chutnat 😉

peige
autor
24. říj 2007

Doktor nám právě nedoporučoval mléčný věci, teď, aby jí to nezahleňovalo. ☹

brundik
25. říj 2007

Aha, tak potom ty tabletky. Muzou byt dobre, klidne bych si taky zazvykala 😀 Ale me probiotika urcite nechybi.

dermajetics
26. říj 2007

ahoj holky,ten multitabs jsme měli v tekutém stavu jako sirupek, na kapátku,ale je fakt,že to bylo pro děti do 2let,my tabletky ještě nemůžeme,ale možná podle fotečky to bude něco podobného....
peige>> děkuji za radu,no už jsem to dneska ráno zjistila, s hrůzou se mu na ty zoubky koukám,jak by byl kuřák po tatínkovi......Takže ho trápím dvakrát denně.....Zatím jsme si myli jenom před spaním,takže budu muset častěji. 😀

emur
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanickaver
16. črc 2019
Uživatel hanickaver je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od hanickaver.

Malé velmi pomohli po léčbě antibiotik LAKTOBACÍLKY BABY od Naturevii. Dřív se jmenovali swiss natural. Jsou velice kvalitní. Ted je maly dávám celoročně , protože 70 procent imunity je ve střevech.

terezz29
16. črc 2019

Dávám dětem biopron kids, spokojenost

leilinka1234
16. črc 2019

Dávám sobě i tříleté biogaiu v tabletách a super. Mají jahodovou příchuť a dcera si myslí, že to je bonbon 🙂 jsou chuťově dobré.

terkatqe
18. črc 2019
Uživatel terkatqe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkatqe.

Ja používala u maly od narození Laktobacílky baby od značky Naturevia.cz , vysýpací kapsle,sypala sem do mleka. Vydrželi nam v lednicce hrozně dlouho. Ted když byli malý 3 ji kupuju cucací pastilky Laktobacílky třesnové. Moc ji chutnaji.

fionkaa
9. pro 2021

@terkatqe Ty sypané mám taky, akorát bez příchutě, jinak bych do syna nedostala vůbec nic..