Reakce na Calgel. Máte podobné zkušenosti?

sarik33
21. dub 2007

Ahoj maminy.Malému je 6 měsíců a s tím souvisí prořezávání zoubků,také vysoké teploty a průjem..no to vše nás neminulo.Chtěla jsem malému pomoci,aby ho ty dásničky tak nesvěděly a nebolely,tak jsem v lékárně zakoupila Calgel a potírala mu s tím dásničky.Druhý den ráno se nám malý probudil s vyrážkou po celém obličeji i tělíčku.Během dne se to dokonce zhoršilo a začaly malému natékat i oči.Večer jsme jeli na pohotovost..v Calgelu je látka-lidocaini hydrochloridum,což je látka na znecitlivění.Doktorka říkala,že na ní bude malý pravděpodobně alergický,tak nám napsala fenistil kapky,že by se to mělo po nich zlepšit do druhého dne.V jednu hodinu ráno jsem se na malého šla podívat a otoky byly ještě horší a vyrážka také.U miminek nevíte na co všechno budou alergičtí..jsou jak pokusní králíčci...prosím vás nemáte s tím také podobné zkušenosti?Každá rada drahá.Mažu ho také excipialem,ale přijde mi také víc červený.PŘEDEM DĚKUJU ZA KAŽDOU DOBROU RADU.

evka1985
9. lis 2012

Pekny večer neviem či my budete moct poradit mam dcerku ma osem týždnou hrozne slinta,teču jej slinky a plače aj ked papa.Je na umelej vižive takže papa z flaše.Možu to bit zubky? 😨

radimek123
20. črc 2017

Pekny den... maminky chtela bych se zeptat jestli je mozne aby se nam mala 6m osypala po calgelu jen na telicku ... jinde to nema ani rucicky ani nozicky ani oblicejicek ... mela ho vcera odpoledne a dnes rano ... je mozne ze by se to objevilo az ted? Mate nektera podobnou zkusenost? Snazim se prijit na to jestli to s tim ma souvislost nebo mam hledat jinou pricinu ... moc dekuju