Robitussin jen na suchý kašel, můžu dát?

petulka25
15. lis 2013

Ahojk maminky dcera kašle - řekla bych že je suchý až vlhký! ze začátku má suchý-než se vykašle-chápete mě???
Mám doma robitussi-můžu ji ho dát? děkuji

lajla
15. lis 2013

no mi vzdycky v lekarne rikali ze pokud je naznak vlhkeho davat uz na vlhky kasel..a na noc aby se nedusila kaslem..ten byva suchy tak neco na suchy kasel..ale vis co...stejne do sesti let veku se detem nema nic davat, spise jim to skodi, krom te noci tam si myslim ze to sve opodstatneni spolu s fenistilem ma..vsichni se vyspi a bez bliti

petulka25
autor
15. lis 2013

@lajla děkuji, no my kašleme už delší dobu-u dr jsem už byla a dneska jsem chtěla zase,ale bohužel jsem nenastartovala auto! takže přemýšlím-s čím přežít vikend ☹ no uvidíme
jéé ted se dívu že čekáte 4 miminko-to je moooc krásné 🙂 gratuluji

lajla
15. lis 2013

@petulka25 moooc diky🙂
vis my zrovna bojujeme s kaslem, jedna vlhky druha suchy bliti..a je to na palici furt jenom utiram vytiram zvratky a k tomu je mi soufl stejne..treti nastesti ok, ale je ji sest a imunitu uz ma lepsi nez ty dve dalsi mladsi...zkus jeste cibuli s cukrem , do injekcni strikacky nebo nurofenu, decka to moc nechteji, tak je lepsi jim to davat takto a taky to zabira..ale vzdycky si na to pozde vzpomenu..my uz to mame s mensi prestavkou tri tydny, u dr jsem zatim nebyla nevidim duvod jsou vesele hrajou si, jen holt jsou vice blici 😝 a u dr vzdycky chytnem jeste neco horsiho

berenika39
15. lis 2013

@petulka25 Robitussin na vykašlávání má verzi Expectorans.

jose_f
4. pro 2013

na ten suchý je výborný levopront, dávám ho oběma dětem

pitrisek88
10. pro 2013

Pro naši Sofinku nám doporučila naše obvodní lékařka STOPKAŠEL pro děti od 1 roku. Je jak na suchý, tak i na vlhký kašel. Zastávám se přírodní léčby, takže jsem se sirupem spokojena! Je složen z pěti bylin, v sirupu jsou navíc obsaženy beta-glukany,jiný takový výrobek neznám. Beta glukany podporují imunitu, takže STOPKAŠEL užíváme pravidelně, je chuťově sladký, takže nám chutná!!