S čím kombinovat mast Imazol? Za jak dlouho zabrala?

Od doktora máme předepsanou mast imazol na zarudlý zadeček a pinďu. Má se užívat 2x denně. S jakou mastí tedy kombinujete užívání imazolu? Za jak dlouho Vám imazol zabral?
kristi
7. pro 2010
a proc kombinovat? vsak to staci...nam obvykle zabiral do max. 2 dnu
katule01
7. pro 2010
Taky jsme na záčátku potřebovali Imazol na zarudlou prdelku... Dr. nám říkala mazat hlavně na pořádně vysušený zadeček... klidně vyfénovaný 🙂 Tak jsme se po koupání krásně vyfénovali a Imazol mazali jen právě po koupání na noc... Kombinovali jsme ho s Bepanthenem, protože nám vyhovuje od začátku... Takže na noc Imazol a při každém přebalování Bepanthen... A Imazol nám zabral hned druhý den...
ladybugie
7. pro 2010
Imazol zabral do 2 dnů, používám do stále, když vidím, že se začínají dělat opruzeniny. Při každém přebalení osušíme prdku, mázneme Imazlo a na to ještě rybilku, nebo infadolan. Střídáme to.
shaula
8. pro 2010
Nám taky zabral cca za 2 dny, dostali jsme ho, když měli kluci ošklivé opruzeniny po ATB. Mazat maximálně 3x denně, takže při ostatním přebalování jsem ho prostřídávala s tím krémem, který jsme používali běžně (obvykle Bepanthen nebo kojenecká mast míchaná v lékárně).
ivarei
8. pro 2010
Vím, že někdo doporučuje střídat s batrafenem,osobní zkušenost nemám, nám se osvědčil bepanthen nebo rybilka - ale ne ta kupovaná, necháváme si ji míchat na kožním.
zuzimila
8. pro 2010
Imazol nekombinovat s ničím. Mám s ním výborné zkušenosti u opruzenin u seniorů / jsem zdravotní sestra/ z práce, takže jak už bylo zmíněno: dupku pořádně vysušit a pak v tenké vrstvě nanést. Imazol dělá zázraky, je výborný.
ivasad.
8. pro 2010
Naše malá taky měla jako novorozenec opruzeninu 😞 Já mazala ráno a večer imazolem, a mezitím při přebalování rybí mastí namíchanou v lékárně. Ale ne silnou vrstvu, jen trochu, ať kůže může dýchat. Co nejvíc zadeček větrej, do plínek balit jen úplně suchý zadeček! A někdo tu psal o fénování - :-N , musí se opravdu z uctivé vzdálenosti, zvlášť u kluků - kdyby se do fénu dítě trefilo při čurání, tak ho to může zabít. Jo, a Imazol zabral rychle - asi za dva dny 😉

Začni psát odpověď...

Odešli