Sab simplex - jak zjistím, že už je malej nepotřebuje?

martula02
5. kvě 2014

Ahoj, asi to bude znít divně, ale jak zjistím, že malej už nepotřebuje kapky? Mám je zkusit vysadit na tvrdo nebo postupně třeba vynechávat dávku v jídle? Ted mu jsou 3 měsíce, už se docela sám hýbe, pase koníky a tak.

speedygon
5. kvě 2014

Jestli se už sám hýbe, zkus vysadit a uvidíš...začít dávat můžeš kdykoliv 😉

martula02
autor
5. kvě 2014

Jako hned naplno jo? od rána mu nedát ani kapku třeba jo 😀 Nerada bych, aby se mi pak v noci třeba svíjel bolestí bříška ☹ ty začátky totiž byli strašné než jsme přešli na tyhle kapky, Espumisan třeba totiž nefungoval, takže si dost proplakal

hanyzka11
6. kvě 2014

ahoj, myslím, že pokud by měl mít bolení, tak na to nebude čekat do večera🙂 Vím, že večer to bývá nejhorší, ale naše prcky bolelo bříško i přes den, takže když jsme nedávali, tak řvali i odpoledne. Vysazovali jsme postupně, ale nevím, jestli je ještě potřebovali nebo ne. K tomu 4 měsíci se to zkrátka samo děsně rychle zlepšilo. Možná bych dávala třeba 2 dny třikrát denně, 2 dny v poledne a večer a pak už jen večer a u vidíš, co se za ten týden stane. Buď to bude ok, nebo ještě chvíli budeš dávat častěji.

martula02
autor
9. kvě 2014

Tak jsem je dala naposled včera v 20 hodin. Do teď to je 18 hodin a nevidím nějakou změnu v chování ani prdění 🙂 akorát mi začal konečně brkat. Znamená to tedy, že je už nepotřebuje? nebo to třeba přijde večer jako že se to nahromadí za celý den a pak si užiju breku? Jinak díky za názory 🙂

hanyzka11
9. kvě 2014

@martula02 to si právě nemyslím, že by si to nechával na večer, ale zkus zítra napsat, jak to dopadlo

martula02
autor
10. kvě 2014

Holky tak super 🙂 kapky už nedávám vůbec a jsme bez problémů 😎