Sab Simplex, nebo Baby Calm - co vám lépe zabíralo?

mikulka
24. led 2012

Ahoj holky, co z těchto dvou léků vám víc zabíralo na prdíky? Sab Simplex, nebo Baby Calm?
A nevíte, jestli je také espumizan kapky a pro kojence?

llllucka
24. led 2012

baby calm.Někdo mi doporučoval i espumisan

vysocanka
24. led 2012

Nám pomohl jednoznacne baby calm. Sabik to nic nedelalo :( takze pak uz jsme jeli jenom v Baby calmiku! at zabere!!!!
😎

ladie
24. led 2012

U nás jedině Espumisan.

Nejsou to spešl kapky pro kojence. Je jen jeden espumisan kapky, ale pro prcky je jiné dávkování (5-10 kapek). Stojí kolem 90,-

lita
24. led 2012

Ani jedno, a po Baby Calmu se mi kluci dusili z tech silic. SabSimplex byl ale super pro nauceni na dudlik, stacilo na nej kapnout malou kapciku 🙂 Muzes vyzkouset i Lefax. U nas pomohl jen cas, po 3 mesicich jako kdyz utne u obou kluku 🙂

mami29
24. led 2012

U nas jedine baby calm, pouzivam ho i ted v 6. mesici kdyz bojujeme.

romuska
24. led 2012

Ahoj tak u nás taky baby calm.. jedině.. to jediné nám zabralo. Sabsimplex..jako by jsme ani neužívali,nepomohli. Ale na každé dítko působí neco jiného takže těžko.. 😉

ronyx
24. led 2012

My vyzkoušeli snad všechno.Infacol na prd,Espumizan na prd,Baby calm na prd.Nic nepomáhá,ono fakt záleží na dítěti,každému svědčí něco jiného,zkušenosti jiných jsou ti na prd.Je třeba vyzkoušet co mimču sedne. 😉

nikiii
24. led 2012

sabsimplex vůbec, babycalm trochu,ale nejvíc u nás zabral Lefax, chce to vyzkoušet.

beponka
24. led 2012

jedině BABAY CALM. už u druhého dítka stejný výborný účinek

monika12353
24. led 2012

Ahoj, take mame vse vyzkousene, ale doporucuji baby calm uz proto ze je prirodni, on nikdo nevim, co to bude s malym delat ty umely sladidla, barviva, benzoat (v sab simplexu) proto sme tady ty vsechny chemikalie zavrhly!! Clovek sam se snazi jist zdrave a pak deti cpe takovejma hnusama. To je muj nazor.

pablinka
24. led 2012

malému pomohl Sab Simplex, a to docela zázračně 🙂

jop
24. led 2012

to je hrozně individuální, chce to vyzkoušet. U nás Sab S. pomohl trošku, nejvíce pomohly probio. kapky Bio Gaia. Baby calm jsme nezkoušeli.

orinek
1. únor 2012

Ahoj, já tomu nějak nerozumím. Prdíky nás začaly trápit v 3 týdnu, začali jsme používat probiotické kapky Bio Gaia (každý chválí), dávali jsme 5 kapek před jídlem 1x denně, po jídle neskutečný řev až záchvat, asi hodinu. Tak jsme zkusili Espumisan, 5 kapek před každým jídlem, po jídle to samé, řev až záchvat a to po dobu 3 hodin a pak jsme zase jedli, takže proplakal celý den. Můžete mi prosím poradit, jak kapky (kterékoli) pomáhájí, co to znamená? Představuji si, že dostane kapičky a po jídle se bude moci vykakat....bez bolestí. Jak vám konkrétně pomohly?
Díky

petaov
1. únor 2012

U nás Sab Simplex nezabral, po Espumisanu to bylo ještě horší, Bio Gaia taky nic, zabral nám až Infacol. Baby Calm jsem nezkoušela; existuje ještě Lefax, chce to fakt vyzkoušet.

kaji_
1. únor 2012

@ orinek Naša slečna začala mať problémy asi pred týždňom... booože, to bol plač kým sme prišli na to, čo s ňou je... No my jej dávame 1x denne Bio Gaia po 5 kvapiek a pred každým kŕmením 10 kvapiek Espumisanu... Prdí ako o závod, nie je nafúknutá, čomu som rada, ale od včerajška sa akosi nemôže vykakať... Len na nej vidím, že sa snaží tlačiť, ale nič... K tomu jej ešte dávame fenyklový čajík... U nás sa zmenilo to, že sa úplne upokojila po tom, čo sme obidve kvapky začali dávať... Teda okrem tej včerajšej stolice - dúfam, že dnes to príde, zvyčajne ju máva raz za deň, tak mám trochu obavy 😒

mallorka
2. únor 2012

My jsme měli všechno možny,a pomohl nam Baby Calm.

anieanne
3. únor 2012

U nás také Babycalm.

bubliinka
3. únor 2012

Baby calm 🙂))) + odvar z fenyklu a kmínu 🙂

pelenka
3. únor 2012

Babycalm, u nás sabsimplex absolutně nepomáhal, dát nebo nedat vyšlo nastejno.

katyxq
3. únor 2012

Ani jedny (SabSimplex, Infacol i Espumisan mají stejnou účinnou látku), naopak to po nich bylo snad ještě horší. Na fenykl je malá přecitlivělá, tak jí to naopak nadýmá. Trochu pomohlo dávat laktobacily a pak masáž - pohoupání bříška (postup má mezi články collette). Klasická masáž kroužky kolem pupíku, to bylo taky na nic, nahřátí bříška pomáhá jen na chvilku.

micka1
3. únor 2012

Honzíkovi pomohl sab simplex a Michalce jediné kapky bio gaia. Dost jsem používala u obou fenyklový čaj. 🙂

vendullka
4. únor 2012

My měly baby calm a nemůžu si stěžovat!🙂

jabluncanka
4. únor 2012

Na střídačku,každé mimčo je jiné...ale absolutně nejlepší jsou lactobacily...

kacatko_1907
4. únor 2012

u nás spíš Baby calm, ale nejúčinější bylo hlídat si co jím a pít fenyklový čaj po litrech 😀

cattinka
4. únor 2012

Baby calm 🙂

kutcher
4. únor 2012

tak jak kdy, na střídačku, ale když bylo nejhůř, tak na 100% zabrala rektální rourka...