Singulair. Vedlejší účinky mě vyděsily

mayerka
16. črc 2011

Ahoj, ráda bych se zeptala na tento lék. Můj syn (necelé 3 roky) dostal SingulAir mini kvůli podezření z astmatu, trochu sípe. Ale když jsem si přečetla vedlejší účinky, málem jsem odpadla: „halucinace, noční můry, úzkost, agresivní chování, třes, deprese, sebevražedné myšlenky, záchvaty křečí,…“ atd. atd., je toho fakt dost. Zkusila jsem i něco najít na netu ( http://www.medications.com/…ulair/browse ) . Syn je takový dost citlivý, trošku opožděný ve vývoji, tak bych nerada udělala v tý jeho hlavičce ještě větší paseku. Díky za názory

kompas
11. kvě 2016

Osobne nemam s timto lekem zkusenost, lad dostala jsem jich mraky na astma a alergii. Setkala jsem se i s lekem, po kterem jsem mela tachykardii, coz mit cely den je dost mazec. Celkove jsem po lecich mela problemy. Co lek, to jiny. Doktorka na to vzdy akorat pronesla, ze se to muze stat. Myslim si, ze by bylo lepsi, zamerit se na nejake prirodni lecivo. Oni ti doktori take kolikrat vubec nevi, co predepisuji, predepisou to "zbytecne" a lek nakonec i uskodi. A co se tyce tech vedlejsich ucinku. Nechci desit, ale ono neni nutne, aby se projevili za rok, za dva ale klidne se muzou projevit za pet, i kdyz ten lek uz clovek nema. Mam take takovou zkusenost z okoli. A pak se toho tezko zbavuje a fik ho, dalsi leky

dasa72
11. kvě 2016

@lentilka28 Syn při užívání singulairu byl normálně očkován, dnes už má všechna povinná očkování za sebou. Dětský lékař věděl, že pravidelně užívá léky. Reakce žádné na očkování neměl. Pravda je, že ani při prvních očkování neměl přemrštěné reakce, takže u nás se nic neprojevilo.

adelkaediknono
10. dub 2017

Tak o tuhle problematiku jsem se začala zajímat až teď, syn 1 rok doteď dýchal ecobec ráno , večer a pí dr nám nasadila minulý týden singulair a od té doby se mi malý v noci budí s křikem a ziznivy... tak asi nebude vhodný pro nás ☹