Stimulace imunitního systému miminka. Máte zkušenost?

sarinecka61
6. dub 2012

Ahoj maminy. Nemáte někdo zkušenosti s nějakým doplnkem stravy nebo lekama ( prirodnima) pro miminko na posílení imunity? Mam roční dcerku a je dost často nemocná.

mamkamarketa
6. dub 2012

@sarinecka61 co treba broncho-vaxom? je to imunostimulator,ale je na predpis

gabriela_x
7. dub 2012

Ahoj. My máme dobrou zkušenost s Biopronem Junior..je to pro děti od 1 měsíce a je to přírodní, takže malé by to nemělo dělat zle 🙂

oliinkaa
17. dub 2012

Taky jsem malému dávali Biopron junior. Měl problémy jendak s imunitou trochu, ale také se zažíváním. Tak jsme na doporučení koupili právě ten biopron a naštěstí to zabralo, takže můžu doporučit.

sarinecka61
autor
2. kvě 2012

děkuji moc za příspěvky🙂. Zapíšu si to a poptám se v lékarně. Ten broncho-vaxom neznám vůbec...ale ten biopron je volně na prodej ? to by bylo asi lepší. At stále nelítáme k doktorce.

oliinkaa
11. čer 2012

@sarinecka61
To bych kecala, protoze uz si to nepamatuju, ale podle mě určitě bude 🙂. je to probiotika, takze si myslim, ze ano 🙂

sarinecka61
autor
17. črc 2012

Tak ja to vyzkouším. Známá mi rikala, ze to kupovala někde i na internetu,ale nemuzu to najít. No nevadí, zajdu si do lékárny

luthien.k
3. srp 2012

@sarinecka61 a co je to "dost často" - jaké nemoci, jak často, bere při nich atb.? Má staršího sourozence? Imunologické testy byly?
@mamkamarketka, určitě bych dítěti hned nedávala broncho-vaxom, ale pátrala nejdřív po příčině nemocnosti 😉