Stoptussin nebo Stodal na uvolnění hlenů. Co je lepší?

verka12
1. led 2012

Holky nemáte někdo zkušenost s tím , který sirup je lepší nebo účinnějsí.

maruja
1. led 2012

Ahoj Stoptussin není na uvolnění hlenů, ten je na tlumení dráždivého kašle. Na uvolnění je super Mukosolvan, ale nepíšeš pro koho pro jak sraré dítě 😉

scai
1. led 2012

Stoptussin hleny uvolnuje i tlumí, obsahuje dvě účinné látky. V kombinaci takhle to ale není správně a mělo by se používat pouze něco na uvolnování, pokud tam hleny jsou, případně jen tlumit, pokud je to suchý kašel. Stptussin bych brala pouze kdybych enbyla schopná určit jaký kašel mám, případně dítě má...jinak nemá odpostatnění.
Takže na uvolnění hlenů použít mucosolvan, acc 100,200,long, případně sirup (záleží na věku který z nich), robitussin expektorans, sinecosin...
na tlumení u suchého kašle robitussin, tussin, ditustat, sinecod...

ten stodal je homeopatickýa používá se na oba typy kašle, spíš ale na odkašlávání. Radši bych ale použila něco výše zmiňované

judit22
1. led 2012

Já teď koupila na odkašlávání sirup Stop kašel od Dr. Weiss a je suprovej, ale nevím, jestli není až od tří let, malej po něm krásně odkašlává. Mucosolvan u nás nepomáhá. Na rýmu a uvolnění hlenů používáme Sinupret. Stodal je homeo, to nevím, jestli pomáhá.

mamkamarketa
1. led 2012

vim,ze ses na to neptala,ale za me robutossin je od 2 let a fakt pomaha. jeste doporucuju mazat prsni masti 😉

pehaka
1. led 2012

hleny se neuvolnějí ale rozpouštějí nám pomohl vždy mucosolvan ale brát min týden né 3 dny jak je v letáčku dítěti to neublíží!!!

helcenka
1. led 2012

mucosolvan na rozpuštění hlenů

crca
1. led 2012

Teď jsme taky byli nachrchlaný a opět jsem sáhla po Mucosolvanu Junior,po 2 dni zlepšení ohledně dávicích gest při kašli a teď po týdnu pohoda,začali hned odkašlávat.Je super ten Junior,je sladký takže i ty moje tarantulky ho v pohodě spolknou,dávám jim to do stříkačky a sami si to stříknou do papulky 😉

sisip
1. led 2012

ahoj, já bych určitě šáhla po stoptusinu, stodal je docela na nic.

monny89
1. led 2012

Mukosolvan 🙂

grej
1. led 2012

stodal u nás taky na nic. u nás vede stoptussin a nebo sinecosin (ale ten je tuším až od dvou let).

sarihy
1. led 2012

Mucosolvan na vykašlávání a Sinecod na noc na tlumení...

coxa
2. led 2012

stoptussin na suchý a dráždivý kašel (nebo i na noc) a na vykašlávání bylinkové - prospan, thymomel, hedelix, jitrocelový sirup.... A nebo uvařit cibuli s tymiánem, majoránkou, přidat med a citron a pít to. 😉 Stodal mi přišel takový o ničem.

twoangels
2. led 2012

Určitě doporučuju Stoptussin je na suchý i na vlhký kašel.

drakenn
2. led 2012

Já mám dobré zkušenosti s cibulí. Nakrájet cibuli najemno, dát do sítka a posypat bohatě cukrem. Cibule pustí do několika hodin šťávu. Mému staršímu to dávám s jiným sirupem (třeba malinovým) 1:1 do čaje, ale malému jednoročnímu to nevadí, tomu to dávám po jedné lžíci 3x denně a výborně odhleňuje.

reynocek
3. led 2012

Tak my se s kašlem a zahleněním trápili minulý týden a obě děti brali sinupret a sinecod (dle dr.) a mám pokoj.