Suprový krém na opruzeniny - Sudocrem

aaabbbc
6. led 2010

maminy, objevila jsem suprový krém na opruzeniny¨- Sudocrem!!! Kam se hrabe bepanthen!Vyzkoušejte. Loupala se nám kůže pod paží a v tříslech, bepanthen, imazol nezabíral, tak jsme zkusili sudocrem a je pokoj.... Doporučuji!

klaraalucka
9. kvě 2017

U starsi dcery jsem pouzivala vsemozn

klaraalucka
9. kvě 2017

Za nas SUDOCREM 200%. Pouzivala jsem se starsi dcerou a ted i s mladsi, sama pouzivam i u sebe na opruzeniny,akne a nemohu si vynachvalit.
My pouzili vsemozne a nemozne a sudo byl a je nej👏

youngmommy97
14. kvě 2017

Sucodrem a klasická Rybilka! 🙂 Naštěstí moc na opruzeniny netrpíme.

hanulka_es
27. čer 2017

Sudocrem díky zinku vysouší pokožku, ať máme problém my, nebo dětská prdka...ale když tomu předcházíte pořádným promazávacím krémem, nemusíte ho používat...a dávat ho stále jako prevenci, to bych asi nedoporučovala. U nás frčí Bepanthen care mast a nepamatuju kdy jsem ho mazala Sudo krémem naposledy...

makronka222
27. čer 2017

Imazol. Opruzeniny do krve to krasne zahojilo, kdyz pred tim nezabralo vubec nic. Jinak aviril

soniacer
16. črc 2017
Uživatel soniacer je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od soniacer.

Mohla by mi tu některá z maminek doporučit něco na opruzeniny kromě bepanthenu ? Mám dvojčátka, obě mají opruzený zadeček, takže spotřeba je velká a finančně na tom nejsem zrovna nejlíp, takže bych potřebovala nějakou levnější variantu. Zkoušela jsem aji sudocream, ale ten nám vůbec nepomohl .. Je mi z toho docela na nic :(

linee
16. črc 2017

@soniacer imazol, ale ten je hodne silny, doporucuje se davat jenom po urcitou dobu. Mne na opruzeniny bepanthen nezabral nikdy. Bud sudocream a nebo pokud ani ten ne, tak je dobra i rybilka.

dixiee
16. črc 2017

@soniacer ja ted koupila nejaky krem proti opruzeninam v tescu..ta jejich znacka tesco loves baby.. pripada mi slozeni stejne jako sudokrem,ale o pulku levnejsi,tak uvidime.. a jinak taky holky pouzivaji klasickou modrou indulonu a treba na to zasyp.. a neni to plinkama? Co zkusit jiny plinky?

bb2
24. srp 2017

Ahoj 👋
Já používala na dceru Desitin. Super! Když měla někdy opruzeninku na zadečku nebo i červenou buchtičku, tak jsem mazla a opravdu druhý den bylo vše o.k. Sama už věděla, že matička pomůže, tak ani moc neplakala 👍
Nechávala jsem si ji posílat z USA. Nevím, jestli ji tu už taky prodávají... Budu používat na mimi zas!...krásně voní.
...super i pro dospělé🙂

dalja789
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
35_a_budu_mamka
27. únor 2018

@dalja789 Souhlasim, objevila jsem Zitenax teprve pred 2 mes a je jeste lepsi, nez Sudokrem. Na katastrofalni opruzeniny tedy Imazol, ale jinak Zitenax nej. Zkousela jsem ruzne, Nivea SOS take neni spatny, ale ma neprakticke baleni.

emilkamilka
20. zář 2018

taky jsme ho použivali, teda použivame a občas se nim natiram i ja. Zatim jediný krem co nám vyhovuje

daphne098
26. únor 2019

Je super nejen na opruzeniny. Používám ho na akné a přítel na atopický ekzém.