Suprový krém na opruzeniny - Sudocrem

aaabbbc
6. led 2010

maminy, objevila jsem suprový krém na opruzeniny¨- Sudocrem!!! Kam se hrabe bepanthen!Vyzkoušejte. Loupala se nám kůže pod paží a v tříslech, bepanthen, imazol nezabíral, tak jsme zkusili sudocrem a je pokoj.... Doporučuji!

wwercaa
6. led 2010

Takže pomáha jo, můj Davídek měl úplně suchej a začervenanej pytlík, myslela jsem si že je to nejaký zánět no doktorka mi řekla že je to jenom suchý tak at to skusím promazávat bapanthenem a když to nezabere tak si mám pořídit sudocrem, bepanthen zabral max. na to zarudnutí no vysušenej ho má pořád, na opruzeniny zatím netrpíme akurát ten pytlíček zlobivej tak to vyskouším snad to zabere 😉

miska73
6. led 2010

wwercaa-já bych na ten suchej pytlík zkusila spíš Leniens krém (k sehnání v lékárně) 😉

jasmia
6. led 2010

Sudocrem používám taky na zadeček, je suprový a taky si myslím, že zabírá rychleji než bepanthen.

wwercaa
6. led 2010

miska - dobře skusíme, snad to bude lepší 🙂

jabluncanka
6. led 2010

Sudocremem jsem mazala i atopák a staršímu synovi akné a super,zabralo to !!! Doporučuju!! 🙂

lidunka1981
6. led 2010

a kolik ten krém stojí?? a kolik má gramů??

wwercaa
6. led 2010

jabluncanka- takže to pomáha i na atopický ekzém? ptám se protože v zimě na něj od malička trpím taky, ted se mi zrovna udělal na rukou a nepomáha žádnej krém na mé suché ruce 😉 😖

jasmia
6. led 2010

Tak to mě nanapadlo, starší dcera má vyrážku od punčošek, tak musím vyzkoušet, zatím jsme to mazali mastí od doktorky, ale nezabírá.

lenkabu
6. led 2010

Jak u koho,není špatnej,ale na velký opruzeniny nezabral.

misule82
6. led 2010

Holky a sudocrem pomáhá i na suchý ekzematický místa? Mně přišlo, že spíš pokožku vysušuje.

nika
6. led 2010

60g stojí 80,-
dělaj ho ve více velikostech

Sudocrem je antiseptický ochranný krém, který je unikátní svým složením. Obsažený Lanolín napomáhá uklidnit a zvláčnit pokožku, Oxid zinečnatý má adstringentní (stahující) účinek, Benzyl alkohol omezuje bolest a podráždění a má také antibakteriální a antifungicidní vlastnosti. Benzyl benzoát a Benzyl cinamát podporují epitalizaci. Sudocrem je vhodné aplikovat při proleženinách, ekzému, akné, při ošetřování popálenin, omrzlin, opruzenin a drobných povrchových oděrek, také je určen pro děti k prevenci a léčbě plenkové dermatitidy. Sudocrem se rychle vstřebává a příjemně voní. Použití: aplikuje se 3-5x denně v tenké vrstvě.

nika
6. led 2010

125g 140,-
250g 233,-
400g 307,-

ceny z internetové lékárny ale je to obdobné 🙂

martimarti
6. led 2010

Pokud ho chcete vyzkoušet, tak v lékárnách by měli mít maličký kelímek 15g zdarma 😉 , tak jsem to alespoň dostala já v běžné lékárně. Někde jsem četla, že se Sudocream hodně používá v západních zemích, hlavně v Británii , Francii aj.,tam je to něco jako u nás Bepanthen apod. 😉

nika
6. led 2010

já měla nalý sudoš v kufříku se vzorky v porodnici.

petkula
6. led 2010

nam Sudocrem nezabral, pomohla az zinkova mast Babylove z DM - je takova hutnejsi, mozna ze tam je i vice zinku nez v Sudocremu. Prijde mi, ze kdyz je ta mast hutnejsi, tak se k pokozce ta moc a stolice tak snadno nedostane. Zkouseli jsme totiz taky ruzne vzorky - Weledu, Sudocrem a Bepanthen jsem mela koupenou velkou tubu 😒
Cenove taky vychazi lip - 150 ml stoji kolem 50 Kc.

nika
6. led 2010

více zinková je i červená dětská indulona a taky krém od Johnsonu - v kovové plechovce. 🙂

petkula
6. led 2010

no, tu detskou indulonu jsem mela taky v porodnickem kufriku ale nezabrala.

aaabbbc
autor
6. led 2010

já jsem ho měla v kufříku z porodnice, bylo tam 15 g a vydrželo to na 3 týdny, takže to přijde levněji než bepanten...

rolenka
6. led 2010

U nás sudocrem taky vede. Co je malá na příkrmech tak se ji sem tam na zaďouru nějaký ten pupínek objeví a po suďáku je hned pryč. Vyzkoušeli jsme toho hodně, ale tento zabral vždycky a během chvilky. 😉

evena
6. led 2010

Já ho měla zadarmo z kufříku z porodnice. Ale začala jsem používat po narození Bepanthen. Když se malá opudila tak B. nezabíral tak jsem vyzkoušela ten Sudocrem a nemůžu si ho vynachválit, od té doby žádná opruzenina. Sudocrem určitě vyjde levněji ikdyž je malý ... 80 g balení nám vydrží asi 2-2,5 měsíce a to rozhodně nešetříme a natíráme i záhyby i pipky 😵

evena
6. led 2010

pardon 60 g balení ... a stál 80 kč

peroli
6. led 2010

jojo, sudocrem je fajn... ale ještě lepší je modrá indulona 😉

peroli
6. led 2010

prďolkovi se udělal na zádíčkách jakejsi suchej ekzém (atopik byl naštěstí nakonec vyloučen), občas mu zčervená i ten pytlík nebo záhyby u prdelky ale namažu to tou modrou indulonou a BOMBA!!!
na ten ekzém mi mudra předepsala jen jakousi vazelínu a pudr 🙄 a upřímně.... ať si to strčí někam 😅 😀 😀 není nad "to je ona - indulona" 😀 😀 😀

misellll
6. led 2010

nám dali sudo krém jako vzorek už v porodnici a souhlas je vážně super je to taková šedá tužžší mastička,ali i tak používáme nivea baby Bottom Ointment a ten je taky super od tý doby co ho používáme,nemá malá žádné problémy s opruzeninami a to už ho používéme 4 s pul měsíce 🙂

pikusa
6. led 2010

Sudokrem je dobrý ale nám pomáhala víc mastička z DM....v kulaté zelené krabičce 🙂 mají i malou,jako vzoreček na vyzkoušení

anicka164
6. led 2010

Sudocrem je super, Mikuláš se nikdy neoprudil, jenom jednou byl malinko začervenalej, když jsem si nevšimla, že se pokadil a přebalila jsem ho asi až za hodinku a půl. Namazala jsem to Sudocremem a bylo to hned pryč. Koupili jsme to mega balení 400g, je to fakt kyblík, vydrží to snad napořád 🙂 Takže když se to přepočítá, tak ta cena ani není tak hrozná.
Tu zelenou mastičku z DM jsme zkoušeli, stejně tak olivového Johnsona, po oboum se oprudil během hodinky. Chce to vyzkoušet, každý miminko je jiný...

editah222
6. led 2010

Nám Sudocrem nezabral. Já zas nedám dopusti na Ondřejovu mast.
Prostě co mimčo a prdelka to originál 😉

lucie777
6. led 2010

My mažem rybí mastí a žádný opruzeniny nejsou' 😉

mayerka
6. led 2010

ajaj, my máme se sudocremem hrozný zkušenosti, malej se trošku zapařil, tak jsme to namazali, a to, co se mu potom udělalo, to byla síla! Léčili jsme to týden... Takže jedem Rybilku a modrou indulonu

beatrice100182
6. led 2010

Ahojte, sudocream pouzivali na jiske v nemocnici, tak som ho kupila aj domov malej a neviem si ho vynachvalit. Ja ho pouzivam preventivne na zadocek a musim povedat, ze sme nemali ani raz zapareniny. Okrem toho nam zabral aj na zacervenane miesta po leukoplastoch - tie mala neznasa.
Pouzivam ho uz styri mesiace a z 125 g balenia mam este polovicu.