Teplota u 2 měsíčního miminka. Je nějaký sirup?

petulka25
14. lis 2011

ahojky maminky je nějaký sirup nebo čípky pro miminka na horečky? starší dcera chytla něj virozu a má teplotu-horečky nad 38!!!chci být připravená-hlavně v noci kdyby to chtla má 2 měsíční dcerka-je něco v lékárně? děkuji

ined77
14. lis 2011

@petulka25 ...ahoj 🙂 ...sirup i čípky jsou zpravidla od 3 měsíců, nebo od určité váhy..panadol tuším od 9ti kg,nurofen nevím, ale to ti v lékárně poradí 😉 .naše malá měla 1.horečku ve 7 týdnech(taky od brášky) ☹ , volala jsem na dětskou pohotovost, jestli jí můžu čípek dát a prý ano 😉 .tak buď cinkni vaší dr. nebo se poraď v lékárně 🙂 .
držím palce ať vás nemoc brzy opustí! 🙂

ffiinnkkaa
14. lis 2011

u čípku zálezí na váze miminka, než má 9 kg tak dávat půlku

berenika39
14. lis 2011

@petulka25 čípky panadol baby jsou od devíti kg, ale mudra mi je dala, petr dlouho neměl 9kg🙂, dávala jsem půlku, nožem po délce rozříznout. kuk, tady je příbal leták.
http://www.lekarna.cz/panadol-baby-cipky-10x125...

soucke00
5. pro 2011

Naše dr. doporučuje paralenový čípky. Jsou sice taky od 3 měsíců, ale doporučovala na horečku ve 2 měsících dát půlku čípku. Od 3 měsíců dávám sirupek panadol baby a jsem zatím moc spokojená.

sirina2
16. dub 2013

..ahoj, nám zabral nurofen, jsou i čípky a je možno použít, v pohodě.. pokud jste ještě nezkusily, zkuste! držím palce, horečka u miminek - nic veselého..

hojda
16. dub 2013

Homeo Belladonna