• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Thuya occidentalis po očkovaní. Pomůžou?

1. dubna 2017 
Milé maminky, zakládám tohle téma, abych se dozvěděla, zda máte zkušenosti s těmito homeopatiky jako prevencí na zmírnění rekcí po očkování batolat a kojenců? Čeká nás očkování Priorixem Tetra a uvažuji, zda homeopatika koupit? Očkování hexou jsme zvládli v pohodě, i Prevenar a Meningokoka, ale z těch živých vakcín mám přeci jen trošku obavy... Předem děkuji za Vaše názory :wink: ...
18. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky,
já jsem kdysi tyhle homeopatika měla (ještě je mám doma) ale na něco jinýho a i kopec dalších a u nás nikdy na nic nezabraly, malá je snad proti tomu imunní :confounded: :wink:

S Hexou u nás taky problém nebyl, kromě bulky na nožičce a modřiny, která vydržela celkem dlouho, ale co jsem zažila po Priorixu to bych nepřála nikomu :sweat_smile: několik dní teplot, v noci šílený řevy, přes den nevrlá, protivná :sweat_smile: no už se děsím tý druhý dávky :wink:
18. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to se máme aso na co těšit, že? :frowning2:
18. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andyalukasek já jsem zatím neslyšela snad kladnou reakci na toto očkování :sweat_smile: ale to nechci strašit, určitě ta homeopatika zkuste, za to nic nedáte :slight_smile: a my jsme měli Priorix bez Tetra (malá už měla v té době neštovice za sebou :wink:).
18. srp 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my máme před sebou 2.dávku a homeopatika neřešíme, snad bude reakce menší, prý druhá nebývá tak silná , no uvidíme.............. :wink:
při první jsme měly průjem, horečky, kašel a rýmu jen jeden den, ale protivná byla dostatečně dlouho :frowning2:
18. srp 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám thuyu doporučila dr. při druhé hexa, po první jsme měli teploty a nám tedy pomohla, tak jsem jí davala pak po každém očkování. Jinak my máme z homeo hoooodně dobré zkušenosti. :dizzy_face: Používáme při zubech, na moučnivku, na teploty. Určitě když nepomůže aspoň neublíží. :sunglasses:
18. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak my jsme asi vyjímka - Priorix tetra absolutně bez reakce... :wink:
18. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, trochu jste mě uklidnily. Už mám homeopatika objednaná v lékárně, tak snad zaberou a Luky bude v pohodě! Děkuji :slight_smile:
18. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Thuja occidentalis funguje na 100%. Důležité zvolit správné ředění a pokud si přečteš obraz Thuya najdeš tam symptomy očkování.Určitě do toho jdi,je to vhodné i pro děti bez reakce na očkování
19. srp 2009 ve 12:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já jsem tyhle homeopatika dávala a reakci jsme měli stejně ošklivou :frowning2:
jinak používám i jiná homeopatika a zabírají v pohodě, jen na tohle očkování nám prostě nezabraly, hrozím se druhé dávky
kamarádka mi ale nasadila brouka do hlavy, jestli u malýho místo reakce na očkování neproběhla náhodou šestá nemoc, ale nevím, to je do jiné diskuze...
19. srp 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj,je možné,že jsi vybrala špatné ředění :frowning2: každopádně toto očkování dá někomu i přesto velmi zabrat,myslim,ale,že thuya svoji úlohu zastává i přesto...
20. srp 2009 v 19:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petja - nám to doporučila dětská doktorka, já tomu tak nerozumím, ale přesto homeopatikám věřím...
ředění vyjadřuje to čísílko, že? to máme u všech homeopatik 9ch, příště je ale určitě budu dávat taky :wink:
díky
20. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak jsem z toho malinko zmatená :confused: ... Máme 9CH ale jak dávkovat? Okolí se neshodne, nevíte??? :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já podávám den před očko a potom 14 dní po očko 1 globulku denně rozpustit v troše vody,nejlíp převařené a kapátkem,vždy nejlíp každé kapátko na to dané homeopatikum.
21. srp 2009 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kdybyste měl někdo zájem, zbylo mi balení, z kterého jsem použila jen dvě kuličky při prvním očkování. Žádnou reakci malej neměl, při dalších očkováních jsem na thuyu zapomněla. :slight_smile:
Stála 74, prodám ji za 49 Kč bez poštovného. Je to Thuya Occidentalis 9CH.
4. lis 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky.my sme doteraz nemali ziadne homeopatika pri ockovani a bolo to v pohode.mini telota prvy den mozno,ale inak nic.no najblizsie nas caka mmr vakcina a tam uz mame kupenu thuyu.nasa doktorka mi povedala,ze sa dava 5 granuliek den pred ockvanim 5 granuliek v den ockovania a 5 den po ockovani.je to spravne ? mame thuya occidentalis 15ch
10. lis 2010 v 01:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka já jsem jí nasadila holce po živé vakcíně,měla jsem z toho taky hrozný strach-reakce ve formách horeček atd teda neměli ani jeden,jen holka začala strašně brečet v postýlce při usínání a brečela tak,až zvracela :frowning2: a začalo to den očkováním,tak manžel přinesl tuhle thuyu co mu doporučili v lékárně a do 14 dnů se to zklidnilo,ale musím jí brát teda k sobě do postele když se večer vzbudí :sweat_smile: dávala jsem teda 3x denně 2 kuličky.Ale těď si nepamatuju kolikátka to byla,ale myslím,že 9CH :wink: Pokud ti to takhle řekla dr.tak bych se toho držela :wink: Jsou to homeopatika,takže bych se nebála :wink:
27. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my taky jedné dceři dáváme tyto homeopatika, má po očkování vysoké horečky a bolesti hlavy. Nám dost pomáhají. A kdyby náhodou nepomohly...homeopatika neksou návyková ani jimi nemůžeš předávkovat. Takže bych je určitě zkusila.
29. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozrite si stranku www.adcc.sk potom tam napište thuya occidentalis ,vyberte niektoru z ponukanych možnosti a tam najdete popis aj davkovanie pri roznych indikaciach.Po očkovani treba použit viac riedeni.Ved si to pozrite.
29. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nobilis
Ahojky, jestli ještě homeopatika máš,brala bych je.Příští týden se chystáme na očkování a jelikož bydlím na malém městě,musela by je lékárna objednat.Tak dej prosím vědět.
Díky Lenča
4. pro 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme je dávali synovi u každého očkování, takže nevím, jaká by byla reakce bez nich, ale nikdy žádnou reakci neměl, byl jen trošku víc ospalý
4. pro 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, prosím Vás ja nerozumiem tomu CH, čo je pri názve Thuya, to je koncentrácia? Bola som na tej stránke adcc.sk a tam je napísané: " Ak je príčina nedávna (očkovanie, séroterapia), užívať stupňovito: jednu dávku v riedení 9 CH 1. deň, jednu dávku v riedení 15 CH 2. deň, jednu dávku v riedení 30 CH 3. deň a potom jednu dávku každý týždeň alebo ob týždeň."
To znamená, že si mám kúpiť aj 9CH, aj 15 CH, aj 30CH? A je to na predpis či voľný predaj? Ďakujem.
21. bře 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ešte som našla ja ďalšie homeopatiká, tak neviem, ktoré dať (máme ísť na Hexu a Prevenar)..
http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovanie-a-moznosti-prevencie-v-homeopatii/
21. bře 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelusik Thuya je na volny predaj, mne kamaratka homeopatka radila dat Thuyu 15CH a davkovanie - den pred ockovanim, v den ockovania a den po ockovani 5 guliciek (kazdy den). Necakaj od toho velky zazrak, ale poskodit to nemoze, drzim palce :wink:
21. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelusik este som zabudla, okrem toho ze sa venuje homeopatii je ta kamaratka detska doktorka, takze je to spolahlivy zdroj :slight_smile:
21. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetsuzi Ďakujem, lebo už som z toho taká vynervovaná.. :frowning2:
23. bře 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetsuzi A ešte aj ja som zabudla :slight_smile: Tých päť guličiek mám dať naraz či postupne počas dňa?
23. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelusik Naraz - my sme dali do striekacky, natiahli vodu a ked sa roztopili - dost dlho to trva - tak sup vypit :wink:
23. bře 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetsuzi Ďakujem, snáď to bude ok..
23. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petja Ahojky, prosím tě, malému jsem dávala Thuia occ.CH9 před Hexou, cca 5dní před a pár dní po očkování. Teď nás čeká Priorix, jaké bys zvolila dávkování? Děkuji
1. čer 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelka83 to samé ředění
1. čer 2012 ve 14:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek