Thuya occidentalis po očkovaní. Pomůžou?

andyalukasek2008
18. srp 2009

Milé maminky, zakládám tohle téma, abych se dozvěděla, zda máte zkušenosti s těmito homeopatiky jako prevencí na zmírnění rekcí po očkování batolat a kojenců? Čeká nás očkování Priorixem Tetra a uvažuji, zda homeopatika koupit? Očkování hexou jsme zvládli v pohodě, i Prevenar a Meningokoka, ale z těch živých vakcín mám přeci jen trošku obavy... Předem děkuji za Vaše názory 😉 ...

petja
19. bře 2013

@janinous čauky,já dávám až po vakcínaci,mám to buď v bralence z lékárny a rozpustim v troše vody 2kuličky a tím hlavn+ě ustní dutinu,takže stačí jakoby omýt dásně,nebo když to vycucá,úplně nejlíp,moje děti s tim problem nemají. já dávám 7dní,to stačí. ráno a večer 2kuličky bohatě stačí.
jina dávat před,nikdy neviš zda se bude očko na 100%,no a potom to pozbývá smyslu úplně. a očkujete i hexu? já mám vždycky s sebou i homeo na příp.anafylaktický šok,ne že bych ho někdy chtěla zažít :-/
jinak pozor na kov,nesahat rukama,nemít položený u mobilu v kabelce,u žvýkaček a podobných aromat,stejně tak parfémy apod...

janinous
19. bře 2013

@petja s tim kovem a rukama to vim, ale se zvykackama a parfemem jsem to netusila, diky!!! Ted ockujeme jen Prevenar, i kdyz i ten jsem zvazovala, jestli neukoncim..ale nakonec verim, ze to ted s homeopatiky zvladne lip nez tu kombinaci s Hexou.. Bralenku mam uz nachystanou, kapatko taky, tak zitra vezmeme s sebou.. 🙂 Nikolka by to asi nevycucala, ale homeopatika kapatkem miluje 🙂 Moc dekuji jeste jednou!

nikitkad
15. kvě 2013

baby a to ste nasadil hned po ockavi ci sa to oplati aj o rok neskor???

matty999
3. zář 2013

@petja muzu prosim zeptat jestli davate 9Ch nebo 15Ch nevim jake mam koupit moc dekuji

petja
3. zář 2013

@matty999
@matty999 určitě 9nebo i 5

matty999
4. zář 2013

moc dekuji za radu

homeopathy
9. zář 2013

Milé maminky, po očkování doporučuji homeopatický lék Acidum Sulphuricum, který se dá použít na fyzické úrovni i na nahození systému např. po ATB (nebo po alkoholu...). Systém se nahodí, vyčistí ho, nahodí se játra. Proto se také používá i po očkování a to sice 1 kulička týden po očkování, pak za další týden další 1 kulička. Tento homeopatický lék je lepší než právě často doporučovaná Thuja, protože Thuja otevírá u lidí pocit celoživotního zneužívání, což má ve svém obraze (mimo jiné...). Přesto ho však mnoho homeopatů (obzvláště pak klasických lékařů...) nezná a Thuju tak doporučují, aniž by paciety upozornili na to, že se může spustit něco závažného z psychiky. Acid-s. je tímto bezpečnější a navíc také účinnější. Lék je ale pouze na předpis, proto si ho vyžádejte buď u svých lékařů, jež Vám ho mohou předepsat nebo se na mně v případně neúspěchu kdykoliv obracejte 🙂

lucretia7
26. zář 2013

Baby, nemate niekto skusenosti aj s homeopatiou na nocne budenie?
Nam sa po ockovani maly zacal v noci velmi casto budit, trva to uz asi mesiac. Teraz mame ist na dalsie, tak zvazujem, ci nevyskusat thuyu...

andos
10. říj 2013

@agness02 mně známá poradila DEIMUN AKTIV, tak teď nevím, zda jít do toho nebo tu THUYU, máte někdo zkušenost s tím Deaktivem? a jak dlouho před očkováním se homeo bere? malá má 9 měsíců a máme jít příští týden poprvé na hexu, obhájila jsem aspoň schéma 2+1, ale i tak z toho mám strach a nejradši bych neočkovala vůbec krom tetanu. Ale kvůli školce budu muset. Chtěla jsem dát Pediacel, ale dr. s tím nemá zkušenost a vytiskla mi info srovnání hexy a pediacelu a dle jejích info je hexa co se týče těch přidatných látek šetrnější, přestože na netu v diskuzích jsem se dočetla pravý opak... tak nevím a jsem z toho všeho kolem špatná...

andos
10. říj 2013

holky sice to sem nepatří, ale mrkněte na to: http://www.rouming.cz/roumingVideo.php?id=30244...

my vyhazujeme všechny úsporky, už dříve nám říkal elektrikář, ať si dáme bacha, kdyby se nám doma rozbila úsporka a nyní po shlédnutí budeme používat pouze obyč žárovky a až nebudou k dostání, tak ledky... takový bordel doma nechceme..to je hnus ta EU!!!!

andos
10. říj 2013

@homeopathy dobrý den a jaký máte prosím názor na DEIMUN aktiv? nemám s homeopatiky zkušenost, jdeme poprvé na hexu (v 9.měs.)a mám strach z reakce a nežádoucích účinků nebo trvalých následků...malá není očkována vůbec a je vývojově hodně dopředu, zdravá jako rybička a proto se bojím, že se to po očko může změnit.. jsem z toho zoufalá, ale očkovat musím kvůli školce.. děkuji za radu

homeopathy
11. říj 2013

Dobrý den, omlouvám se, že odpovídám se zpožděním. Deimun Aktiv je produkt detoxikační řízené medicíny pana doktora Jonáše a obsahuje komplex s obsahem rostlinných výluhů, který příznivě působí na očistu organismu, především od reziduí očkovacích látek. Reziduální očkovací látky mohou působit na různé tkáně lidského organismu jako toxin a mohou mít nespecifické toxické účinky na různé funkce lidského organismu. Co se týče použití Deimun Aktiv, možná znáte, pokud ne, tak ho naleznete na stránkách výrobce společnosti Joalis či se můžete obracet přímo na MUDr. Josefa Jonáše. S použitím tohoto přípravku však nemám osobní zkušenosti, používám k čistění jak v rodině, tak u svých pacientů homeopatika. Věřím, že Vaše dcerka bude po očkování v pořádku, držím palce a buďte doma všichni zdraví! 🙂

lienka21
22. říj 2013

@lucretia7 ahoj, starsi syn sa po prvych dvoch ockovaniach tiez zacal v noci velmi casto budit, vtedy som to nedavala do suvislosti s ockovanim. Spanok sa mu zlepsil az v desiatich mesiacoch. Teraz, pri druhom synovi bolo viac casu precitat a postudovat okolo ockovania. Pred prvym ocko som kupila thuyu a den pred, v den ocko a den po mu dala 5 guliciek. Spanok sa mu nejako vyrazne nezhorsil. Pri druhom ocko som mu tiez dala thuyu, no aj napriek tomu sa jeho spanok velmi zhorsil, niekedy sa s placom zobudil uz aj po pol hodine, za jednu noc aj sedem-osem krat. Tri dni po sebe som mu davala kazdy den po 5 guliciek thuye, a teraz tretiu noc je klud, tak dufam, ze uz nastalo. Pisem sice neskoro, ale ked nie Tebe, tak snad to niekomu inemu pomoze...

masasko
12. pro 2013

@lienka21 zdravím, a koľkátku thuyu ste používali? Malý má podobné príznaky, časte budenie, plač, nervozita,... nepripisovala som to očkovaniu, ale teraz si myslím, že to môže mať súvis.

lienka21
13. pro 2013

@masasko my sme mali 15 CH

masasko
13. pro 2013

@lienka21 ďakujem 😉

jihajiha
15. led 2014

no my dáváme vždy 2 dny před očkování 3 bobulky, v den očkování taky a ještě další 2 dny po očkování. Myslím že kdybych to nedávala, tak ta reakce je horší - to se mi potvrdilo, když jsem náhodou zapomněla homeopatika dát...

cornelie2011
9. říj 2014

Nam pomohly moc hlavne ockovani po spalnickach 🙂

tajemna30
18. pro 2014

@petja mohu se zeptat jaká homeopatika bys doporučlla při první hexe? a jaké dávkování?

petja
19. pro 2014

@tajemna30 pokud je tam i žloutenka tak určitě phosphorus 9CH plus Thuya occ.9CH a odstup od nich 15-30min. podat ihned po opuštění ordinace,či ještě tam,pořiďte tzv.bralenku a do každé rozpusťte 2kuličky homeo s převař.nebo balenou vodou,za mě spíš ta převařená.zkuste popřemýšlet o odkladu nebo o schématu 2+1,které očkuje nejdřív na 6m

bonulinka
20. dub 2016

Včera byl syn očkovaný hexavakcínou. Homeo Thuya jsem mu dala hned po očkování a kromě zvýšené teploty v den očkování na něm nepozoruji žádné změny ( ťukám ). Byl očkován v 6. měsících a bude mít schéma 2+1.

marta008
1. dub 2017

@homeopathy dobrý den, Vaše nabídka stále platí? U našeho pediatra jsem bohužel narazila, ale neodradilo mě to. Hlavně, když syn po prvním očkování přestal v noci spát a nelepší se to.