Thuya occidentalis po očkovaní. Pomůžou?

andyalukasek2008
18. srp 2009

Milé maminky, zakládám tohle téma, abych se dozvěděla, zda máte zkušenosti s těmito homeopatiky jako prevencí na zmírnění rekcí po očkování batolat a kojenců? Čeká nás očkování Priorixem Tetra a uvažuji, zda homeopatika koupit? Očkování hexou jsme zvládli v pohodě, i Prevenar a Meningokoka, ale z těch živých vakcín mám přeci jen trošku obavy... Předem děkuji za Vaše názory 😉 ...

krista
18. srp 2009

Ahojky,
já jsem kdysi tyhle homeopatika měla (ještě je mám doma) ale na něco jinýho a i kopec dalších a u nás nikdy na nic nezabraly, malá je snad proti tomu imunní 😖 😉

S Hexou u nás taky problém nebyl, kromě bulky na nožičce a modřiny, která vydržela celkem dlouho, ale co jsem zažila po Priorixu to bych nepřála nikomu 😅 několik dní teplot, v noci šílený řevy, přes den nevrlá, protivná 😅 no už se děsím tý druhý dávky 😉

andyalukasek2008
autor
18. srp 2009

Tak to se máme aso na co těšit, že? ☹

krista
18. srp 2009

Andyalukasek já jsem zatím neslyšela snad kladnou reakci na toto očkování 😅 ale to nechci strašit, určitě ta homeopatika zkuste, za to nic nedáte 🙂 a my jsme měli Priorix bez Tetra (malá už měla v té době neštovice za sebou 😉).

iloha
18. srp 2009

my máme před sebou 2.dávku a homeopatika neřešíme, snad bude reakce menší, prý druhá nebývá tak silná , no uvidíme.............. 😉
při první jsme měly průjem, horečky, kašel a rýmu jen jeden den, ale protivná byla dostatečně dlouho ☹

sajmon113
18. srp 2009

Nám thuyu doporučila dr. při druhé hexa, po první jsme měli teploty a nám tedy pomohla, tak jsem jí davala pak po každém očkování. Jinak my máme z homeo hoooodně dobré zkušenosti. 😵 Používáme při zubech, na moučnivku, na teploty. Určitě když nepomůže aspoň neublíží. 😎

kacka79
18. srp 2009

Ahojky, tak my jsme asi vyjímka - Priorix tetra absolutně bez reakce... 😉

andyalukasek2008
autor
18. srp 2009

Holky, trochu jste mě uklidnily. Už mám homeopatika objednaná v lékárně, tak snad zaberou a Luky bude v pohodě! Děkuji 🙂

petja
19. srp 2009

Thuja occidentalis funguje na 100%. Důležité zvolit správné ředění a pokud si přečteš obraz Thuya najdeš tam symptomy očkování.Určitě do toho jdi,je to vhodné i pro děti bez reakce na očkování

agness02
19. srp 2009

ahoj, tak já jsem tyhle homeopatika dávala a reakci jsme měli stejně ošklivou ☹
jinak používám i jiná homeopatika a zabírají v pohodě, jen na tohle očkování nám prostě nezabraly, hrozím se druhé dávky
kamarádka mi ale nasadila brouka do hlavy, jestli u malýho místo reakce na očkování neproběhla náhodou šestá nemoc, ale nevím, to je do jiné diskuze...

petja
20. srp 2009

ahoj,je možné,že jsi vybrala špatné ředění ☹ každopádně toto očkování dá někomu i přesto velmi zabrat,myslim,ale,že thuya svoji úlohu zastává i přesto...

agness02
20. srp 2009

petja - nám to doporučila dětská doktorka, já tomu tak nerozumím, ale přesto homeopatikám věřím...
ředění vyjadřuje to čísílko, že? to máme u všech homeopatik 9ch, příště je ale určitě budu dávat taky 😉
díky

andyalukasek2008
autor
21. srp 2009

Holky, tak jsem z toho malinko zmatená 😕 ... Máme 9CH ale jak dávkovat? Okolí se neshodne, nevíte??? 😅

petja
21. srp 2009

já podávám den před očko a potom 14 dní po očko 1 globulku denně rozpustit v troše vody,nejlíp převařené a kapátkem,vždy nejlíp každé kapátko na to dané homeopatikum.

nobilis
4. lis 2010

Kdybyste měl někdo zájem, zbylo mi balení, z kterého jsem použila jen dvě kuličky při prvním očkování. Žádnou reakci malej neměl, při dalších očkováních jsem na thuyu zapomněla. 🙂
Stála 74, prodám ji za 49 Kč bez poštovného. Je to Thuya Occidentalis 9CH.

bobocka
10. lis 2010

ahojte maminky.my sme doteraz nemali ziadne homeopatika pri ockovani a bolo to v pohode.mini telota prvy den mozno,ale inak nic.no najblizsie nas caka mmr vakcina a tam uz mame kupenu thuyu.nasa doktorka mi povedala,ze sa dava 5 granuliek den pred ockvanim 5 granuliek v den ockovania a 5 den po ockovani.je to spravne ? mame thuya occidentalis 15ch

crca
27. lis 2010

@bobocka já jsem jí nasadila holce po živé vakcíně,měla jsem z toho taky hrozný strach-reakce ve formách horeček atd teda neměli ani jeden,jen holka začala strašně brečet v postýlce při usínání a brečela tak,až zvracela ☹ a začalo to den očkováním,tak manžel přinesl tuhle thuyu co mu doporučili v lékárně a do 14 dnů se to zklidnilo,ale musím jí brát teda k sobě do postele když se večer vzbudí 😅 dávala jsem teda 3x denně 2 kuličky.Ale těď si nepamatuju kolikátka to byla,ale myslím,že 9CH 😉 Pokud ti to takhle řekla dr.tak bych se toho držela 😉 Jsou to homeopatika,takže bych se nebála 😉

zuzau2
29. lis 2010

Ahoj, my taky jedné dceři dáváme tyto homeopatika, má po očkování vysoké horečky a bolesti hlavy. Nám dost pomáhají. A kdyby náhodou nepomohly...homeopatika neksou návyková ani jimi nemůžeš předávkovat. Takže bych je určitě zkusila.

kaja73
29. lis 2010

pozrite si stranku www.adcc.sk potom tam napište thuya occidentalis ,vyberte niektoru z ponukanych možnosti a tam najdete popis aj davkovanie pri roznych indikaciach.Po očkovani treba použit viac riedeni.Ved si to pozrite.

spinkalek
4. pro 2011

@nobilis
Ahojky, jestli ještě homeopatika máš,brala bych je.Příští týden se chystáme na očkování a jelikož bydlím na malém městě,musela by je lékárna objednat.Tak dej prosím vědět.
Díky Lenča

andy82
4. pro 2011

my jsme je dávali synovi u každého očkování, takže nevím, jaká by byla reakce bez nich, ale nikdy žádnou reakci neměl, byl jen trošku víc ospalý

andelusik
21. bře 2012

Ahojte, prosím Vás ja nerozumiem tomu CH, čo je pri názve Thuya, to je koncentrácia? Bola som na tej stránke adcc.sk a tam je napísané: " Ak je príčina nedávna (očkovanie, séroterapia), užívať stupňovito: jednu dávku v riedení 9 CH 1. deň, jednu dávku v riedení 15 CH 2. deň, jednu dávku v riedení 30 CH 3. deň a potom jednu dávku každý týždeň alebo ob týždeň."
To znamená, že si mám kúpiť aj 9CH, aj 15 CH, aj 30CH? A je to na predpis či voľný predaj? Ďakujem.

andelusik
21. bře 2012

A ešte som našla ja ďalšie homeopatiká, tak neviem, ktoré dať (máme ísť na Hexu a Prevenar)..
http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovanie-a...

sweetsuzi
21. bře 2012

@andelusik Thuya je na volny predaj, mne kamaratka homeopatka radila dat Thuyu 15CH a davkovanie - den pred ockovanim, v den ockovania a den po ockovani 5 guliciek (kazdy den). Necakaj od toho velky zazrak, ale poskodit to nemoze, drzim palce 😉

sweetsuzi
21. bře 2012

@andelusik este som zabudla, okrem toho ze sa venuje homeopatii je ta kamaratka detska doktorka, takze je to spolahlivy zdroj 🙂

andelusik
23. bře 2012

@sweetsuzi Ďakujem, lebo už som z toho taká vynervovaná.. ☹

andelusik
23. bře 2012

@sweetsuzi A ešte aj ja som zabudla 🙂 Tých päť guličiek mám dať naraz či postupne počas dňa?

sweetsuzi
23. bře 2012

@andelusik Naraz - my sme dali do striekacky, natiahli vodu a ked sa roztopili - dost dlho to trva - tak sup vypit 😉

andelusik
23. bře 2012

@sweetsuzi Ďakujem, snáď to bude ok..

michaelka83
1. čer 2012

@petja Ahojky, prosím tě, malému jsem dávala Thuia occ.CH9 před Hexou, cca 5dní před a pár dní po očkování. Teď nás čeká Priorix, jaké bys zvolila dávkování? Děkuji

petja
1. čer 2012

@michaelka83 to samé ředění