Tymiánová mast (krém) od firmy Just. Kde ji seženu?

vojtisek2007
31. říj 2010

Ahoj všem, prosím o radu kde sehnat tuto mast (krém) - byla mi doporučená na sáhodlouhý vleklý kašel a rýmu u Vojtíka, v lékárnách nic a na netu jsem toho moc nenašla, jen jeden odkaz na Aukru - ale tam nevím, jestli je to vůbec ono....netuším jak má vypadat ani kolik má cca stát.
A prosím, jestli s ní má někdo zkušenosti, napište. Díky

janulevrtule
31. říj 2010

ahoj, kukni sem http://www.just.cz/poradci/index_html a najdi si ve svym kraji distributora. just velice doporucuji!!! mam ozkouseno na cele rodine a je super 😉

vojtisek2007
autor
31. říj 2010

@janulevrtule dík za bleskovou odpověď, zástupkyni už jsem si našla a napsala jí mailíka....snad nám to pomůže.

janulevrtule
31. říj 2010

neni vubec zac. me tuto znacku taky doporucila znama odsud a opravdu si to nemuzu vynachvalit. nejvic pouzivame prave tu tym. mast a eucasol. jo to sice drazsi znacka, ale opravdu kvalitni a vydrzi. drzim pesti at pomuze, ale jsem si tim jista 😵

bodlasek
31. říj 2010

@vojtisek2007: Ahoj! Všimla jsem si tvojeho tématu....just taky používám a jsem maximálně spokojená. Malému dost pomáhala tymiánová mast na prdíky a nám dospělákům krásně léčí rýmu...za pár dní jsem měla pokoj. My používáme od justu tymiánovou mast, echinaceu, zimní koupel a jsme moc a moc spokojeni. Jak píše @janulevrtule je to sice dražší značka ale moc kvalitní a dlouho vydrží

vojtisek2007
autor
31. říj 2010

@bodlasek jsem se chtěla zeptat, jestli to můžou i takhle malý děti, ale asi jo, když vy to máte na prdíky 🙂, na prdíky je mi jasný že s tím masírujete bříško, ale rýmu - to s tím natíráte nos ? A dražší je co - ať mám tak nějak přehled - kolem 500 nebo víc ? A taky se mi líbila ta zimní koupel 🙂 Jé koukám, že jsi z ČB, já si právě sehnala na tom odkaze od janulevrtule nějakou zástupkyni z ČB

bodlasek
31. říj 2010

@vojtisek2007: malýmu na rýmu jsme to nepužívali to pro nás....já si tím nažu nos, mázu lehce do dírek a namažu si i čelo....většinou po dvou nocích je to o moc lepší....manžel když má kašel tak si maže hrudník a vzadu mezi lopatkami
Jinak cenově Echinacea, 250ml stojí něco kolem 500,- vydrž jdu najít katalog....tymiánový krém 60ml-330,- ale katalog mám již delší dobu tak se mohli ceny drobet upravit, ale většinou jsou furt stejné

vojtisek2007
autor
31. říj 2010

@bodlasek tak už máme objednáno - tu tymiánovou mast a Eucasol sprej...tak snad nám to pomůže, hned zítra nám to paní pošle na dobírku, děkuji za rady a klidně ještě pište reference na další produkty 🙂

ojo
21. pro 2010

@janulevrtule @vojtisek2007 @bodlasek ahoj holky, taky jsem včera pořídila tymiánku i ten eucasol...

chtěla bych se zeptat jak často mám tu mast aplikovat?? každý den?? a ten sprej?
díky 🙂

vojtisek2007
autor
21. pro 2010

@ojo tu mast mažu když je nemoc - když je rýma, máznu trochu nosík, když má laring. nebo kašel mažu na hrudníček a záda - vždy na noc...jednou týdně stříkám eucasol na polštář a někdy na mikču co má do školky.....

monaberuska1
30. led 2011

@ojo mi krémík mažeme klidně 5x denně 🙂♥♥na hrudníček a na zádíčka a za ouškama máznu taky trošku a vždy za 2 dny mámě po rýmě 🙂♥

ojo
30. led 2011

@monaberuska1 díky 🙂

burcak
3. únor 2011

reaguji na dotaz pro paní která nemuže sehnat tymianovou mast ,mužete ji sehnat u firmy JUST mám ji je skvělá ,kdybyste ji nemohla sehnat mužete volat na 723681771.

koutice
11. únor 2011

tymiánový krém mohou již malé děti, jak na prdíky tak i na kašel, horečky a nespavost. Stojí 330, ale vydrží opravdu dlouho.

monaberuska1
11. únor 2011

@koutice na prdíky taky?? kam se to maže na prdíky??

cara.m
11. únor 2011

@monaberuska1 na bříško 😉
já ho teď zkusila sobě při rýmě namazat na čelo a teda je to bomba! Pomohl rychle.

monaberuska1
11. únor 2011

@cara.m jojo na rýmu nám právě zabere taky je to fakt zázrak na tu rýmu a zkusím ho i na ty prdíky teda 🙂

mailli
11. únor 2011

holky, taky se přidávám s chválou na tymiánovou mast. když měla malá rýmu, tak jsem jí mazala hrudníček, mezi lopatkami a chodidla (jo jo, ty se mají při rýmě mazat taky, jen jsem už zapomněla proč 🙂 ). Eliška se pak vždycky tvářila spokojeně, asi jí to vonělo 😉 no a moc to pomohlo... po pravdě mě nenapadlo jí trošku máznout i na čelo, tak někdy příště, až zase paní Rýma dorazí... každopádně stačí jen maličké množství

monaberuska1
11. únor 2011

@mailli já slyšela že když se namázne na chodila tlumí i teplotu 😉

koutice
12. únor 2011

na prdíky na břicho, při kašli na hrudník a zádíčka, horečky plosky nohou, na čelo při rýmě a na krk při bolesti v krku, velké využití nebo taky dobrý na bolavý záda.

dandasek
27. únor 2011

@cara.m Pomohla Vám ta tymiánová mast na prdíky?

sambucca
27. únor 2011

holky taky jde koupit na mimibazaru 😉

cara.m
27. únor 2011

@dandasek no možná trochu někdy, ale moc ne 😒 pomohly nám až probiotické kapky

mandelinka1
17. bře 2011

Tak se přidávám s chválou na tymiánovou mast i Eucasol....právě máme za sebou nemoc a horečky u obou holek a vyléčily se právě díky těmto zázrakům.....ani k dr. jsme nešly, prostě to chtělo trpělivost, Eucasol jsem střídala přes den i na noc, tymiánem jsem mazala ráno, po obědě i večer a nemoc je pryč 🙂 jo a mají i výborný koření, mám vyzkoušeno česnekové a Nahrom (jakoby vegeta) a je naprosto vynikající

evaviki
6. říj 2011

Tak obnovujem temu 🙂 Dnes som kupila tymianovu mast, zimni koupel a eucasol.. som zvedava, sand to zabere, Sebik ma rymu uz 16 dni, obcas je mu lip, obcas hur.. Do toho mu prisel kasel, pri ktorom zacne blinkat.. Dle dr. je ok, dychanie ciste.. tak som zvedava, pretoze ked spi, tak sialene kasle a budi sa.. ☹

mamkamarketa
28. pro 2011

@evaviki ahoj,pomohla vam ta masticka? taky ji zvazuju

hojda
28. pro 2011

@mamkamarketa Taky jsem na ní koukala....potřebovala bych taky lepší reference🙂

antynka1
28. pro 2011

Také se přidávám k příznivcům Justu - Tymiánová mast a Eucasol jsou super 🙂

pett7
28. pro 2011

My ji máme už dlouho používala jsem ji v těhotenství na rýmu a nachlazení, ale vůbec mi to nepomohlo. Teď ji zkouším na kašel u malého tak uvidíme jestli zabere, jen mi vadí že dost výrazně voní a chudák po ní byl celý červený... Jinak koření od Justu a koupele chválím! Ještě byl dobrý i Tea Tree krém na nástřih po porodu.

ludva
28. pro 2011

@mamkamarketa Mastička opravdu pomáhá 🙂 Stačí lehce potřít hrudník a záda na noc a krásně se uvolní hleny. Sice cena dost vysoká, ale zkoušela jsem i prsní mast z lékárny a nic moc. Just má opravdu velký podíl bylinek, proto ta výrazná vůně 😉 s Eucasolem super kombinace 😉

ludva
28. pro 2011

@hojda určitě mast vyzkoušejte 😉