Tymiánová mast (krém) od firmy Just. Kde ji seženu?

vojtisek2007
31. říj 2010

Ahoj všem, prosím o radu kde sehnat tuto mast (krém) - byla mi doporučená na sáhodlouhý vleklý kašel a rýmu u Vojtíka, v lékárnách nic a na netu jsem toho moc nenašla, jen jeden odkaz na Aukru - ale tam nevím, jestli je to vůbec ono....netuším jak má vypadat ani kolik má cca stát.
A prosím, jestli s ní má někdo zkušenosti, napište. Díky

p.e.t.u.l.k.a
7. zář 2013

@hojda na teplotu je super eucasol , který se stříká na plošky nohou 😉
@radushka1 na rýmu eucasol do vzduchu stříknout a mořskou vodu do nosu 😉
@venuss namazat sádlem a udělat zábal 😉

hojda
7. zář 2013

@p.e.t.u.l.k.a Tak to mě nenapadlo, stříkáme do vzduchu, na oblečení a na ložní prádlo kvůli rýmě, kašli, na teplotu mě ho použít nenapadlo. Musím koupit na zimu nový🙂,

p.e.t.u.l.k.a
7. zář 2013

@hojda jj my ho používáme celá rodina 😉

bajabul
17. zář 2013

@vojtisek2007 mám k prodeji, pokud ještě sháníte 🙂

ivetaci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marketinkakopretinka
26. zář 2013

@hojda s tim eucasolem to není prava, na plosky nohou se maze tymianovy krem, samten krem sraz teplotu 🙂, však mrknte i do kalatogu, o horečce tam pisi. Na nohy eucasl rozhodne ne

marketinkakopretinka
26. zář 2013

@radushka1 ten tymian.krem se neboj dat miminku pod nos, na dutiny na hrudníček, na zadicka i brisko, v prip.teploty na plosky nohou. Na prdiky strasne moc pomaha...a hlavne se uziva jako prevence před nemoci, takze mazat, mazat a nesetrit.

hojda
26. zář 2013

@marketinkakopretinka Tak ten máme díky.

hojda
26. zář 2013

@marketinkakopretinka Katalog nemám☹

dracice888
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dracice888
27. zář 2013

@marketinkakopretinka
eucasol se strika i na nohy

dracice888
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hojda
27. zář 2013

@dracice888 Díky za nabídku, zrovna objednávám, tak řeknu paní ať mi je pošle.

marketinkakopretinka
27. zář 2013

@dracice888 jj k uvolneni nohou a k ochlazeni, ale nena srazeni teploty, na t je tymian.

dracice888
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dracice888
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
28. zář 2013

@dracice888 Pokud nestihneš "Opravit překlepy", tak ji může smazat už jen admin.

dracice888
28. zář 2013

@llluckaaa
uz byla smazana adminem,takze v poho

venuss
2. říj 2013

tymianova masticka nam vzdycky pomohla na srazeni teploty po ockovani., eucasol krasne osvezi dutiny a mam jeste tannen sirup, ten zatim deti uzivaji kratce a chtela bych jeste poridit zimno koupel na podporu imunity.🙂

krmv
15. říj 2013

@hojda. Kde bych ho sehnala prosim?diky za info

hojda
15. říj 2013

@krmv posílám do IP, kupuju od paní, co má dobré ceny 225,-

ivetaci
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacajam
7. lis 2013

Syn trpí pouze nočním kašlem, když jsou plíce v klidu, ale položené. Přes den je bez příznaků. Nechci do něj cpát chemii. Zkusila jsem Tymiánovou mast od Justu. Mažu jen před spaním na hrudníček a malý mi spí celou noc. Tu vůni miluje 🙂

samostatna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
caajkova
14. pro 2013

ahoj holky prosim vas nevite nekdo,jastli muzu pouzivat pripravek od firmy just 31 bylinek,na kloktani pri bolestech v krku a na mazani nosu k uvolneni pri ryme,jsem tehotna ,tak nechci zadne leky .je to z bylinek tak snad by to nemuselo uskodit.nemate nekdo nejake zkusenosti.diky

lvicek2000
14. pro 2013

Myslim si, ze ti to neublizi, ale ten olejicek je natolik silny, ze namazat si ho pri ryme na nos, treba trochu odreny, tak shorim, strasne to bude palit. Nebo to necim naredit, ale i tak. Spis pomazat dutiny a idealni by byla prave ta tymianova mast.
@caajkova

krmv
16. pro 2013

je tady nekdo z Brna, potrebovala bych tymianovou mast a eucasol - jaka je cena? mala je nachlazena

samostatna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
samostatna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krmv
16. pro 2013

Ma me dojit tymianova mast a eucasol. Dcera ma 7mesicu a je nachlazena muzete me prosim poradit jajt se muzou tyto pripravky vyuzit dostatecne.