Tymiánová mast (krém) od firmy Just. Kde ji seženu?

vojtisek2007
31. říj 2010

Ahoj všem, prosím o radu kde sehnat tuto mast (krém) - byla mi doporučená na sáhodlouhý vleklý kašel a rýmu u Vojtíka, v lékárnách nic a na netu jsem toho moc nenašla, jen jeden odkaz na Aukru - ale tam nevím, jestli je to vůbec ono....netuším jak má vypadat ani kolik má cca stát.
A prosím, jestli s ní má někdo zkušenosti, napište. Díky

panduska1
30. pro 2013

@vojtisek2007 Ahojky všem co chtějí vědět víc o výrobcích firmy Just mohu poslat podrobnější popis . ale to by měla udělat každá Jusťačka která prodá výrobek . Je to super firma a má úžasné výrobky . Takřka na vše ,vitamínky , kloubíky atd atdHanka

zanetamlcochova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cibina2
21. únor 2014

panduska1
chci se zeptat,jestli můžu tymiánkou natírat i 5měsíční mimčo na čele.není to moc silné?díky za radu 🙂

basol
11. dub 2014

@cibina2 můžete, stačí ale opravdu trošička a pořádně rozmazat... Pod nos určitě nedávat, pokud se podrážděná kůže, tak pálí

brunetka11
26. kvě 2014

@cibina2 S křížkem po funuse, ale třeba pro někoho jiného - u tak malých dětí se nedoporučuje mast mazat na čelo - ta vůně je hodně výrazné - "třískne" mezi oči a ty mohou slzet, dítě si pak tře očka, mnohdy i přes čelo a pak si může krém zanést od oček.
Mnohem vhodnější je ji ve velmi malém množství potřít hrudník.

krmv
30. říj 2014

@panduska1 muzu katalog vyrobku prosim

johankakoz
15. lis 2014

Je tu někdo v okolí Prahy 11 kdo dělá Just může poslat katalog a poradit

petronuska
23. lis 2014

Ahojky, dela prosim nekdo Just z Prerova a okoli?

yasminnn
3. pro 2014

@johankakoz Rada s Justem poradim, jsem z Prahy 4. V pripade zajmu prosim IP.

silvie7
7. pro 2014

ahojky, chtěla bych se zeptat na Eucasol od Justu, jak starému dítěti to můžu stříknout na polštář, co se týče rýmy? Mám 9 měsíčního syna a už 3 týdny bojujeme s rýmou a docela škaredým kašlem ☹ příjde mi, že nic nepomáhá kapky stoptusin, pak sirup mucosolvan, mazání psím sádlema nic, chvíli vypadal,že se lepší a pak se zase zhoršil. Uvažuji i o koupi té tymiánové mastičky, ale nevím jak ten eucasol, zda to tak malému dítěti při spaní nebude vadit ? Díky za rady 🙂

ostravacka999
14. pro 2014

Silvi, ja bych malemu nedavala Eucasol na ten polstar,ale do rohu mistnosti jen strikni.

Pokud by mel nekdo zajem o Just - tymianovou mas nebo Eucasol, mohu poradit s vyberem a sezenu za levnejsi cenu nez katalogovou, je opravdu zbytecne to kupovat draz.

Jinak na opravdu skaredy kasel jsem u dcery nevedela coby a zacala jsem poradne vetrat - vscehna okna otevrit, zavrit a od te doby, klepu...nic 🙂 Mela to asi pak uz ze sucheho vzduchu.

dandik
11. led 2015

@ostravacka999
@yasminnn holky můžu se optat, mám tymiánku od Justu a mažu synovi 2x denně při spaní na hrudníček (velikost hrášku s jiným krémem), přišel o hlas, bez rýmy, kašle(minimálně). Četla jsem, že je i na hlasivky,ale nevím, zda mám mazat i na krk a jak často? děkuji za info.

yasminnn
13. led 2015

@dandik: ano, tymianovy krem je vhodny i pri chrapotu, muzete ho mazat take na krk, 2-3x denne, dle potreby v kombinaci s jinym kremem....

mysicka11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jenney
21. únor 2015

@ostravacka999 Můžu se prosím zeptat na ty lepší ceny?Zrovna tu mast a Eucasol bych potřebovala, díky moc.

sofi03
9. bře 2015

Dobrý den,dnes by byla tato kometika doporučena,malej mi trpí na laryngitýdu a ta timiánová mastička je prý super,ale ještě mi paní něco říkala a nevím co to bylo,neporail by mi někdo??

hojda
9. bře 2015

@sofi03 Eucasol?

sofi03
10. bře 2015

to já právě nevím,musím to od té paní zjistit

ostravacka999
11. bře 2015

@jenney nechodím tady často, lépe mi napsat zprávu, té si všimnu 🙂 Já si koupila mast za 320,- a eucasol za 330,- což je podle mě super.

@sofi03 pani radila asi eucasol, ono to hodne lidi bere dohromady.

ostravacka999
11. bře 2015

@dandik na krk nemazat. Ma se mazat na hrudnik a u malych deti se doporucuje na zada. Ja treba dceri i synovi pri nachlazeni davam tym. mast na chodidla, promasiruju jim to tim, dam ponozky a jdou spat. Tezko rict, zda to pomaha a nebo to je pro me placebo, ale ja jsem spokojena 🙂

jenney
11. bře 2015

@ostravacka999 Tak já už to mám koupeno, obě dvě, tak uvidíme, ale díky moc za zprávu, třeba jak dojde, tak bych se ozvala 🙂

ostravacka999
13. bře 2015

@jenney a za kolik jsi sehnala?

jenney
13. bře 2015

T
@ostravacka999 Tak jak je na stránkách Just.Přímo od obchoďáka co máme u nás ve městě, bohužel ☹ Ale teda dávám tymiánovou mast 2x denně a Eucasol jsem taky stříkla na polštář a malá je furt nemocná a to už dělám asi 5 dní a není o.k. ☹ Tak nevím co mám už dělat aby přestala mít ten kašel a rýmu.Uvidím přes víkend a v pondělí kdyžtak volám mudr. a budu to chtít nějak řešit, protože už to je fakt více jak měsíc a je to děs.A ještě dotaz, jak často můžu nebo mám stříkat ten Eucasol?

ostravacka999
13. bře 2015

@jenney já stříkám eucasol havně tak, ať to nedráždí a nekašle ještě z toho. Stříkám před spaním do místnosti, přes den taky do rohu místností (když mají děti plný nos,rýmu,jsou nemocné, normálně to nedělám) a dávám taky na kapesník, polštář. Takže když to tak vezmu tak v době nemoci používám Eucasol dost.

veverun
13. bře 2015

@jenney Zdravím, pokud je dceři víc než rok, zkuste Sinupret a Kalobu. Kaloba synovi pomohla od zadní rýmy, která mu způsobovala kašel (nemohl se toho zbavit hrozně dlouho). Každopádně jestli to má takhle dlouho, poraďte se radši s doktorem...

jenney
14. bře 2015

@veverun Jo přesně tak, má jako by zadní rýmu a pak když je to lepší je z toho kašel a furt dokola ☹
Díky moc za info, mrknu na to 🙂

andriis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lopata999
4. zář 2015

ahoj všem, tymiánová mast je náš domácí zázrak, který mám vždy po ruce. Budu si ji teď objednávat, pokud budete někdo něco chtít objednat, tak napište. 602475754 na podzim doporučuji také eucasol sprey http://www.justnahrin.cz/produktove-rady/specia...

tkufova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pelsikova
12. říj 2021

Dobrý den, v pripade zajmu o just me muzete kontaktovat