• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vitamín D pro děti, máte zkušenost s kapkami?

28. května 2016 
Holky, prosím Vás,, dá se někde sehnat a máte někdo zkušenosti s jinými kapkami vitamínu D pro děti než Vigantol? Slyšela jsem o Swansonu a Marnysu.... děkuji
20. kvě 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluneční záření ;)
20. kvě 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my máme vigantol, ale došel a dávat ho přes léto nebudeme, stačí prý sluníčko
20. kvě 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme tyhle http://www.swanson.cz/vitamin-d-3-liquid - ale začnu dávat sobě i malé zas až na podzim, teď stačí sluníčko :slight_smile:.
20. kvě 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, někdo nějaké další zkušenosti s jiným D než Vigantolem? Zima se blíží, bude třeba začít dávat, ale ty kapičky od Swansonu jsou dlouhodobě nedostupné :frowning2:
7. říj 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, nám paní doktorka doporučila kapičky Vigantol, takže jsem po jiných nepátrala. Dávala jsem cca do 18 měsíců.
18. lis 2014 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vigantol jsem dávala dceři jen jeden den, hned se projevily vedlejší účinky. Hledala jsem přírodní variantu a dávám jí kapky od Jamiesonu. Jsou bez jakýchkoliv příchutí a umělých barviv.
http://www.jamieson.cz/produkty-cz/vitaminy-a-vyzivove-doplnky/baby-d-vitamin-d3-400-iu-kapky-11-7ml-baby-d-vitamin-d3-droplets/
14. srp 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dáváme Jamieson. Vigantol měl u nás taky nežádoucí účinky.
14. srp 2015 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáváme Jamieson občasně, v létě to moc neřeším, přes zimu budu asi dávat poctivěji, jsou v pohodě k dostání u nás a mají úplně stejné hodnoty, jako ty od Swansonu, akorát oproti vigantolu na předpis si člověk trochu připlatí, ale zase pro dítě cokoli že :wink:
15. srp 2015 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Marnys z lekarna.cz, dávám občas dvouleté a sobě, miminku ne. Začneme až s příkrmy a až nebude svítit tolik slunce :slight_smile:
15. srp 2015 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marnys jsem teď koupila, ale jsou od 3 let a je tam 50% tocoferolů. Myslela jsem, že to je jen oliv. olej, ale na webu je psáno něco jiného, než pak na kapkách :/// Jsou ty kapičky Jamieson srovnatelné se Swanson? Jamieson se dá sehnat lépe....
18. led 2016 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mam moznost dovozu kapek Swanson vitamin D z USA za celkovou cenu 350,- Kc, v CR budu kveten/cerven. Pokud byste mely zajem, ozvete se mi do zprav :slight_smile:
29. bře 2016 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A co Vitangol zkouseli jste nekdo? Daji mi ho v lekarne bez predspisu nebo musi byt s?
16. dub 2016 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten je jedine s receptem, u nas jsem ho sehnala pak v lekarne.
23. dub 2016 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vigantol je to normalni lek, tak se ani nedivim ze je s receptem
8. kvě 2016 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja s tim problem nemam, doktor mi ho aj sam doporucovat tak napsal recept a bylo to
28. kvě 2016 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek