Vitamín D pro děti, máte zkušenost s kapkami?

stuchlici
20. kvě 2014

Holky, prosím Vás,, dá se někde sehnat a máte někdo zkušenosti s jinými kapkami vitamínu D pro děti než Vigantol? Slyšela jsem o Swansonu a Marnysu.... děkuji

rene_quatro
20. kvě 2014

sluneční záření ;)

karlam
20. kvě 2014

my máme vigantol, ale došel a dávat ho přes léto nebudeme, stačí prý sluníčko

katyxq
20. kvě 2014

My máme tyhle http://www.swanson.cz/vitamin-d-3-liquid - ale začnu dávat sobě i malé zas až na podzim, teď stačí sluníčko 🙂.

kaccaa
7. říj 2014

Ahojte, někdo nějaké další zkušenosti s jiným D než Vigantolem? Zima se blíží, bude třeba začít dávat, ale ty kapičky od Swansonu jsou dlouhodobě nedostupné ☹

jana_ul
18. lis 2014

Zdravím, nám paní doktorka doporučila kapičky Vigantol, takže jsem po jiných nepátrala. Dávala jsem cca do 18 měsíců.

zuzmenda
14. srp 2015

Vigantol jsem dávala dceři jen jeden den, hned se projevily vedlejší účinky. Hledala jsem přírodní variantu a dávám jí kapky od Jamiesonu. Jsou bez jakýchkoliv příchutí a umělých barviv.
http://www.jamieson.cz/produkty-cz/vitaminy-a-v...

evule1982
14. srp 2015

Taky dáváme Jamieson. Vigantol měl u nás taky nežádoucí účinky.

maki73
14. srp 2015

Dáváme Jamieson občasně, v létě to moc neřeším, přes zimu budu asi dávat poctivěji, jsou v pohodě k dostání u nás a mají úplně stejné hodnoty, jako ty od Swansonu, akorát oproti vigantolu na předpis si člověk trochu připlatí, ale zase pro dítě cokoli že 😉

sangita
14. srp 2015

Máme Marnys z lekarna.cz, dávám občas dvouleté a sobě, miminku ne. Začneme až s příkrmy a až nebude svítit tolik slunce 🙂

bodla
18. led 2016

Marnys jsem teď koupila, ale jsou od 3 let a je tam 50% tocoferolů. Myslela jsem, že to je jen oliv. olej, ale na webu je psáno něco jiného, než pak na kapkách :/// Jsou ty kapičky Jamieson srovnatelné se Swanson? Jamieson se dá sehnat lépe....

kmw1985
29. bře 2016

Holky, mam moznost dovozu kapek Swanson vitamin D z USA za celkovou cenu 350,- Kc, v CR budu kveten/cerven. Pokud byste mely zajem, ozvete se mi do zprav 🙂

abdikate
16. dub 2016
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

A co Vitangol zkouseli jste nekdo? Daji mi ho v lekarne bez predspisu nebo musi byt s?

lprdola
23. dub 2016

Ten je jedine s receptem, u nas jsem ho sehnala pak v lekarne.

zindy
8. kvě 2016

Tak Vigantol je to normalni lek, tak se ani nedivim ze je s receptem

julisa88
28. kvě 2016
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Ja s tim problem nemam, doktor mi ho aj sam doporucovat tak napsal recept a bylo to

doubrafka
24. dub 2020

NEmám zkušenosti s kapkami, ale se sprejem a je to mnohem lepší než ty kapky. 🙂 Navíc s pomerančovou příchutí, takže to i dobře chutná.

sabca21
27. bře 2021

já dávám jenom kapky, přijde mi to jako nejšetrnější varianta pro děti