Vyrážka na bradě kvůli slintání. Co na to?

pessy1
12. pro 2007

ahoj maminy, naše malá HROZNĚ SLINTÁ, a od toho se ji pod bradičce udělala vyrážka a nemůžeme se jí zbavit.PORADÍTE CO NA TO? 😉

karotky
12. pro 2007

To je opruzenina z kyselých slin(když si mimčo ublinkne-stačí jen do pusy).My jsme to měli po celém obličeji,protože si Áda strkal ruce do pusy a pak si omatlával obličej.Nám pomohl pleťový krém od Hippu. 😉

draga
12. pro 2007

pessy mi to měli taky pomohlo mlíčko na pusinku od seba medu navíc to je i jako prevence takže jsem mazala před kojením a fakt se to zlepšilo 😉

r123
12. pro 2007

jo jo taky sme to měly jako malincí.používala jsem nějaké mlíčko,ale už si nepamatuju značku a zmizelo to!

ildik
12. pro 2007

pessy, taky ji mame. doktor nam na to predepsal holtovu mast, sice smrdi, ale zmizelo to. ted se ji obcas udela malicko, ale do rana to zmizi (uz nemazeme).

llenda
13. pro 2007

Nám dr.napsala vitamínovou mast a už to má pryč.A ta mast je dobrá i do tohoto nepříznivýho počasí,mažu mu s ní celý obličej když jdeme ven. 😀

pessy1
autor
14. pro 2007

a jak se jmenuje ta vitamínová masr?

bubli07
14. pro 2007

ahoj,
vitamínovou mast jsme dělali v práce běžně, je fakt super, téměř na vše 😉 .
Je to Infadolan, Calciová mast a Erevit , ten už se nedělá, ale v lékárně vědí čím to nahradit. Takže stačí jim říci a oni ti to namíchají, ale jestli chceš ušetřit, tak si kup Infadolan a Calciovku a doma si to smíchej sama, sice to budeš mít bez to ho Erevitu, ale je to taky dobrý.

bubli07
14. pro 2007

Teď mi problesklo hlavou, že ten Erevit by měl být už zase k mání, jestli mě paměť neklame, Tak to zkus sehnat vše. Když si to necháž umíchat v lékárně, tak si k tomu připočtou práci, kelímek, signaturu........... 🙂

kacka79
14. pro 2007

Taky se hlásíme mezi "slintáky" zatím zkoušíme mazat ale zatím pořád bojujeme...

adrianav
14. pro 2007

ahoj,tak mi to mazeme ondrejvou masti a je to fakt super.je hojiva a navic prijemne voni 😉

zuzam2
1. dub 2020

Ahoj vsem, chtela bych obnovit vlakno, mate prosim nekdo zkusenost i s necim dnes dostupnym na opruzeny oblicejik od slin? Calciovky se bojim, protoze to ma kolem pusinky, tak aby to i nesnedla.. Predem dekuji vsem za rady❤️