Zvracení leku u dítěte. Co s tím?

zanulav
16. bře 2009

Holky mate takovou zkušenost? syn od 5 měsícu trpí na prudušky tudiž je časteji nemocny užíva sprej flixotide, při obtížích ventolin. Ale 2 měsíce zpatky měl antibiotika klacid a když jsem mu je davala tak ho natahlo a zvracel zkoušela jsem na lžičku s čajem s jídlem, no nic tak znovu a zas to vyzvracel. po telefonu jsem tehda to říkala k doktorce no že to mam zkoušet mu davat. Pak dobry se uzdravil no mezi tím byl zas 2x nemocny ale mnel jen sirup mucoslovan ale taky zvracel sice vždycky v nem neco zustalo ale to trapení nechtel pusu otvírat, nemužu mu dat ani na teplotu nurofen ani panadol pouze čípky když ma rymu tak kapky střiknu odsajem to je ok. No a ted jsem na kašel koupila sinocid kapky ty docela snaší jsou sladčí ale sem tam ho natahne a vyzvrací. Vždycky se obavam jen at nema antibitoika protože nevím jak to do něho dostat, kojím, pije čaj z lahve. Mate zkušenosti? díky

valka
16. bře 2009

ahoj, my sme mali iba raz a potom som uz lieky prestala davat, lebo vsetko vyvratila..nechutilo jej a nasilu sa nedalo - zvracanie...co nam pomohlo, bolo postupne kvapkat do jedla (banan)...ale to len obcas a nie vsetky lieky...alebo skus osladit ten caj a dat mu...potom ale musis striehnut, aby pil casto a celu davku do seba dostal...aj ked toto sa neodporuca, lebo je tam ine davkovanie ako ked davas lyzickou 🤐

zanulav
autor
16. bře 2009

No prave zkoušela jsem do lahve s čajem ale nekdy to tam cítíl tak ani pít už nechtel, ono asi děla hodne ten kašel hleny a třeba hořka chut. Ted už je líp, ale tak mne zajímaj vaše zkušenosti, ješte že mam ty spreje ty mu pomahaj a snaší je, 😉