Clip in vlasy

okurka22
18. kvě 2019

Ahoj chci se zeptat máte někdo zkušenosti s clip in vlasy?
Když se za ně pořádně zatáhne drží?
Znáte jakou mají křiklouni sílu když vlasy vezmou 😂 po porodu mám na hlavě pár chlupů a chci si nějaké clip in pořídit. Jen nechci aby mi je Drobek někde vyrval 😂😂😂
Díky

marlenka34
18. kvě 2019

@okurka22 já je měla, drží pevně. Ale pokud dítě fakt zatáhne, tak ti je může sundat, to ano.... Hlavně pokud chytne nějaký tenký pramen, ten silnější si myslím že jen posune dolů.... Prostě ta dětská šikovnost 🤷
Každopádně bych to neriskovala, možná jiná metoda🙂

daggg
18. kvě 2019

Raději si nech “natavit” kvalitní vlasy, než clip in.. Měla jsem obojí.. Clip in tě po chvíli stejně přestanou bavit nandavat a je podle mě i “přirozenější” mit vlasy trvale na hlavě, než je na noc sundavat 😊

pavlinajur
19. kvě 2019

@okurka22 nechcete zkusit podpořit vlastní vlasy tedy pokud už jste nezkoušela. Taky jsem v jednu chvíli myslela že budu plešatá jak mi padaly ale zachránila jsem je šampónem a maskou.

leymea
19. kvě 2019

@okurka22 mam s tim zkusenost. Nosila jsem je docela dlouho. Uz je to teda 10 let, ale to nevadi. Byla jsem s nima spokojena, jenze je tezky odhadnout odstin. Ja jsem blondyna takze to bylo o to horsi. Dalsi vec, porad jsem mela strach, ze mi to nekde vykukuje. Takze jsem se musela kontrolovat. Dneska uz bych do toho nesla. Ja to nosila jen abych mela delsi vlasy 😀 na tvuj problem bych zkusila najit jine reseni 🙂