Jak tvarovat obočí?

cukrkostka
19. čer 2018

Nějak jsem nepřišla na chuť této móde malovat si výrazné obočí, které (častokrát) vypadá nepřirozeně a někdy i jako šnek 🙈. Je nějaká univerzální rada jak tvarovat obočí podle typu obličeje?

leniczka23
20. čer 2018

@cukrkostka pogoogli na netu je spousty navodu a prodavaji i sablony...ale ja si oboci tvaruju do tvaru ktery mam, nejak ho nezvetsuju, jen dotvaruju prptoze mistama jakoby chybi par chloupku aby bylo dokonale.

reza1986
22. čer 2018

Ahoj, ja jednou za cas .. kdyz ho tedy mam, zajdu ke kosmeticce, ktera mi ho nejak vytvaruje a ja uz si ho pak udrzuji jen v takovym nejak stavu 😀 .. urcite si ho nemaluji.. ale vim, ze nekolik kaaradek to ma tak, ze by bez toho nevylezli z baraku 🙂 podle me ma barva oboci ladit k barve vlasu.. ale je to pouze muj nazor

janan19
25. led 2019

Ahoj, chtěla bych vám doporučit úplně super barvu na obočí. Tenhle týden jsem si obočí barvila poprvé a vůbec už si ho neupravuju. Hezky to sjednotí obočí. Jsem moc spokojená 🙂 Ještě dám echo, jak dlouho to vydrží, ale zatím po 4 dnech vypadá stejně jako ten první den. https://www.krasa.cz/kosmetika/barva-na-rasy-a-...

holmesova
24. dub 2021

Mně hodně pomohla šablona z takových těch "barev" na obočí, kde je několik šablon a snažím se obtahovat podle jedné z nich. Dokonalé to není. Ale lepší než u kosmetičky, která mi obočí vytrhala, nakonec řekla, že mám nechat dorůst. Bylo to divné, důvěru jsem neměla. Vypadalo to jako vstupenka na pravidelnou návštěvu.