Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak vypadat starší. Co byste poradily?

svetilkova201
7. únor 2020

Ahojte holky uvádět věk tu nebudu není mi opravdu 15 let ale vypadám strašně mladě a tím opravdu myslím až moc😂 nevíte nějaký rády? Třeba účesy který mě udělají starší? Opravdu nevím. Ano zkoušela jsem make-up ale nedopadlo to vůbec dobře 😂 vůbec s nim neumím. Takže by mi opravdu pomohla nějaká rada. Dekuju

astyna88
8. únor 2020

Udelej si vic deti rychle pp sobe,nevyspani a teh na stridacku s hubnutim udela sve 😀😀😀

svetilkova201
autor
9. únor 2020

@amazonkajanik tak ti na to odpovím jen jedno. Tak nevěř 🙂

amazonkajanik
9. únor 2020

@svetilkova201 víš, mě mrzí to,že člověk se ti tady snaží konstruktivně poradit a pak zjistí,že to byl jen fake. Protože jestli máte mít jeden účet celá rodina a jeden z vašich členů má takový problém,který řeší s cizími na netu,jelikož v rodině nemá zastání,tak je to velice smutné ...

orisek56
9. únor 2020

@svetilkova201 malo.. Pridej. Az prohlasis dotaz jak ze sebe udelat Conchitu Wurst, tak to vemu teprva jako extra schock dotaz

svetilkova201
autor
9. únor 2020
amazonkajanik
9. únor 2020

@svetilkova201 třeba ta fobie ze zvracení

svetilkova201
autor
9. únor 2020

@amazonkajanik existuje ;)

amazonkajanik
9. únor 2020

@svetilkova201 já vím,že tahle fobie existuje.dokonce na to odpovídaly holky,které jí samy mají. Ale dotaz byl od 13leté slečny,žijící tou dobou s rodiči ve španělsku,studující školu po netu . Rodiče nad tím měli mávnout rukou,že to nic není.

marunka84
11. bře 2020
Uživatel marunka84 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marunka84.

@svetilkova201 Vysoký culík anebo krátké vlasy a výrazné oči. 🙂