Krátký sestřih po vypadávání vlasů po porodu. Osvedčil se u Vás?

riavais
24. srp 2020

Ahoj, už mesiac bojujem s vypadávaním vlasov po pôrode. Viem, je to súčasťou popôrodného stavu, konečne vidím, že mi na holých miestach rastú nové vlasy. Ale zbytok (naozaj malý) mám skoro po lopatky a vyzerá to hrozne. Nehovoriac o tom, že ich musím mať stále v drdole alebo zopnuté. Osvedčilo sa u vás, že ste si vlasy nechali ostrihať? Poradili by ste nejaký super strih, ktorý nepotrebuje veľa starostlivosti a nehrozí, že by vám dieťatko urvalo tých pár zvyšných vlasov? Tu narážam na problém, že manžel neznáša krátke vlasy u žien. Myslím, že to pár mesiacov prežije, ale...viete akí sú chlapi 😁 ďakujem za rady a tipy 😊

jjasmina
24. srp 2020

Já si to nechala ustřihnout po ramena a padají stejně furt, vysávám denně

emamaira
24. srp 2020

Taky jsem to tak měla, prostě jsem je celkově zkrátila, takové delší mikádo 🙂 což já teda nepovazuju za krátké vlasy, ale nevím jak to vnímá manžel 😀

riavais
autor
24. srp 2020

@jjasmina s tým počítam, že to ešte chvíľu bude padať 😢 a zdá sa ti to lepšie po ostrihaní? Vzhľad a lemované úprava?

riavais
autor
24. srp 2020

@emamaira mikádo je už asi za hranicou 😁 ale ďakujem, tiež nad tým uvažujem 😊

jjasmina
24. srp 2020

@riavais Zdá se mi to stejný, akorát, že padaj kratší vlasy. Ale já jich mám naštěstí dost. Určitě bych se poradila s nějakou šikovnou kadeřnicí ohledně střihu 🙂 Já to mám po ramena a vzadu takové prostříhané 🙂

amazonkajanik
24. srp 2020

Mě ségra odmítla stříhat,dokud vlasy neprojdou obměnou. Mám léta podhol a chtěla jsem ho zas,ale prý ne,kdyby se mi udělaly holiny. To mě naštěstí minulo. Vlasy padají pořád stejně,jako před těhotenstvím a podhol mám zas. Měla jsem to štěstí /smůlu,že jsou strašně husté 🙄😁

cinam
24. srp 2020

Já jsem dala mikádo. Usmikli mi asi 40 cenťáků. Pak se to asi trochu zlepšilo, nebo prostě to jen nevypadalo, že toho padá tolik. Nejhorší, že pak nějak později přišla druhá vlna padání. Vlasy už mám zase dlouhé, tak asi budu zase zkracovat. Ale nejhorší jsou ty vypadane kouty

zuzajulie
24. srp 2020

Stejne jako po prvním tehu mi vlasy po lopatky vypadaly. Takze na hlave nemam nic a doufam, ze se to vzpamatuje i tentokrát. Ale ja mam jeste jine problemy. Chtela jsem se nechat ostrihat na krátký rozcuch vzadu, pekne pixie, ale tak strašne to padalo a byla videt cela alopeticka kola, že jsem to vzala strojkem, 3mm vlasy padaly tez, tak žiletkou. Jsou to 2 mesice a nic moc......spis nic....nosim paruky, turbany

beruna84
24. srp 2020

Šla jsem z dlouhých na mikádo, řekla bych, že to trochu pomohlo, vlasy se vzpamatovaly (možná padaly stejně, ale ja to uz tak nevnimala). Ted jsem pul roku po druhém porodu a nemůžu si vlasy ani pořádně ucesat, vytahavam úplné prameny :( mam delší mikádo, tak zvažuji zase zkrácení.. Ještě jsou prý dobré pivovarské kvasnice, než to smiknu, dám ještě šanci tomuhle experimentu 😊

riavais
autor
24. srp 2020

@zuzajulie no páni 😮 zvládni to, budem držať palce...oproti tebe mám naozaj maličký problém

riavais
autor
24. srp 2020

@beruna84 ďakujem, skúsim 😊

zuzajulie
24. srp 2020

@riavais teď zkouším pres segru kolagen od essens, jestli pomuze, budu doporučovat

cikitkapb
24. srp 2020

@riavais Mám kliku, že mi během těhotenství vlasy nejdřív zhoustly, než pak začaly padat... Nicméně nemám obličej na krátký sestřihy, tak jsem délku vlasů zkrátila na mikádo (to ještě jakš takš unosím), a po každém myti jsem vlasy propláchla březovou vodou (dá se koupit v DM) a vlasy nepadaly tolik. 🤞🏻

herbinaaa
30. říj 2020

po porodu mně vlasy hodně padaly a to jsem je měla po lopatky. Pak jsem si je nechala ostříhát na mikado a napojila si clipy, abych je měla hustější. Vlasovou kosmetiku jsem používala s arganovým olejem