10měsíční dcerka neustále pláče

kachnicka223
30. kvě 2018

Dobrý den,
Mám dotaz/problém.
Naše holcicka Sarinka byla vždy úžasné, usměvavé miminko. Plakala jen zřídka.
Ale teď jak kdyby se něco zlomilo a musí se neustále nosit, mít mne na očích, když ji polozim na zem, protože potrebuju udělat napr. svacinku spustí histericky pláč jak kdyby ji na nože brali...posadim ji do židlicky a je to to stejné. Proste chce byt jen na ruce a abych chodila, když si ji vezmu a posadim se s ni na sedačku tak řev.
Jsem už v tomhle směru fakt zoufalá, už si připadám jak kdybych ji ubližovala... :-/
Jinák papá krásně sama, brisko ji nebolí, zoubky má dva a nevypadá to, ze by se zatím klubaly další...
jestli to je jen nějaké separační období a přejde to samo?

luckade
30. kvě 2018

Podle mě separační úzkost

kachnicka223
autor
30. kvě 2018

Ja si to také myslím, třeba má někdo podobně zkušenosti a pořadí co s tím.
Nemohu ji porad “tahat” mám operovana zada a už teď mne dost bolí . V nositku se zase obě dost potime kor v tech vedrech

lv
30. kvě 2018

Nepomůže nic, než jí vyhovět, tedy tahat.. než začne samostatně chodit.. separační úzkost předchází období osamostatnění, patří k tomu věku (teorie - praxe když si vzpomenu, jak mi visely na nohavici a řvaly :-$).

kachnicka223
autor
30. kvě 2018

@lv děkuji 🙃no je to něco. Pravda je, ze měla takové období než začala po kolenach a teď už ji chybí jen odvaha, než začne chldit. (Už od 7-8m stojí a obchází nábytek)
Děkuji za uklidnění 💐

matkacekatelka
30. kvě 2018

My máme to samé. Syn 9 měsíců. Položím ho, křik, sedačka křik, sám si vydrží hrát chvilku tak do 10min a ja aspoň něco doma udělám. Jinak na mě visí jak opička. V kočárku taky řve a rve se z těch kšandiček ven a chce ke mě, zabírá pouze křupka. V kočárku křičí a pak únavou usne, přes den mi v postýlce neusne. Nemáte někdo radu jak uspat 9 měsíční dítě, kojim, dudlik odmítá

zmrzlinka
30. kvě 2018

Separační úzkost... dceru to drží uz skoro rok. Ale začíná se to zlepšovat 👍👍👍Nejvíc na to pomáhá sklenicka vina.... pro maminku 😂😂😂😂

zelenaesmolda
30. kvě 2018

@zmrzlinka zkus dat sklenicku vina i ji,treba to pomuze vic :D

danny36
30. kvě 2018

@kachnicka223 Syna jsem "odnosila", dokud nezačal pořádně chodit - nesnášel kočárek. Investujte do "nosícího oblečení". Já jsem synovi koupila body s krátkým rukávem z "funkčního materiálu" a super. Např. zkuste přečíst 🙂 http://backontrees.cz/jak-v-lete-obleknout-dite...

danny36
30. kvě 2018

@matkacekatelka nosítko, jedině tak mi syn spal 🙂 v čase spaní jsem ho zašátkovala, vzala psa a šli jsme ven. Spinkal klidně i 3 hodinky v kuse 🙂

kachnicka223
autor
30. kvě 2018

Děkuji za rady. No malá v kocarku pohoda teda, nositko taky. Ale doma ani ťuk klíště malý 🙈 teď teda děla hodnou holcicku, ale jakmile půjdu dělat tu krkovicku tak to bude histerka 😄 no to jste mne uklidnili teda, ze nemáme jen my problém...
jo a uspavam také stále na ruce 😖 ale teda na malé poznám kdy je utahana a když si ji vezmu na spaní už na noc tak do 5-10 minut spi.

zmrzlinka
30. kvě 2018
lennus
30. kvě 2018

Každé období jednou přejde, nebojte, dejte jí, co potřebuje, zkuste třeba nosítko, ať máte volné ruce.